Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozerwanie traktora

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 17 maj 2009 - 17:33

Rozerwanie traktora Na pryzmę kukurydzy łepek wpakował się c360 i zabuksował- kolejny inteligentny zaczepił linkę za przedni zaczep i szarpnął 95 KM ciągnikiem.
Efekt: przodek odjechał za dużym ciągnikiem, a reszta została w kukurydzy. Chlodnica, filter powietrza i maski na zlom. Powyrywał śruby łączące przodek z blokiem, niektóre "wejścia" do śrub poułamywały się.
Trzeba być kretynem żeby rozerwać pustą c360, bez obciążenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozerwanie traktora Dzisiaj, 21:26
  •  

#22 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:53

Rozerwanie traktora Tata mi mówił że w 70 latach jak budowali dworzec to kierowca 60 ciągał duże płyty i ja układali na podjazd, to kierowca szarpnął, a tyle koło mu do czegoś przystawiło to tyle staną dęba i spadła na beton, złamał się jak zapałka.
Potem tę 60 kupił wujek i zmienili obudowy i chodzi do dziś.

#23 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 18 maj 2009 - 15:02

Rozerwanie traktora moja c-330 wyytrzymala rozciaganie renalut 130KM (do c-330 podpiete byly lemken 3x 40 ) to byl test ktory zfinansowal jeden niemieck ktory chciał kupic mojego starego cipka powiedział ze go kupuje ale mamy go rozciagac renalut i wytrzymal i w taki sposób kupilem 330m i 360 za jednego cipka
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Farmerro

Farmerro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 18:17

Rozerwanie traktora Ostatni u mnie sąsiad podczas orki wpadł przednią osią c360 do rowu <_< ;) <_< .Historia skończyła się na lawecie gdyż drugi sąsiad też c360 próbował go wyciągnąć za pługi.Silnik został w rowie a reszta poszła na linie do tyłu.Puściły wszystkie śruby na skrzyni pomimo że starał się go delikatnie wyciągać. Rama jednak dużo daje :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share tomi217

tomi217

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Technika rolnicza,Motoryzacja,itd

Napisany 19 lipiec 2009 - 19:41

Rozerwanie traktora u mnie było podobnie na jesieni wyciągalic-330 z przyczepą, C-360 troche pojechali i nagle sie zatrzymali koła troche zabuksowały i trzydziestka na pół złamana (trzeba byc idiotą zeby tak zaczepiać ciągnik najpierw słabszy pózniej mocniejszy <_<
Moje filmy: http://www.youtube.c...177&view=videos
Moje sprzęty:
U-1014
C-360 3P
C-330

#26 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 lipiec 2009 - 21:56

Rozerwanie traktora A na youtube był film ze najpierw podpięli c-360 później 1634 i wytrzymała 60...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#27 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:13

Rozerwanie traktora Odkąd jest u nas rama od tura w c360 to już sie tak nie boje o rozerwanie i zakładam line normalnie do zaczepu z przodu. Trzeba jednak unikać jak ognia szrpania bo to w największym stopniu wpływa destrukcyjnie na skrzynie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Pirell

Pirell

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:59

Rozerwanie traktora Nie ma to jak zetor 7245 horal co ja nim wyprawiałem to chyba z 10 60-tek bym rozerwał. Ostatnio utopiłem się w orce z pługiem 4x40 to gość wyciągał mnie fiatem 180km jak ruszyliśmy to jeszcze pług spuściłem po samą ramę żeby poucinać korzenie z sąsiednich topoli, korzenie grube jak ręka strzelały jak zapałki. A raz w lesie przy wyciąganiu drzewa z rzeki (pniak o długości 3m i średnicy 1m podwieszony na pompie) podczas wyjeżdżania pod skarpę na pełnych obrotach poderwało mi przód na prawie 2m i jak nacisnąłem sprzędło to tak walnął o glebę i nic. Nie ma co ciągniki nie do zajechanie. Jeszcze nie słyszałem żeby rozerwano zetora z tej małej serii.