Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat ciągników Case

321 odpowiedzi na ten temat

#261 Share mirek2329

mirek2329

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 14:21

zetor 7745

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat ciągników Case Dzisiaj, 02:02
  •  

#262 Share PerezStunt

PerezStunt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 08 lipiec 2015 - 19:14

Panowie i Panie !

Moje pytanie dotyczy awaryjności Case farmall c75. Tak się składa, że zakupiiliśmy takiego pod koniec marca tego roku, od nowości było słychać zgrzytanie przy cofaniu. Konkretnie to na III zakresie na każdym biegu (od 1 do 4) gdy włączę rewers na jazdę do tyłu i czy to bez sprzegła czy z jego pomocą gdy ciągnik zaczyna jechać do tyłu słychać zgrzyt, im wyższy bieg tym mocniej zgrzyta. Ciągnik pojechał 3 tygodnie temu na serwis, ten zmienił tylny most i kazał przyjechac sprawdzić czy jest ok. Wsiadam, jadę, cofam i znowu to samo... nic się nie zmieniło... Dzien później serwis dzwoni, że oni nie wiedzą i że dwie sztuki tego samego modelu jaki mieli na placu też tak mają i sprawa została przekazana do centrali Case'a i czekają na odpowiedź. Co teraz z tym robić ? Oddać go się chyba nie da bo wzięty na modernizaję... Czy są tu jacyś posiadacze farmalla C którzy mogliby sprawdzić u siebie czy też mają taką przypałość ? pozdrawiam wk***wiony użytkownik Farmalla...

#263 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 13:11

Z tego co mi wiadomo to zgrzyta tylny most i jest to normalka w tych modelach. To są tylko moje informacje które udało mi sie usłyszec od kogoś więc to nic pewnego. Może jedź do innego dealera i przejedź sie nowym ciągnikiem po placu wtedy będziesz wiedział czy tak ma być.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share PerezStunt

PerezStunt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 15:18

Dziś sprawdzone dwa ciągniki u innego dilera, dolega im to samo. Ale skoro tak ma być to moim zdanime taki zgrzyt to gruba przesada jeśli to u niego ,,normalne,,

#265 Share bartek537

bartek537

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 22:08

Witam jestem tu nowy dlatego proszę o wyrozumiałość. A więc tak posiadam do kupna Case International 685 XL 1985 r. za 17 tys. zł ale posiada on biegi z lewej strony a słyszałem że ciągniki a zwłaszcza Case posiadające biegi z lewej strony są Anglikami i jest ciężej z częściami wie ktoś coś na ten temat? prawda? A i prosiłbym o opinie tego modelu głównie ile pali? jak z częściami? jak się sprawuje? itp itd będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :D

#266 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 07:20

hehehe z tymi biegami to dobre

wszystkie te  ciągniki miały biegi z lewej strony,

co do części to jest to juz 30 letni ciągnik i z tym może być różnie, o takie podstawowe jak filtry czy sprzęgło to bym się nie martwił, ale jak cos bedzie w skrzyni to nowe oryginały jak będą dostępne to mogą parę złotych kosztować

#267 Share bartek537

bartek537

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 11:39

Opinie na temat ciągników Case A wie ktoś może jak się one spisują, ile palą
i ile mniej więcej kosztuje sprzęgło? A i jeszcze jedno warto go brać czy nie? Czy może lepiej Case 584 1984r. Z turem 3 sek za 20tys ale też ma z lewej ? A to prawda z tymi anglikami? Bo Case 845XL 1985 r. Posiada z prawej strony biegi czemu?

Edytowany przez bartek537, 10 lipiec 2015 - 13:53.

#268 Share poprostumateo

poprostumateo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 18:07

Czy ktoś z użytkowników forum posiada Case Farmall 85A ? Chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat tego ciągnika, ponieważ zastanawiam się nad wyborem nowego ciągnika głównego na 20ha gospodarstwo, a nie chce wpakować się w niesprawdzony sprzęt.

#269 Share MichalAlone

MichalAlone

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 listopad 2015 - 22:18

Moim zdanie są to jedne z najlepszych ciągników. Mój kolego posiada 3 ciągniki marki Case  Case MX 135 Case mxm 190 Case CVX 1190. Ja posiadam   Case/a Pume 230 i Maxxum 125 są to bardzo wygodne ciągniki mało palą części  też są tańsze od np JD. Są bez awaryjne i niema z nimi problemów :D 

#270 Share poprostumateo

poprostumateo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 23:18

Opinie na temat ciągników Case Tylko, ze podane przez Ciebie modele to troche wyzsza półka z rodziny case. Na forum mozna znalezc niewiele opinii na temat najmniejszej serii case czyli farmall. Sa stosunkowo nowe wiec pewnie zbyt wiele osob nie ma ich w swoim posiadaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share LukaszJohn6930

LukaszJohn6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja,Muzyka,Filmy

Napisany 07 listopad 2015 - 15:40

Case typu 745xl,844xl,845xl są dość oszczędne i bez elektroniki, dość proste. Ogółem polecam. I takie pytanko jeszcze: Ma ktoś na sprzedaż Case z tych co podałem ??

#272 Share lukasz22

lukasz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo budownictwo stolarstwo

Napisany 26 listopad 2015 - 18:07

posiadam case 844 xl jesli ktos potrzebuje info to niech pisze pozdrawiam ogolniejestem zadowolony z tych ciagników 

#273 Share Hiszpi

Hiszpi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 27 listopad 2015 - 15:30

Korzysta ktoś czasem z Parts doc ze strony Case? Bo mnie jakoś się nie uruchamia ;/ http://www.caseih.co...m/parts-catalog

#274 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 27 listopad 2015 - 15:45

Jesli chodzi o katalog czesci to wszystko działa tylko musisz miec zgode na wyskakujace okienka w przegladarce i chyba jave, ogólnie to uruchaminie katalogu to troche skomplikowane jest :) 

#275 Share Hiszpi

Hiszpi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 14:22

Rzeczywiście miałem adblocka i nie wyskakiwały mi okienka. Dzięki za pomoc!

#276 Share dow

dow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 12:53

Panowie i Panie !

Moje pytanie dotyczy awaryjności Case farmall c75. Tak się składa, że zakupiiliśmy takiego pod koniec marca tego roku, od nowości było słychać zgrzytanie przy cofaniu. Konkretnie to na III zakresie na każdym biegu (od 1 do 4) gdy włączę rewers na jazdę do tyłu i czy to bez sprzegła czy z jego pomocą gdy ciągnik zaczyna jechać do tyłu słychać zgrzyt, im wyższy bieg tym mocniej zgrzyta. Ciągnik pojechał 3 tygodnie temu na serwis, ten zmienił tylny most i kazał przyjechac sprawdzić czy jest ok. Wsiadam, jadę, cofam i znowu to samo... nic się nie zmieniło... Dzien później serwis dzwoni, że oni nie wiedzą i że dwie sztuki tego samego modelu jaki mieli na placu też tak mają i sprawa została przekazana do centrali Case'a i czekają na odpowiedź. Co teraz z tym robić ? Oddać go się chyba nie da bo wzięty na modernizaję... Czy są tu jacyś posiadacze farmalla C którzy mogliby sprawdzić u siebie czy też mają taką przypałość ? pozdrawiam wk***wiony użytkownik Farmalla...

Mam farmalla c 75 od lutego 2015 i nie ma zgrzytów. Produkcja 2012 r. Mam inne problemy z nim.

Edytowany przez dow, 14 styczeń 2016 - 12:54.

#277 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 13:18

Nie chciałem zakłądać nowego tematu więc zapytam tutaj, Czy ktos wie czy case ih będzie na polagra-premiery 2016? Wszędzie szukam i nic nie moge znaleźć a jade tam z mysle o wyboże nowego ciągnika pomocniczego i biore pod uwage m.in. tę marke

#278 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 16:27

raczej powinien być

#279 Share Lukasz82

Lukasz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo:) i wiele różności

Napisany 15 styczeń 2016 - 10:53

A czy ktoś użytkuje farmalla u pro i co może o nim powiedzieć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 16 styczeń 2016 - 21:53

a co sądzicie o Case 5150 bo myślę nad kupnem a konkretnie tego  :

http://olx.pl/oferta...html#2219ee941c

jak z częściami i jak ze spalaniem, potrzebuję na 30ha od IV do VI klasy ziemi ?

Dodaj odpowiedź