jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ziel    115

możesz liczyć na przebieg 8tys-18tyś :D Taka rozbieżność awarie to jedyne co mi do głowy przychodzi to pompa hydrauliczna ale to głównie przez nie wymienianie olejów gorszej jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

silniki dobre nawet bardzo dobre ponoć bez większych problemów robią 15tys, skrzynia też ujdzie czasem regeneracja półbiegów będzie konieczna jeśli nie było juz robione ale to nic strasznego, nieco elektroniki w nim już też jest, ale jest jedno ale w tych ciągnikach, a mianowicie skomplikowana hydraulika, a szczególnie pompa hydrauliczna nie żeby była jakaś awaryjna ale jak będzie zajechana czy padnie to koszt nowej wynosi ponad 20 tys zł. Możesz się też rozglądać za MX bo to następca i zbiera lepsze oponie, pompa dużo tańsza i ogólnie powiedziałbym, że nieco mniej skomplikowany od poprzednika w kilku elementach. Problem tylko taki, że te się cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roju    2

jak myślicie case to dobra marka wiem że się porównuje do nh jaki ciągnik według was zasługuje na dobrą opinie prosze o odpowiedz :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jak to jest w końcu z Maxxumem ? Czy skrzynia jest tak zła jak większość osób twierdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Nie. Po prostu troche szarpie a poza tym niema problemów. Najbardziej marudą ci którzy nie jeździli albo posiadacze JD :) takie moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

A jak z tym wyciem jest tak głośne czy tylko przesadzają ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Wycie jest dość głośne ale przy dużych obrotach silnika, wycie jest spowodowane przepływem oleju i niema ono nic wspólnego z żywotnością skrzyni. W kabinie nie słychać tak mocno tego wycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek32    0

Witajcie co sądzicie o Puma CVX 130 , 

Interesuje mnie ten model.

Mam zasłużone IHC 733 i 956xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caserajan    0

witam mam pytanie na temat case cs 86 bo nie wiem jednej rzeczy mianowicie o zbiorniczku który znajduje się pod maską zaraz za filtrem kabinowym przed szybą i nie wiem do czego jest i do tego jest pusty nie mam żadnego płynu. prosił bym o odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no zwykła mechaniczna bez powershiftu. Były dwie opcje skrzyń w MX z półbiegami bez sprzęgła oraz z mechanicznymi ze sprzęgłem tylko wtedy są dwie dźwignie 4 zakresy i 4 biegi na każdym zakresie czyli 16 przełożeń tak samo jak z powershiftem. Aczkolwiek rzadko spotykane są te mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiepski traktor :( Pompa paliwowa co chwile się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Kiepski traktor :( Pompa paliwowa co chwile się psuje

 

Wyjaśnij dlaczego? Co z tą pompą jest niby nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caserajan    0

wiatam czy ktos moze wie jak odpowietrzyc hamulce w case 86cs bo bylo malo plynu i po dolaniu jest miekki pedal z gory dziekuje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micdab    2

CS 94 to prawdopodobnie najlepsza maszyna na świecie :) Jestem posiadaczem od nowosci i juz 13 lat i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

wiatam czy ktos moze wie jak odpowietrzyc hamulce w case 86cs bo bylo malo plynu i po dolaniu jest miekki pedal z gory dziekuje 

a może zmieszałeś dwa różne płyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

wiatam czy ktos moze wie jak odpowietrzyc hamulce w case 86cs bo bylo malo plynu i po dolaniu jest miekki pedal z gory dziekuje 

 

jaki płyn dolałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie wiem jak w CS ale w JXU  nie ma płynu tylko jakiś olej mineralny do hamulców.

Ostatnio przyjechał serwis i chciałem żeby przy okazji odpowietrzył mi NH, niestety nie mieli płynu, dałem im płyn hamulcowy z VW to nie wlali, tylko oryginał, bo inne mogą  narobić bałaganu. Kupiłem w serwisie i to nie jest płyn hamulcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jest tak jak pisał kolega wyzej NH i CASE zalewa układ hamulcowy specjalnym płynem niczym innym nie wolno uzupełniac. butelka 1l kosztuje 25zł wiec nie majatek :) 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Jeżeli był olej ,a dolałeś jakiś płyn hamulcowy to najlepiej wymienić wszystko ,bo może dojśc do spęcznienia uszczelniaczy pompki i pewnego razu pedał hamulca po naciśnięciu pójdzie do dołu i nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj