Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#121 Share strycharzyk

strycharzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 19:34

Opinie na temat ciągników Case częsici są drogie ale traktory swoja robote robią są drogie ale bardzo praktyczne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 09:32
  •  

#122 Share mikid7

mikid7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2011 - 23:44

Opinie na temat ciągników Case Ja mam case 1490 bez przedniego i nie narzekam pali bardzo mało chociaż jest z turbo i mocy ma ile mu potrzeba :)

#123 Share case36

case36

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 11:36

Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km

kupuj case świetne i nic się nie psują

1.Popracuj nad ortografią, bo aż oczy bolą!
2.Brak uzasadnienia

Edytowany przez krolikNH, 28 styczeń 2011 - 11:46.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share case36

case36

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 12:23

Opinie na temat ciągników Case ty weś facet goń jedne błąd może sie zdarzyć

+10 za obrażanie moderatora

Edytowany przez krzysiek16m, 28 styczeń 2011 - 14:50.

#125 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 06 luty 2011 - 22:59

Opinie na temat ciągników Case ty może napiszecie ile wam spali ten case/ihc przy orce?? skoro tak mało pali... oczywiscie podajac
liczba cylindrów 4, moc np 60hp ,pojemnosc 3.3 l ,spalanie np 4-5 ON/h
bo przymierzam sie kupic jakis wiekszy do orki i może to bedzie ihc 1255 lub 1055 dobre to cudo?? czym sie rózni?

#126 Share caseaudi

caseaudi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:02

Opinie na temat ciągników Case Czesc jestem posiadaczem dwóch ciągników caseih mxm 190 z 2003 i mxm 120pro z 2005 wszystko były aż tu nagle w 190 zaczął wyświetlić sie kod błędy FC8 i po paru podczas wyjeżdżania z garażu coś sie zepsuło ciągnik nie chce jezdzić ani do przodu ani do tylu daje dzwiek jak by mial ruszyc ale nie rusza. Kupiowałem ciągnik z interchandlera a oni tam zlikwidowali juz caseih a maja tam tylko serwis ,przyjechali do ciagnika za 6h roboty z laptopkiem skasowali 3200zł nic nie naprawili.
Dodam jeszcze że jestem spod Torunia nie wiem gdzi szukali serwisu prosze o pomoc oa moze ktos juz mial podobny problem.

#127 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 07 luty 2011 - 09:03

Opinie na temat ciągników Case kolego u nas w kuj-pom jest tylko zip-agro który sprzedaje i serwisuje Case IH a co do tamtych to cię orżnęli bo jak można tyle skasować za nic nie zrobienie. Jak masz instrukcję to może będzie w instrukcji taki błąd opisany

#128 Share caseaudi

caseaudi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 luty 2011 - 19:44

Opinie na temat ciągników Case niestety w instruckji tego nie ma

#129 Share case4230lp

case4230lp

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 07 luty 2011 - 20:07

Opinie na temat ciągników Case ja bym ich walił skasowali 3200 za nic pozdro bym powiedział walcie sie maks dam wam na paliwo . Nic nie pomogli hehe nieźle cie wykantowali

#130 Share case56

case56

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 luty 2011 - 18:55

Opinie na temat ciągników Case case to super traktorki ja mam case7120 i jest super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share mar1yusz

mar1yusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 luty 2011 - 20:36

Czesc jestem posiadaczem dwóch ciągników caseih mxm 190 z 2003 i mxm 120pro z 2005 wszystko były aż tu nagle w 190 zaczął wyświetlić sie kod błędy FC8 i po paru podczas wyjeżdżania z garażu coś sie zepsuło ciągnik nie chce jezdzić ani do przodu ani do tylu daje dzwiek jak by mial ruszyc ale nie rusza. Kupiowałem ciągnik z interchandlera a oni tam zlikwidowali juz caseih a maja tam tylko serwis ,przyjechali do ciagnika za 6h roboty z laptopkiem skasowali 3200zł nic nie naprawili.
Dodam jeszcze że jestem spod Torunia nie wiem gdzi szukali serwisu prosze o pomoc oa moze ktos juz mial podobny problem.

Spróbuj skątaktowac się z firmą Techpom Krzywonoś oni mają serwis case, to jest powiat mławski może by dojechali.

Edytowany przez mar1yusz, 08 luty 2011 - 20:38.

#132 Share radix8

radix8

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 09 luty 2011 - 20:10

Opinie na temat ciągników Case A masz biegi pełzające? Bo jeśli masz to znam problem.

#133 Share muzykk

muzykk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 luty 2011 - 20:51

Opinie na temat ciągników Case Jak kolega wyzej pisal skontaktuj sie z ZIP- Agro oni maja przedstawicielstwo na Kuj-pom. a interhandler niezle zepsul opinie o serwisie Case ale to juz jest wiadome w terenie

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 09 luty 2011 - 22:57.

#134 Share caseaudi

caseaudi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2011 - 23:47

Opinie na temat ciągników Case TAK RZECZYWISCIE MAM BIEGI PEŁZAJĄCE nawet jak raz zadzwoniłem do tych z zip agro to mi powiedzieli ze ten kod błędu to cos tam z pelzajacymi jest związany ,a propo tych z zipagro to weszłem z nimi w kontakt ale muwia ze mają duzo pracy i najpierw obsłuzą tych co mają gwarancja i od nich kupowali a do techpomu jeszcze nie zadzwoniłem.

#135 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 10 luty 2011 - 09:48

Opinie na temat ciągników Case no zip-agro teraz ma dwa punkty to więcej roboty a serwis tylko w jednym

#136 Share caseaudi

caseaudi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 luty 2011 - 16:41

Opinie na temat ciągników Case wiem już co było nie tak problem polegał na tym, że podczas tegorocznych prac polowych (wszyscy wiemy jak to było) nawaliło błota w dwie sprężyny znajdujące się pod spodem ciągnika, a podczas mrozów błoto zamarzło i spreżyny nie odbijały. Pomógł mi serwis Newhollanda skasowali 200zł za dojazd (z Płocka) i 150 zł za robocizn + obiadzik mojej mamy :)

#137 Share magnum310

magnum310

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 25 luty 2011 - 22:57

Warto jest kupować Case ale wersje CS z silnikiem fendta i podzespołami styera. Polecam tą wersje Case!!

Witam. CS to niestety jeden z najgorszych modeli CASE, naszpikowany elektroniką, poza tym części do niego kosztują krocie - dużo więcej niż do innych modeli zbliżonych mocą. Wiem co piszę ponieważ pracuję w serwisie CASE. Ze starszych modeli polecam serię 5xxx, 7xxx i wszystkie MX no może poza tymi największymi...

Czesc jestem posiadaczem dwóch ciągników caseih mxm 190 z 2003 i mxm 120pro z 2005 wszystko były aż tu nagle w 190 zaczął wyświetlić sie kod błędy FC8 i po paru podczas wyjeżdżania z garażu coś sie zepsuło ciągnik nie chce jezdzić ani do przodu ani do tylu daje dzwiek jak by mial ruszyc ale nie rusza. Kupiowałem ciągnik z interchandlera a oni tam zlikwidowali juz caseih a maja tam tylko serwis ,przyjechali do ciagnika za 6h roboty z laptopkiem skasowali 3200zł nic nie naprawili.

Z tego co się orientuję to w mxm 190 padły sworznie sensorowe na ramionach hitch lub moduł hitch i bez ich wymiany nic się nie da zrobić. IH ma stawkę za roboczogodzinę 100 pln i za podłączenie kompa około 300 - 400 pln więc za 6 godzin i podłączenie laptopa nie mogło wyjść 3200.... Poza tym z tego co się orientuję to mxm190 po przyjeździe i naprawie IH zaczął jeździć... Jeżeli decydujemy się na taki sprzęt musimy być niestety przygotowani na wiele wyższe koszty napraw niż w polskich szóstkach czy ruskich mtz.
Co do IH to są to ludzie którzy wprowadzali jako jedyni CASE do Polski i serwisują je od około 20 lat, inne firmy prowadzą tą markę od około dwóch lat - myślę iż to mówi samo za siebie. Ale ilu ludzi - tyle opinii.

#138 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 26 luty 2011 - 15:55

Opinie na temat ciągników Case Miałem okazje porozmawiać z osobą która sprzedaje maszyny w Zip Agro z Kołaczkowa kuj-pom to nikomu nie polecam cały czas się mylił bardo mało fachowy za to polecam Rolnik ze Strzelna kuj-pom. Chciałem składać na Case Maxxum 140 X LINE na Prow ale zmieniłem decyzje.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#139 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 luty 2011 - 16:20

Opinie na temat ciągników Case Case to chyba dobre ciągniki. U nas w okolicy w ciągu roku przybyło 10 ciągników

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 26 luty 2011 - 16:26

Opinie na temat ciągników Case Często każda marka jest bardzo rozpowszechniona przy serwisie tej maszyny.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Dodaj odpowiedź