Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Ferdek07    75

co wiecie na temat podwyżek cen polmot tur i metalfach po agrotechu, kiedy to wejdzie w życie? dieler straszy że pomot co najmniej tysiaka w górę a metlafach troche mniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus93    0

kolego @kristaps a skąd masz taką cenę Quicke Q46? bo mi to dealer woła za niego 37tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Witam

TYP ŁADOWACZA

T-241 około 21500zł brutto

T-241/1 około 20910zł brutto

T-229 Herkules około 15990zł brutto

T-229/1 Herkules około 15498zł brutto

 

 

CENY SĄ Z AUKCJI NA ALLEGRO,WIĘC U DEALERA MOGA BYĆ INNE <_< .

no właśnie jak z tymi cenami metalfach dielerzy bronią się że max to 16,8 tyś za 229/1 a na allegro pełno jest takich po około 15 tyś ale bez konstrukcji wsporczych czy coś za ile można obecnie wyrwać takiego 229/1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Jaki polecacie ładowacz 3 sekcyjny do ursusa 3512 ?? Jakie są ceny "lepszych" producentów . W komplecie krokodyl , szufla i chwytak do bel.. Dzięki za odpowiedź..


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszczak    0

Sigma 4

Iron M30 wysięg 3,80 metra, udźwig 1600 kg, trzecia sekcja, amortyzator, poziomowanie mechaniczne 20 500 netto

 

jakość taka sama jak quick.czy MX cena o wiele niższa

 

Sigma produkuje w tej chwili ładowacze czołowe jako fabryczne do Landiniego, McCormick, Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Witam!

Interesuje mnie cena TUR-6 pod ursus 912. Z osprzętu to paleciak i szufla. Czy amortyzator o poziomowanie to standardowe wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Orientuje się może ktoś ile kosztuje Ładowacz TRAC-LIFT 260 Sli i czy podana cena jest już razem z mocowaniami do ciągnika????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boby    0

za oryginał zetora z mocowaniem spokojnie ponad 20 tysięcy trzeba dać, z tego co czytałem w internecie.

swoją drogą za sprzęt trzeba płacić, narobić się trzeba, pieniadze na nawozy i uprawe wyłożyc, a potem sprzedać produkty za rozsadna cene ciezko.

Edytowano przez boby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomek82    0

Sigma 4

Iron M30 wysięg 3,80 metra, udźwig 1600 kg, trzecia sekcja, amortyzator, poziomowanie mechaniczne 20 500 netto

 

jakość taka sama jak quick.czy MX cena o wiele niższa

 

Sigma produkuje w tej chwili ładowacze czołowe jako fabryczne do Landiniego, McCormick, Zetor

 

Szanowny kolego "paszczak", proponuję skontaktować się z Importerem lub Dealerem Landini, McCormick lub Zetor, gdyż posiadasz jakieś błędne informacje.

Ładowaczem fabrycznym ciągników Zetor jest Trac-Lift. Landini na zachodzie rekomenduje ładowcze "TurboLift", a że to grupa Argo to i raczej McCormick też je promuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Stoll FZ 30, amortyzacja, 3 sekcja, poziomowanie, pod kolor klient.

28 tys netto

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamek21    16

Ma ktoś cennik ładowaczy Trac Lift 220 sli ?

Montując ten ładowacz na ciagnik zajmną mi wyjścia hydr w ciągniku, czy wyjścia beda wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Może mi ktoś podać aktualną cenę ładowacza TUR 6/6A/8 z polmotu? Chciałbym takie coś założyć do Ursusa 9014h. Z opcji dodatkowych wziąłbym tylko szuflę 2.2m. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Co sądzicie o cenie 24 tys. netto za ładowacz hydramet tur 16 trzysekcyjny z amortyzanorem, dzojstikiem, w tej cenie chwytak do bel dwusiłownikowy, łyżka 2m i paleciak no i montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w tym roku i z tym osprzetem co podałes , co prawda faktury nie widziałem ale były to większe zakupy więc i urwać można więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

No u mnie też większe zakupy co prawda bez ciągnika, ale aż taka róznica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Zna ktoś cenę ładowacza MX U8 w standardowym wyposażeniu? Czy też cenę ładowacza quicke lub stoll o udźwigu nominalnym ok. 1600 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Co sądzicie o cenie 24 tys. netto za ładowacz MX U8 amortyzator, 3 funkcja, klamra do szybkosprzęgu,(+500zł) za montaż?

Wie ktoś czy przy tym ładowaczu są montowane odciągi do osi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy zna ktoś cenę ładowacz czołowego Zetor System Traclift 260SLI

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj