Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#281 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 16 styczeń 2016 - 22:33

Z dostępnością części to nie ma problemu a ceny sprawdź sobie sam:

http://technikarolna...raktor98-f8.php

Pompa hydrauliczna jest zabójczo droga ale reszta jak to w zachodnich.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 13:13
  •  

#282 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 11:18

a jak ze spalaniem i z awaryjnością, a ta pompa to chyba ta trójka jest zbędna, bo 33tyś za samą pompę to chyba ze złota jest  :rolleyes:

#283 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1188 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 12:33

Cóż sie pytasz o awaryjność? Kupujesz używany traktor, który nie wiadomo ile ma najechane i nie wiadomo jak o niego dbano, to  jest czysta loteria, to i owo można sprawdzić przy zakupie, ale konkrety wyjdą przy kilku godzinnej ciężkiej pracy w polu, gdy wszystko sie nagrzeje. Nierozważny kupuje tą pompe nową, mozna do niej kupić oryginalny zestaw naprawczy za 10% ceny nowej pompy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share marianek071

marianek071

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 14:37

Opinie na temat ciągników Case sprzęgło do tego case to koszt ok 8 tys

#285 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1188 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 15:34

Liczysz dwa kosza przód + tył?

#286 Share MarcinParzych

MarcinParzych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 22:07

Witam co powiecie o tym modelu ? Słyszę i czytam różne opinie, wypowie się ktoś ?

http://olx.pl/oferta...html#16515876f5

#287 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:56

Witam posiadaczy ciagników Case. Brat rozglada się za ciągnikem Case lub New Holland o mocy tak ok 140-160.

Ciagnik ma być uzywany po roku 2000.Przeglądałem już dużo ofert i jedno mnie zastanawia- dlaczego wszystkie ciągniki mają podobny czas pracy? Najwiecej jest ofert  z pomiędzy 5 a 7 tyś godz.Ja bym nawet chętnie obejrzał taki co ma 10 000 godz.ale spróbujcie taki znaleść!

Oglądaliśmy jednego Case  MXM 155 ale miał olej w zbiorniku wyrównawczym, w drugim nie było oleju ale był osad po oleju w tym zbiorniku.

Czy w tych ciągnikach tak pada uszczelka pod głowicą czy ja mam takiego trafa?

Jeżeli nawet kupił bym ten z padnięta uszczelką to będzie to jeszcze chodzić po wymianie tej uszczelki czy lepiej dać sobie spokój?

Może ktoś sprzedaje 'swojego"o takiej mocy jak pisałem?

#288 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 01 luty 2016 - 21:42

daj jeszcze "1"albo "2" z przodu przebiegu i wyjdzie ci oryginalny przebieg :)

#289 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 01 luty 2016 - 21:50

daj jeszcze "1"albo "2" z przodu przebiegu i wyjdzie ci oryginalny przebieg :)

Czy mozna jakoś sprawdzić faktyczny przebieg w tych ciągnikach?

#290 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 02 luty 2016 - 13:00

Nie można bo te ciągniki mają licznik godzin do 9999 a później sie przekręcają od nowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 02 luty 2016 - 18:59

Czyli nawet podpięcie komputera nie wskaże właściwego przebiegu?

#292 Share GrabekSto

GrabekSto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Lubie orać pole na traktore.

Napisany 04 luty 2016 - 20:39

Ktoś ma case puma 160 cvx lub inne modele i jak wam chodzą czy 305 tyś za full wypas i na największych oponach to dobra cena ? i mam takie pytanie mając ten monitor afs pro 700 gdy chcę podłączyć ciągnik do prasy lely nie potrzebuje już komputera ? tylko informacje będę miał wyświetlane na tym komputerze  tak samo z siewnikiem ?

#293 Share tomek919rr

tomek919rr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 luty 2016 - 17:30

Witam. Od jakiegoś czasu rozgladam sie za za case ih z lat 86-92 4cylindrowy seria xl. 4x4 i najlepiej z ładowaczem. moc 70-85km. Moze któryś z kolegów bedzie sie pozbywał w najblizszym czasie? Gdzie szukać ? opieram sie głownie na Olx-sie. Znacie jakichś handlarzy w miare uczciwych ?:)

#294 Share kamil1306

kamil1306

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 luty 2016 - 02:52

Hej. International to bardzo dobre ciągniki. W mojej okolicy są takie 3 do sprzedania, popatrz sobie. Jak coś Cię zainteresuje to mogę podjechać i zobaczyć czy warto oglądać :)

1. http://olx.pl/oferta...html#8a017b1ff3

2. http://olx.pl/oferta...html#83ee17b6d6

3. http://olx.pl/oferta...html#40919e0891

Edytowany przez kamil1306, 23 luty 2016 - 08:07.

#295 Share krystian82

krystian82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 02:52

Podepnę się do tematu.Ogólnie rzecz ujmując mogę polecic case'a cvx 160. Mój szef ma i niejednokrotnie miałem go okazję wypróbować w polu.Jeśli operator odpowiednio zadba o niego to będzie mu służył wiernie i bez większych awarii. Skrzynia bezstopniopwa jest kapitalna a dodanie tempomatu-strzał w 10.Ustawiamy sobie np w orce 10km/h,pług w dól,lekko gazu aby ruszył i włączamy tempomat a on już sobie sam dobiera obroty silnika aby trzymać się zadanej prędkości.Joystick ergonomiczny z głównymi przełącznikami (rewers,tempomat,1 para wyjść hydrauliki oraz prędkość + i -) idealnie leży w dłoni,zestaw wskazników oraz obrotomierz i prędkościomierz w prawym słupku kabiny,czytelny sposób załączania świateł roboczych,klimy itd.W szefa CVX'ie przez 6 lat użytkowania-nie licząc drobnych usterek typu uszczelniacz na wałku napędowym przedniego koła-cóż,wytarła się ośka i powstał luz ale to poprzez używanie a nie wada fabryczna-miał tylko 1 naprawę bo padła elektryczna pompka paliwa.teraz ma 5000mtg i śmiga dalej aż miło na tych 170ha.Myślę że cena za dobry egzemplarz jest duża jednakże wydasz raz i potem tylko paliwo,oleje itd,a kupując CVX'a "okazyjnie" zapłacisz i za ciągnik i za kolejne naprawy więc przemyśleć warto.Moc-cóż,5 skib obrotówką na glinie-no problem gdzie inny (de facto polski ciągnik) też o mocy 160 KM (odpowiednik  Ursusa 1634) 5 skib półzawieszanym i ooooooj miał duży kłopot.Krótko mówiąc CVX 160 godny polecenia-zwłaszcza z miękkim przodem-ferrari wśród ciągników. I to mówi człowiek pochodzący z gospodarstwa który nie jednym sprzętem pracował(case MX,MXM,CVX,Magnum,Mccormick MTX(140 do 200KM),XTX(200 i 215KM),ZTX(280KM),Ursusy-od 30-tki do 1614,claas arion,john deere,mtz 82ts,Zetor forterra i.....Orion Crystal 161..Do kolekcji brakuje mi jeszcze Fendt'a...

#296 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 marzec 2016 - 19:45

Podepnę się do tematu.Ogólnie rzecz ujmując mogę polecic case'a cvx 160. Mój szef ma i niejednokrotnie miałem go okazję wypróbować w polu.Jeśli operator odpowiednio zadba o niego to będzie mu służył wiernie i bez większych awarii. Skrzynia bezstopniopwa jest kapitalna a dodanie tempomatu-strzał w 10.Ustawiamy sobie np w orce 10km/h,pług w dól,lekko gazu aby ruszył i włączamy tempomat a on już sobie sam dobiera obroty silnika aby trzymać się zadanej prędkości.Joystick ergonomiczny z głównymi przełącznikami (rewers,tempomat,1 para wyjść hydrauliki oraz prędkość + i -) idealnie leży w dłoni,zestaw wskazników oraz obrotomierz i prędkościomierz w prawym słupku kabiny,czytelny sposób załączania świateł roboczych,klimy itd.W szefa CVX'ie przez 6 lat użytkowania-nie licząc drobnych usterek typu uszczelniacz na wałku napędowym przedniego koła-cóż,wytarła się ośka i powstał luz ale to poprzez używanie a nie wada fabryczna-miał tylko 1 naprawę bo padła elektryczna pompka paliwa.teraz ma 5000mtg i śmiga dalej aż miło na tych 170ha.Myślę że cena za dobry egzemplarz jest duża jednakże wydasz raz i potem tylko paliwo,oleje itd,a kupując CVX'a "okazyjnie" zapłacisz i za ciągnik i za kolejne naprawy więc przemyśleć warto.Moc-cóż,5 skib obrotówką na glinie-no problem gdzie inny (de facto polski ciągnik) też o mocy 160 KM (odpowiednik  Ursusa 1634) 5 skib półzawieszanym i ooooooj miał duży kłopot.Krótko mówiąc CVX 160 godny polecenia-zwłaszcza z miękkim przodem-ferrari wśród ciągników. I to mówi człowiek pochodzący z gospodarstwa który nie jednym sprzętem pracował(case MX,MXM,CVX,Magnum,Mccormick MTX(140 do 200KM),XTX(200 i 215KM),ZTX(280KM),Ursusy-od 30-tki do 1614,claas arion,john deere,mtz 82ts,Zetor forterra i.....Orion Crystal 161..Do kolekcji brakuje mi jeszcze Fendt'a...

To pojezdzij jeszcze jakims fendem klasy CVX i zobaczysz czy nie zmienisz zdania o Ferrari CVX

#297 Share Lewy91

Lewy91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 marzec 2016 - 22:30

Panowie co powiecie o farmalu 95u pro warty uwagi? 

#298 Share gadget

gadget

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 09:09

Witam

Noszę się z zamiarem kupna Case 7110 Magnum

Jeśli ktoś posiada takowy to bardzo bym prosił o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie , jak z awaryjnością i spalaniem

Z góry dzięki..

Edytowany przez gadget, 25 marzec 2016 - 09:10.

#299 Share Snopekk17

Snopekk17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 15:22

Witam ;) 

Prosiłbym o opinie  Case lil CS 150 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share Adrian360

Adrian360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 08:17

Opinie na temat ciągników Case witam wszystkich rozglądam się za używanym ciągnikiem i w oko wpadł mi case cs 94 z 2003 roku ciągnik super utrzymany ładnie chodzi ale chciałbym zaczerpnąć jakiś opinie na temat takiego ciagnika

Dodaj odpowiedź