Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewnik Accord na hydropaku

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 20:59

Siewnik Accord na hydropaku Podczas zakupu też sie zastanawialiśmy nad hydraulicznym, ale Tatko w ogóle nie ma zaufania do tego. Jaką powinna mieć wydajność hydraulika w ciągniku żeby rozsądnie pracować?(tzn. żeby nie trzeba 2300 na blacie trzymać).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewnik Accord na hydropaku Dzisiaj, 15:11
  •  

#22 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 21:22

Siewnik Accord na hydropaku Ja mam na wałek a teściu ma na hydraulikę.Oba mają 4 metry i talerzowe.Siałem nim parę razy i rewelacja.Siałem 385 i MTZ 82.Nie miałem żadnego problemu.Szybkość obrotów jeszcze się w nim ustawia zaworem.Do MTZ z 87 r to zmniejszaliśmy obroty.Ale to był rzepak.A 385 to wszystko sieję.On ma ful komputer i pokazuję ile jest obrotów na dmuchawie, a jak jest za mało to piszczy.Ciekawe jest to że jak się podnosi tuza to dmuchawa staję i przestaje siać.Nie interesuję cię żeby wałek wyłąnczyć bo będzie stukał.Spokojnie na 1700-1800 obr działa w pszenicy.

#23 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 styczeń 2011 - 14:44

Siewnik Accord na hydropaku Jak bym chciał podłączyć MF 6170 do accorda 3m na hydraulikę to co muszę zrobić9 ile potrzebuję złączy hydr. i czy trzeba ustawiać przepływ oleju na jakich obrotach silnika musi chodzić???

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 20:17

Siewnik Accord na hydropaku Potrzebujesz + i - lub wolnego spływu. A obroty zależą od wydajności hydrauliki i ustawienia zaworu jak pisze tomek73.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 20:38

Siewnik Accord na hydropaku A ten zwór jest już z Accordem czy trzeba osobno kupić.

#26 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 05 luty 2011 - 14:04

Siewnik Accord na hydropaku Ile minimalnie rzepaku wysieje accord na ha, a ile maksymalnie zboża. Czy accordem da się siać groch. jak zmienia sie dawkę wysiewu. Co trzeba robić zeby siać groch zboże rzepak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 16:20

Siewnik Accord na hydropaku Sory ze tak post pod postem ale trochę temat odświeżyć muszę. Mam taki problem bo kupiłem Accorda na hydraulikę ale mój MF ma zablokowany podnośnik jak dmuchawa jest włączona i przedni TUZ (a ja z przodu też mam agregat) i jest problem bo trzeba wyłączać dmuchawę jak się zapcha albo jak trzeba trochę podnieść i to jest dość problematyczne. Czy miał ktoś taki problem? Jak to rozwiązać bo wymyśliłem żeby dorobić pompę na WOM tylko że nie wiem jaką, od czego wziąć i jak ją do WOM przymocować. Jest jeszcze drugie wyjście żeby na wałek zrobić i tu jest pytanie czy ma ktoś może do sprzedania taki zestaw żeby do wałka podłączyć. Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. Jeśli kogoś interesuje dlaczego od razu nie kupiłem na wałek to odpowiadam że ten był w full opcji z komputerem w dobrym stanie i za nie duże pieniądze. Wolałbym to pierwsze rozwiązanie bo było by niezależne od obrotów silnika.

Dodaj odpowiedź