Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

djakdeere    0

Ostatnio znajomy szukał ładowacza do lamborghini R6 165.7 MOCY 185 KM, Z POLSKICH FIRM TO TYLKO HYDRAMET się zdeklarował ze może takizrobic ale, że nigdy takiego modelu nie mieli to trzeba dopłacić 2000 tyś za projekt mocowania i 800 za montaż + 21tys za ladowacz z szybkozłączem i amortyzacją model bodajże 17, razem 24 tyś netto + transport ciągnika i odbiór z Giżycka, a z zagranicznych to MX około 31, Quicke 35, stoll okolo 34 w podobnych parametrach udźwigu i wysięgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Prosił bym o podanie ceny ładowacza Trac Lift 120sli do Zetora 8441 .A może ktoś wie o takim używanym ładowaczu na sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Jaka doplata do Stolla FZ 20/30 do Hydro-Fixa?


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Ładowacz JR 583 do 5R

+ łyżka

+ krokodyl

Cena netto: 36 700 zł

 

Ładowacz Lift 260 do Zetor Forterra

+ łopata

+ widły do palet

+ amortyzator drgań

+ 3 funkcja hydr.

Cena netto: 22 000 zł

 

Ładowacz Zetor Trac-lift 260 SLi

+ łopata

+ widły do palet

 

Cena netto: 34 065 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Spora, spora, to oferty od 2 różnych dealerów. Można zobaczyć jak ceny się różnią. :)

 

Ładowacz STOLL - Ecoline FE P 850

Cena netto: 6500 Euro do neg.

 

Krokodyl do ww. ładowacza STOLL

Cena netto: 2390 Euro do neg.

Edytowano przez Brego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominikG    0

Siema mam Pronara 82SA i chciałbym teraz dokupić tura ale nie wiem jaki ale żeby był mocny (1,6t udżwigu ) prosiłbym o podanie ceny odrazu a i z joystickiem ma być


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jaka cena TUR 3B z Hydrametu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na jednym z portali aukcyjnych jest za 7600 brutto.

Wystarczy w necie wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

witajcie

Właśnie stoje przed zakupem tura Metal Fach T229 1600kg z łyżką 2m +krokodyl 2siłowniki 1.5m+ chwytak bel 1silownik+ amortyzacja w cenie 20tys netto (24,600brutto)

Tur do R3 Evo

Co uważacie o tej cenie ?

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

ale to jest cena za sam ładowacz czy z osprzętem? bo jak z osprzętem to brać bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

witajcie

Właśnie stoje przed zakupem tura Metal Fach T229 1600kg z łyżką 2m +krokodyl 2siłowniki 1.5m+ chwytak bel 1silownik+ amortyzacja w cenie 20tys netto (24,600brutto)

Tur do R3 Evo

Co uważacie o tej cenie ?

cena chyba oka, 2 lata temu szukałem to tak chyba cena wyglądała, jeśli mogę coś poradzić, to czy musisz mieć tak dużą wysokość podnoszenia że bierzesz 229? jeśli nie to polecał bym 229/1 sam nie mam ale jak dla siebie do r3 zasięgnołem rady userów którzy posiadają takie ładwacze to ktoś tam narzekał że 229 za duży, za to 229/1 świetnie sobie radził z r3jką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczner91    0

Mam zamiarkupic ładowacz czołowy do C-360 co powiecie o ładowaczu z firmy agromax AM-30E na euroramce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Czy do ciągnika New Holland T4.85 (waga 3600 kg bez obciążników) dobrym wyborem będzie ładowacz stoll FZ 20 pomalowany na kolor New Holland, cena ładowacza bez osprzetu 26500 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Drogo agrorami cx 16 na allegro jest , jprodukuje ładowacze 14 tys netto bez osprzętu .. full opcja jak ja sie pytałem to koszt 25 tys brutto do negocjacji .. bardzo fajne wykonanie i na moje nie odbiega dużo od tych po 27 tys netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

cena chyba oka, 2 lata temu szukałem to tak chyba cena wyglądała, jeśli mogę coś poradzić, to czy musisz mieć tak dużą wysokość podnoszenia że bierzesz 229? jeśli nie to polecał bym 229/1 sam nie mam ale jak dla siebie do r3 zasięgnołem rady userów którzy posiadają takie ładwacze to ktoś tam narzekał że 229 za duży, za to 229/1 świetnie sobie radził z r3jką :)

rożnice miedzy tym "małym" a duzym turem 500złotych wiec chyba nie warto pchac sie w tura o udzwigu 1300kg zawsze jest ten zapas 1600kg.

 

dzis raczej na 99% podpisze umowe na 20netto ale mam nadzeje jeszcze cos urwac he no to do równego 24tys brutto :)

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Orientuje się ktoś z was ile kosztuje ładowacz czołowy Kuboty LA 1154 ???

Mam zamiar taki kupić do Kobuty M 7040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biorę z nową kubotą to za tura płace 19000tys neto teraz jest promocja na ładowacz 36% taniej i jeszcze możesz negocjowac cenę

 

i gwarancja na 3 lata nigdzie tego nie dostaniesz z innej firmy

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Ja właśnie wziąłem nowe Kubote M7040, i właśnie teraz chcę dokupić jeszcze ładowacz do niej.

Czyli jak mówisz że taka cena i jeszcze do negocjacji, to myślę, że dobra cena tego ładowacza.

Dzięki kolego za informacje ;)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj