jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    581

jak trafisz na dobry egzemplarz to MF i case beda oki. ale jak jakas padake to marka tu nie gra wiekszej roli. Ja byłbym za casem kolega ma z 97 z powershiftem i skrzynia spisuje sie oki jedynie miał poczatkowo problemy z elektyka podnosnika ale wyminił wiazke i jest juz spokój.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

W case wersjach 50** często są problemy z elektroniką sam do końca niewiem dlaczego. Już któryś raz słyszę że nie działa podnośnik albo cóś podobnego.Mój znajomy ma 5150 kupił go z zatartym silnikiem odremontował i założył pneumatykę.Narazie maszyna śmiga ale czasem jak robie niedaleko niego na polu to staje i podnosi maskę w górę. Ojciec mówi że podobno im się grzeje a jak jest na prawdę to niewiem.Skrzynia chodzi ładnie PowerShift śmiga po drodze aż miło.@bialy gdzie kupowałeś swojego Case ?


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

piomar filia łuków ( jest rejonizacja ;))


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i jeszcze pytanko , czym sie rozni maxum od mxm? oprocz roznicy mocy oczywiscie. Gdzies natknolem sie tez na mxm 140KM, wiec moze ten model bylby lepszy?

mxm jest to odpowiednik case to serii tm w nh ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho9711    0

Ja mam 5140 ze skrzynią powershift napewno ta skrzynia jest wygodniejsza od zwykłej czy lepsza to nie wiem u mnie narazie sprawuje sie bez zarzutu. ciągnik ma 12 tys. mth .case ma silnik cumminsa - nie do zajeżdzenia.a mf nie miałem to nie wiem czy bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunaj    0

Ciągniki Case mało palą bo są z tej samej kompanii co Steyr, a one bardzo mało palą wiem bo mam Steyera :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micnow92    0

Witam, mam pytanie do posiadaczy case seria 4200, odnośnie kabiny, jedne mają taki cienki dach a inne gruby i zastanawia mnie czy różnią się jakoś wyposażeniem, czy ta z grubym to jakaś bogatsza wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Kabina z grubym dachem to XL, a z cienkim to LP. W XL jest szyberdach,miejsce na głośniki, radio i ogrzewanie na górze,w opcji była klimatyzacja, w prawych drzwiach jest kieszeń,szyby w drzwiach są uchylne. W kabinie LP jest otwierana przednia szyba,występuje okno dachowe przydatne do tura,inaczej jest rozwiązane ogrzewanie,uchylne szyby są także ale te boczne mniejsze.Ciągnik z kabiną LP jest niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

moja opinia jako uzytkownika jest na plus wazne tez od kogo byl kupiony,aby nie krecony licznik i nie picowany pod sprzedaz , ja kupilem z malymi usterkami, drobne wycieki,przepalona instalacja,ale juz praktycznie po usunieciu usterek , silnik pracuje az milo no i komfort jazdy ... nadmienie ze czesci sa drozsze ale mozna troche pokombinowac zamiennikami ,uzywanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5549    0

Chciałem informacji na temat Case 745 HL czy warto go kupić czy nie z góry dziękuje za poradę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

Witam Panowie. Jestem z okolic sieradza i chcialbym sie dowiedziec gdzie jest najblizszy diler Case bo niemoge znalesc;/


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jx 80 i moge o nim powiedzieć że jestemz niego bardzo zadowolony,mało pali,bardzo zwrotny,i wogule fajna maszynka :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

a jakie sa różnice miedzy MXU a Maxxum? czy to to samo tylko inny napis?


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaKoS    1

Ja jestem zadowolony z ciągników Case starszego latami bo sam mam Case 1050 international z 81r i powiem wam ze mimo ze dostaje ostro w d*pę przy teraz nowym pługu i przy agregacie uprawowym to jak na razie ma jeden wyciek bo chyba sie uszczelka przerwała lub wypaliła ale zima długa to naprawie a co lepsze to szukam do kupienia nowego ciagnika z salonu i rozgladam sie za Case CVX 140. Jeszcze sie poradzę Znajomego bo ma te cacko jaki on jest w pracy. Ale wiem ze marka Case jest solidną marką i Ciagniki sa Bardzo Dobre i wytrzymałe :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzych82    0

Witam wszystkich forumowiczów na początek. Jestem z dolnego śląska okolice Legnicy Chciałbym podzielić się opinią na temat ciągników Case Magnum 310. Zostały nabyte wiosną 2 szt w Legnicy u Cebulskiego. W jednym już w domu po 30km wyciek na tylnej zwolnicy. Zrobili na gwarancji po 2tyg. wyciek z rozdzielacza 3tyg. przestoju. Zrobili na gwarancji. W drugim cieknie przednia zwolnica ale trzeba było orać na rzepak, ale się nie na orało bo silnik zaczął dziwnie chodzić. Na lawetę i do Legnicy, werdykt urwany wałek rozrządu połamane laski popychaczy i coś tam zatarte normalnie horror. Nowe maszyny tyle kasy to są szroty, panowie proszę o mocne zastanowienie się na tą marką bo czas ucieka a ciągniki ciągle po serwisach które i tak twierdzą, że MAGNUMY się nie psują. Więcej, są też 2 case kombajny seria 8000 z silnikami iveco porażka przestawiają się zapłony, ale to w innym dziale Przepraszam za styl i jak coś nie tak umieściłem ale to mój pierwszy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

Witam. Chciał bym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat maxxum 125 i 115 bo najprawdopodobniej będę kupował któryś z tych modeli ale jeszcze nie wiem który. Jaka jest różnica w cenie jakie mają wyposażenie w standardzie spalanie. Napiszcie co wiecie :lol: a i gdzie jest jakiś dealer w woj lubelskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

asprim lub Piomar zalezy z jakiego powiatu jestes. Różnica w cenie koło 10tys.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPA    0

Witam panowie ,mam pytanko mam zamiar kupić nowy ciągnik Case puma 140 ale zastanawiam się jeszcze nad john deer6630 co proponujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

cenowo case wyjdzie sporo taniej to pewne. ja na swojego maxxuma 140 nie moge powiedziec złego słowa :blink: Kuzyn brał w podbnym czasie jak ja i tez nie narzeka u niego chodzi w wiekszych maszynach przyczepa europrofi 5000, rozrzutnik fliegl asw 258 16t i sobie radzi :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

jak pisałes ze za 230 netto mozesz miec to ja zapłaciłem rok temu w lipcu 226tys za maxxuma :blink: i maxxum kosztuje podobnie jak puma tylko ja pisze o MC a nie x-lanie ( golasie mechanicznym)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj