Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:28

Opinie na temat ciągników Case w mojej oklicy jest case 845xl, 1055xla i 5140. jakoś własciciele nienarzekają na nie
;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 09:14
  •  

#22 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 16:26

Opinie na temat ciągników Case W mojej okolicy są 3 case 845, 574 i 644 właściciele bardzo zachwalają je sobie ponieważ są wkonomiczne

#23 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 09 wrzesień 2008 - 20:10

Opinie na temat ciągników Case Witam. Byłem w fabryce Case w miejscowości Styer w Austri. Do niedawna były tam jeszcze robione New Hollandy. Jednak ich drogi się rozeszły i w tej chwili CAse jest roiony w USA i STyer a NEw Holland głównie we włoszech.... cała produkcja w tej fabryce jest bardzo profesjonalna. linia produkcyjna jak w fabrykach samochodowych, kazde stanowisko ma swój system kontroli, raz na dzień jest kontrolowany jedne traktor od podstaw...czyli rozkrecany jest do ostatniej śrubki. Ogladajac prace tych ludzi byłem pod wrazeniem i naprawde uwierzyłem w ich profesjonalizm. jesli ktos potrzebuje wiecej info o fabryce w Styer piszcie ...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 20 wrzesień 2008 - 17:13

Opinie na temat ciągników Case peres ja mam 5140 i jest bardzo łatwy w obsłudze.
Może i jest wypchany elektroniką i wszyscy mówią że bardzo często sie w niej coś psuje, ale moim zdaniem to bzdura.
Jest super i wcale z tą elektroniką nie jest tak jak inni mówią.
Jeden przypadek jak cos sie w nim zepsuło z elektroniki to jak niedziałały światła przednie górne na dachu.
Otwieram skrzynke z bezpiecznikami a tu cału bezpiecznik od tych świateł stopiny. :lol:
I love quad !!!

#25 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 04 październik 2008 - 11:18

Opinie na temat ciągników Case mój kolega ma 5140 z 97r seria jubileuszowa ( fajne naklejki na masce ) :P Ale przez rok walczył z sterowaniem podnosnika :P Ale chyba wywalił cała i założył nowa i smiga jak nalezy. Silnik, skrzynia ogólnie żyleta ma 8tys mth.

Może którys z kolegów ma doswiadczenie z seria MX multicontroler ( tam to juz jest mnustwo elektroniki) Bo oferuja mi MX 140 multi... w super cenie 200netto :) jak to sie sprawuje ?? Tylko ze ja czekam na prow :)

#26 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 07 listopad 2008 - 21:06

Opinie na temat ciągników Case ostatnio jezdzilem wujka casem 5120 z rozrzutnikiem dwuosiowym 4-tonowym i jakie bylo moje zaskoczenie gdy nie moglem sie z pelnym rozrzutnikiem rozpedzic tym ciagnikiem do maximum.czyzby to swiatczylo ze silnik jest juz do remontu?? ma obecnie 8200mth. jesli chodzi o awaryjnosc to wiem ze wujek ma czasami problemy z podnosnikiem zwlaszcza gdy jest wilgotno i to wlasnie wina tej elektroniki.poza tym ciagniczek bardzo fajny i dobrze sie nim pracuje.

#27 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 20:48

Opinie na temat ciągników Case A po czym jechales tym rozrzurtnikiem? Po polu czy szosie?
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#28 Share beny28

beny28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja itp...

Napisany 09 listopad 2008 - 20:53

Opinie na temat ciągników Case Warto jest kupować Case ale wersje CS z silnikiem fendta i podzespołami styera. Polecam tą wersje Case!!

#29 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 21:07

Opinie na temat ciągników Case a od kiedy fendt robi silniki???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#30 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 21:51

Opinie na temat ciągników Case @pioter tak długo na Af a takich rzeczy nie wiesz :lol: . No wstyd, wstyd.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 10 listopad 2008 - 00:07

Opinie na temat ciągników Case case seria CS to stayer w kolorach case :lol:

#32 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 00:15

Opinie na temat ciągników Case Jeździłem ostatnio MX130 z 2002 r ale maszynka :lol:

#33 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:04

Opinie na temat ciągników Case

A po czym jechales tym rozrzurtnikiem? Po polu czy szosie?

po szosie jechalem i to nie bylo pod zadna gorke, wiec mnie to zdziwilo bo swoim lampkiem to bez problemu sie rozpedzam a jest 20 konikow mniej

#34 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 10 listopad 2008 - 19:18

Opinie na temat ciągników Case Znajomy ma Case 5140 z 1991 roku, i nie jest z niego zadowolony. Ma go od 2 lat i naprawiał już: silnik (włożył w silnik 10 tyś), skrzynię biegów: przypadkowo wyłączył włącznik skrzyni biegów, holował ciągnik z pola, a w serwisie go nawet rozpołowili, dopiero jakiś specjalista powiedział im o tym włączniku (tak to jest jak nie ma się instrukcji obsługi). Poza tym dużo pali.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#35 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 11 listopad 2008 - 14:22

Opinie na temat ciągników Case Ja mam 2 Ciągniki Case 956 xl i 856 xl moim zdaniem firma case jest nie do zaj****** ciągniki są świetne nie palą dużo (przynajmniej te moje) i nie występowały w nich większe awarie tlyko w tym mniejszym trzeba wymienić krzyżaki na przedniej osi a tak pozatym to super wszystko działa.W mojej wsi jest jeszcze jeden Case 5140 i właściciel też go zachwala.Pozdrawiam :lol:
D-358 DT-239 DT-436 IH

#36 Share MAJSTER522591

MAJSTER522591

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 22:55

Opinie na temat ciągników Case Ja mam CASE 845 XL PLUS rocznik 1994 z turem Agram Q650 ogólnie ciągnik sprawuje sie super bez elektroniki typu podnośnik i te sprawy wszystko mechaniczne. Bardzo małe spalanie a moc cos ponad 80 KM. pozdrawiam

#37 Share fabiola200

fabiola200

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 20:46

Opinie na temat ciągników Case Witam :) Jak sie domyślam jestem tu jedyną kobieta piszacą w tym temacie :D Potrzebje męskiej pomocy :) Szukam instrukcji obsługi Case 956 xl. Bardzo jest mi potrzebna. Moze ktoś z Panów Wie gdzie mogę taką dostać . Bardzo prosze o pomoc . Pozdrawiam :*

#38 Share Jezewianin

Jezewianin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 08:08

Opinie na temat ciągników Case ja mam staruszka Case z 86 1694 i mogę powiedzieć ze dobry ciągnik. niestety o 5140 niewypał. znajomy ma i ciagłe problemy z cisnieniem oleju. te ciągniki maja zasadnicza wade 1 pompa olejowa i elektrozawory. olej hydrauliczny kosztuje 17zł/l a wchodzi 60l. jezeli ktos przechodzi z ursusa lub zetora na case-y to musi wymienic oleje we wszystkich maszynach na szlachetne bo inaczej wymiesza mu się ciągniku i lipa staje jak ten 5140. ja swoim staruszkiem jeżdżę na tym oleju po wymianie z 5130. nowa pompa do 5140 kosztuje kolo 3000euro a bez i kiedy szwankuje to nie możesz nic. jak podnosisz to gdy skręcisz kolami ciągnik staje. rewers sie wyłącza i ciągnik nie jedzie. dobra rada kup ciągnik bez rewersu albo z mechanicznym. albo wybierz nowsze modele z osobna pompa na wspomaganie. ja swojego staruszka zamierzam wymienić bo juz bez generalnego nie da rady, ale swoje zrobil przy niskich kosztach elsploatacji

Witam :) Jak sie domyślam jestem tu jedyną kobieta piszacą w tym temacie :D Potrzebje męskiej pomocy :) Szukam instrukcji obsługi Case 956 xl. Bardzo jest mi potrzebna. Moze ktoś z Panów Wie gdzie mogę taką dostać . Bardzo prosze o pomoc . Pozdrawiam :*

ja do swojego dziadka 1694 dostalem w toruniu w centrali. minus taki ze cała jest po angielsku ale chociaż numery częsci zamiennych sa podane a to bardzo ułatwia naprawy

#39 Share mllodyyy

mllodyyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 17:52

Opinie na temat ciągników Case Katalog online ciągników Case niestety po angielsku ale numery katalogowe się zgadzają.

https://webparts.pvassociates.net/cnh/

Popieram wasze opinie na temat marki Case są to bardzo dobre ciągniki, a seria 51** wcale tak dużo nie ma elektroniki, a deska kontrolna jest elektroniczna ale to zależy w której wersji bo są dwie z elektroniczną deska i ze zwykłą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share drejsyk

drejsyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 13:00

Opinie na temat ciągników Case Case to jeden z lepszych ciągnikow,co do elektroniki,to prosze niestraszyc ludzi,jezdziłem case magnum i gdyby nie elektronika, silnik załatwił bym kilkanaście razy,nie jade patrząc cały czas na wskazniki, jeśli dzieje się coś złego w ciągniku to kontrolka zielona zmienia się w czerwonom i miga,jeśli kierowca nie reaguje,załancza się sygnał dzwiękowy,w moim przypadku słucham radja, na żadne sygnały nie reagowałem zerwał mi się pasek, woda przekroczyła 100c i elektronika zgasiła silnik, większośc zabespieczeń elektronicznych informuje o awarjach, więc w czym przeszkadza, w mojm przypadku gdyby nie było zabespieczenia temteratury wody, to zajechał bym silnik, utrudnieniem jakie było, musiałem na polu zakładac pasek,

Dodaj odpowiedź