Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#101 Share PEPA

PEPA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 październik 2010 - 05:54

Opinie na temat ciągników Case ale jak byś miał wybrać case a jahn deera co byś wybrał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 02:11
  •  

#102 Share mariusz80

mariusz80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 14 październik 2010 - 08:01

Opinie na temat ciągników Case No raczej Puma jest droższa,i troszeczkę inne ma rozwiązania techniczne,inna skrzynie

#103 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 14 październik 2010 - 10:57

Opinie na temat ciągników Case jako ciągnik główny na duże areały do typowo ciężkiej pracy na równe tereny to lepszym wyborem będzie JD a jeśli na pagórki i nie do typowo ciężkiej pracy to wydaje mi się że puma powinna być lepsza. Poczytaj troche o JD i o NH też bo to prawie te same ciągniki.
A jeśli chodzi co np ja bym miał wybrać to wolałbym case bo z JD to się już dawno wyleczyłem , mam pagórki i to niezłe i oprócz tego jestem nastawiony na produkcje mleka (sporo latanie na pół gwizdka jakieś sianokiszonki kiszonki z kukurydzy takie pierdoły , słoma troche usługi prasą po tych górach ) JD sporo więcej by mi spalił tak mi się wydaje!!
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2010 - 11:01

Opinie na temat ciągników Case To ile taka Pumka kosztuje? Kiedyś jak się orientowałem to Case wychodzi podobnie, jak Janek. JD można szyć na miarę, a w CNH są grupy i trzeba brać to co inni biorą, bo jak nie to albo nie da rady, albo cena od razu idzie w górę... Pomijając stronniczość uważam, że powinno się podchodzić do klienta indywidualnie. Znam kilka marek, które stosują taki marketing źle na tym nie wychodzą, ba mało tego uważa się je za jedne z lepszych w segmencie...

Andrzeju co ma marka do ukształtowania terenu? :blink:

#105 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 14 październik 2010 - 11:10

Opinie na temat ciągników Case @Bobek_Farmer czerwony kolor stawia mniejsze opory na ggórach :blink: :P a tak na poważnie to sama marka jako taka nic oczywiście ale już silnik i skrzynia całkiem sporo bo w case silnik wydaje mi się że wykazuje sporo więkrzy rozrzut w spalaniu nić JD i skrzynia ful power schift też by sie fajnie sprawdziła , wiesz o co chodzi > jedziesz pod góre to żeby utrzymać jakąś sensowną prędkość roboczą dajesz np 2200 obr i ogień wyjeżdżasz na równe to jeden bieg czy dwa do przodu i 1600 obr a jedziesz z góry to następne ze dwa biegi do przodu zależy jaka ta góra i sobie lecisz a silnik prawie nic nie ciągnie (do zatrzymania to nawet czasem trzeba hamulca użyć )
Edit aha jeszcze coś luknijcie sobie na strony producentów usa / canada tam moc ciągników jest podawana według testu OCED czyli moc z wom i jeszcze dodam że JD nnajmniej gubi na skrzyni a case z tą swoją ful power schift najwięcej bo chyba przeszło 20 km a JD 14km czy 12 jakoś tak (pewny nie jestem)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2010 - 14:43

Opinie na temat ciągników Case W Pumie jest semi PS. To już na góry lepsza bezstopniowa, bo dostosowywanie się do warunków będzie ciągłe, a nie skokowe.

#107 Share didku1

didku1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 14 październik 2010 - 18:15

Opinie na temat ciągników Case witam jestem w posiadaniu case mx170 2000r fajny traktorek mało awaryjny. Raz siadło łożysko na wałku od pułbiegów,chyba 2,4 to tylko to wymieniałem a ma 6350mth. dość małe spalanie jak na tej mocy traktor.

#108 Share PEPA

PEPA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 październik 2010 - 16:17

Opinie na temat ciągników Case Panowie, ciągnik jest potrzebny do gospodarstwa 60ha, jego przeznaczeniem będzie głównie orka i uprawa. Do lżejszej pracy mam dwa mniejsze ciągniki i dalej nie wiem co wybrać Case puma 140 czy JD 6630, pomocy

1. Nie krzycz! (Caps Lock)
2. Zapraszam do działu "Jaki ciągnik wybrać?"

Edytowany przez krolikNH, 15 październik 2010 - 19:42.

#109 Share mody

mody

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 19:51

Opinie na temat ciągników Case ja ma pytanko mam ciagnik case CS86 z 97 roku przedostaje mi sie olej z podnosnika do skrzyni biegów około 5 litrów na dwie godziny pracy coagnika co to moze byc????

#110 Share Axjon

Axjon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 13:19

Opinie na temat ciągników Case A może ktoś by jeszcze napisał z posiadaczy 5140 jak to jest dokładnie z tą elektroniką,widziałem ostatnio taki z 94r za niecałe 40 tysięcy, wydaje mi się że to atrakcyjna cena, ale jeśli jest z tymi awariami elektroniki i hydrauliką to sam nie wiem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share sebek845

sebek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 19:17

Opinie na temat ciągników Case Drodzy użytkownicy CASE :D
Mam pewien problem a mianowicie zakupiłem nowy akumulator do swojego case 845 i nie wiem co się dzieje ze po ok miesiącu jest rozładowany. jest coś co może pobierać prąd? Ciągnik jest teraz rzadko odpalany. nie ma opcji podejścia i odpalenia od strzału. nie mam pojęcia co go może rozładowywać? proszę o odp na GG 13403456

#112 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3741 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 30 listopad 2010 - 19:26

Opinie na temat ciągników Case miernik i sprawdz pobór pradu. odłaczajac po kolei bezpieczniki. moze to byc kazdy obwód elektryczny typu wentylacja, swiatła, rozrusznik, alternator.

#113 Share sebek845

sebek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 16:41

miernik i sprawdz pobór pradu. odłaczajac po kolei bezpieczniki. moze to byc kazdy obwód elektryczny typu wentylacja, swiatła, rozrusznik, alternator.

Czyli nie działając także może pobierać prąd? dzięki ;) sprawdzę jutro za widoku

#114 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1690 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:01

Opinie na temat ciągników Case i może nawet zwarcie na którymś z obwodów robić

#115 Share sebek845

sebek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:09

i może nawet zwarcie na którymś z obwodów robić

Posprawdzam jutro ale zwarcia nie przewiduję.... coś pobiera prąd bo to jest niemożliwe żeby sie akumulator sam wyładował prawda?

#116 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1690 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:18

Opinie na temat ciągników Case czasami akumulatory same potrafią się rozładować, jest to normalne, ale nowy nie powinien, kiedyś w kombajnie ojciec zostawił na zimę , sprzęt nie palony od września do pewnie maja i odpalił bez problemu ;) ale to już dawno było, teraz takich akumulatorów nie robią,

#117 Share 00hodowca00

00hodowca00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 grudzień 2010 - 17:58

Opinie na temat ciągników Case witam a co sadzicie o CASE JXU95 Zastanawiam sie nad kupnem nowego z tej seri lub DEUTZFAHR AGROFARM 420 ktory lepszy

#118 Share mariusz80

mariusz80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:09

Opinie na temat ciągników Case No jak to co JXU zawraca za 4 m rewelka
;) :)

polecam

#119 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1690 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 18:39

Opinie na temat ciągników Case ja raczej bym wolał NH t5000, sprzęt podobny do JXU a o wiele tańszy , co do fara to właśnie wybieram się do dilera na oględziny, ale chyba wybiorę case jx albo nh td

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:43

Opinie na temat ciągników Case Witam Kolegów. ja jestem posiadaczem Case 5120 jestem z niego bardzo zadowolony rama w nim jest niesamowita tym ciagnikiem mozna ponies wszystko bez obaw ze zostanie w dwóch połówkach przedni jak i tylni tuz ma niesamowita siłe udzwigu. ciagniczek ogólnie jest bardzo zwrotny i ekonomiczny i bardzo szybciutki prawie 50km/h naprawde polecam

Dodaj odpowiedź