jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

bialy2005    580

w nowych sa iveco i cumnis produkowany przez fabryke iveco. W strszych wiekszych był cumnis a w mniejszych nie mam pojecia :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik113    0

co sadzicie o case international 784 z 1992r za 32000zł. bo nie wiem czy mi się sprawdzi i czy warto go kupować??

post-19377-125828047337_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

Bardzo proste solidne ciągniki jest to sprawdzona konstrukcja . Tylko musisz uwazac zebys nie kupil kota w worku bo duzo juz tych ciągników swoje przeszło...

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przymieżam się do zakupu nowego cvx 140 Czy ktoś może mi napisać jak ten ciągnik się sprawuje jakie są wady i jak z awariami bezstopniówki ,miekiego przodu , elektryki itp. i czy warto przepłacić za tłustego cvx-a ( mięka oś i kabina, HCM elektro-zawory 5-par. tuz itp.)50 tyś zł w poruwnaniu z x-lajnem 140 golasem, lub 20tyś zł. mniej za gołą pume. I czy to prawda że nowe case to już nie case z seri mx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik113    0

Zapytaj go kolego coolman 111 dokładnie jeśli możesz (ile to kosztowało itp.), podaj jakieś szczegóły bo mi też ta podnośnik siadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr5a4    4

Witam.Ja mam case 4230 i jestem bardzo zadowolony z tej maszyny. Ciągam nim agregat 3,70 unii i daje radę i plug kvernelanda 4x35.za traktor zapłaciłem 58000 tyś ale mój jest z turkiem. za 40000 do 50000 spokojnie można kupić takiego z 96 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos4ever    3

Witam sam ma nowego Case kilka dni temu odebrałem, ale kolega miał 7210 Pro i był bardzo z niego zadowolony. fakt nie dbał o niego za bardzo ale maszyna nie zawiodła go ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTUR05    1

Witam moim zdaniem case to solidny sprzęt,lecz drogi on trochę jest sam posiadam case 856xl 92r i jestem na razie z niego zadowolony.Pozdrawiam wszystkich fanów case!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Witam przymieżam się do zakupu nowego cvx 140 Czy ktoś może mi napisać jak ten ciągnik się sprawuje jakie są wady i jak z awariami bezstopniówki ,miekiego przodu , elektryki itp. i czy warto przepłacić za tłustego cvx-a ( mięka oś i kabina, HCM elektro-zawory 5-par. tuz itp.)50 tyś zł w poruwnaniu z x-lajnem 140 golasem, lub 20tyś zł. mniej za gołą pume. I czy to prawda że nowe case to już nie case z seri mx

 

 

hmm, kolego miękka oś to podstawa bo inaczej będziesz jeździł jak starą 60 a to denerwuje jak podskakuje Ci przód w takim ciągniku za tyle kasy,co do bezstopniówki to nie koniecznie,co do HCM to wygodne ale u mnie w JD po 3 latach 2 nie działa,nasz znajopmy z zagranicy ma cvx-y tyle,że mocniejsze to chwalił sobie ,że wytrzymałe są ale to tylko jego opinia.

Czy nowe case to to samo co stare MX ,hmm ,troche NH tam jest i nie wiem jak to chodzi czas pokarze.My mamy 2 MX-y a na wiosnę będzie ,może trzeci, te ciągniki są nie do zdarcia


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek74    0

Witam. to prawda że case nie są tanie. czekam właśnie na odbiór jxu 105 gr.602 full opcja i w 200tyś brutto się nie zmieścił. za tą kwotę miałbym dwa belarusy 105 KM, ale pocieszam się tym że ten case chyba dłużej wytrzyma niż dwa belarusy (nie wspominając już o komforcie jazdy. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogys    0

dłużej to raczej nie, ale myslę że będziesz zadowolony biggrin.gif .Ja przesiadłem się z mtz 82 do maxxuma , a to naprawdę wielka różnica . Lepszy komfort, wszystko działa lekko, nie męczysz się podczas wielo godzinnej pracy w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek845    0

witam :blink: jestem nowy. dzis zakupilem case 845xl z '92r :huh: mam takie pytanie....gdzie jest to cale miejsce z bezpiecznikami? bo drogą padły mi światla. mam tylko postojówki i halogeny w dachu. mysle ze to wina bezpiecznika tylko nie wiem jak sie do niego dostac? a jesli nie to, to co moze byc przyczyna tego? prosze o odp na gg 13403456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Bezpieczniki masz przy przedniej szybie. Jest taka część z przodu deski rodzielczej która się zdejmuje. Wystarczy po lewej i po prawej stronie opuszkami palców wcisnąć, przekręcić i puścić taki guziczek (aż wyskoczy z obudowa, ale nie bój sie nie wypadnie)- dalej to juz napewno znajdziesz :blink:

 

P.S nie zauważyłem roczniak może być inaczej ale najprawdopodobniej tak jak pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal259    0
Napisano (edytowany)

hhhhhh

 

Za ten merytoryczny post dostajesz %!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

myślę że jakościowo Case lepszy od Same, choćby z tego powodu że Case ma większy udział na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

o nowego chodzi konkretnie explorer 3 85 i case jxu.Diler mówił mi ze same jest lepszy jakościowo bo przedtem sprzedawał case a teraz same i inne i wie co mówi nie wiem czy to prawda co wy o tym sądzicie ? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

po mojemu każdy chwali to co sprzedaje :unsure: to typowe podejscie sprzedajacych ;) Jesli myslisz o tym akurat modelu same to popytaj uzytkowników DF agrofarma raczej :P bo same jest mniej popularne a DF z tej seri jest juz sporo na rynku. A jesli chcesz opinie JXU to pytaj ludzi którzy maja NH TL - bo to starsza wersja tego samego ciagnika. z tego co wiem jedne jak i drugie ciesza sie dobra opinia takze wybór to tylko kwestia przeanalizowania ceny do wyposazenia i parametry danej maszyny.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdal    0

Czy wiecie ile pali case 5140 pod obciążeniem?Jakie najlepsze są w nich skrzynie montowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janis89    1

Witam ... Właśnie zamierzam kupić case ih mxm 140 ...

Może mi ktoś podpowie czy dobrze robię ? Zależy mi na waszej opinii bo nie miałem styczności z tymi ciągnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bee    0

Ja sie dołączam do pytania kolegi, jestem w identycznej sytuacji. Chodi o maxum x-line

 

i jeszcze pytanko , czym sie rozni maxum od mxm? oprocz roznicy mocy oczywiscie. Gdzies natknolem sie tez na mxm 140KM, wiec moze ten model bylby lepszy?

 

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o co chodzi? nie ma przeciez w sprzedaży MXM jest Maxxum Xline albo MC(multicontroler

)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7340    0

ktora skrzynia w case 5140 jest lepsza z PowerShift czy zwykla mechaniczna i ktory ciagnik byscie mi doradzili.

 

mam jeszcze do wyboru ciagniki massey ferguson 3070,3080,3095,3125 czy pozostac jednak przy case5140 prosze o jak najszybsza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez gasior63
      Witam.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z podnoszeniem przyczepy, mianowicie po naprawie skrzyni aby podnieść kiper trzeba mocno gazować dopiero siłownik idzie do góry natomiast po zaciągnięciu ręcznego siłownik podnosi na wolnych obrotach bez gazowania płynnie i szybko.Przed naprawą wszystko chodziło płynnie i szybko bez zaciągniętego ręcznego.
       
    • Przez rafyo
      A co tam. Może komuś się przyda. Sory za jakość, robione telefonem z ekranu kompa bo serwisówke mam na iso.




       








    • Przez miki1237856
      Pacjent: Case mx 170 
      Problem z klimą, była napełniana jakoś 2 lata temu i przez rok był spokój, teraz w lato zaczęło się dziać coś dziwnego, mianowicie rano i wieczorem gdy jest w miarę chłodno to chłodzi ale w południe jak jest ciepło to się wyłącza. Słyszałem że może być to problem z czujnikiem temperatury i tu moje pytanie: Gdzie on jest? I czy może to być jakiś problem z potencjometrem?
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez RolnikOdZawsze
      Witam Prosił bym o opinie Case Magnum 280 Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj