Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 06 marzec 2007 - 21:51

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Napiszcie wasze opinie na temat polskich opryskiwaczy samojezdnych Bury.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Dzisiaj, 03:22
  •  

#2 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 14:57

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Właśnie napiszcie! muszę zakupić nowy opryskiwacz bo mój stary pilmet się rozleciał (pompa).
Jakie są ceny tych opryskiwaczy? Widziałem kiedyś w Top Agrar reklamę że Perkoz kosztuje od 1800zł
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#3 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 20:44

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Również przyłączam sie do tej prośby. Założyłem podobny temat i też nikt nic konkretnego nie napisał Tu jest link
Zamówiliśmy opryskiwacz z tej firmy i nie wiem czy to dobry wybór. Ceny w porównaniu do Pilmetu czy Krukowaika są niższe, ale ważne jest żeby chodził. Głównie chodzi mi o opryskiwacz Pelikan 1500l. Napiszcie coś plis!

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 czerwiec 2007 - 22:49

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Panowie - temat dotyczy opryskiwaczy samojezdnych jak widzę z pierwszego posta i trzymajmy sie stricte tego.
Co do twego pytania Raczo - jak ktos będzie wiedzial to odpisze ale jak będziesz wpisywal sie w posty innym to ktorys moderator nie wytrzyma i walenie ostrzeżenie lub bana zrobi na kilka dni w najgorszym wypadku.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#5 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 08 czerwiec 2007 - 14:17

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Wiem, że chodzi o opryskiwacz samojezdny. Sorry ze sie wpisałem ale nawet jeżeli to jest temat o samojezdnych opryskiwaczach to i tak się mogę czegoś dowiedzieć o tej firmie. Jest możliwe że Bury np. samojezdne robi lepsze, a zaczepiane gorsze ale przynajmniej już bym się czegokolwiek dowiedział. Wybaczcie :D .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 czerwiec 2007 - 18:19

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury @ Raczo - spoko tutaj nikt nie bije. jak kogos wkurzysz to pod zdjęciem - na samym dole masz napis ostrzeżenie i procenty - i tam mogą zacząć rosnąć :D
tylko naprawdę musisz się postarać :D

Co do opryskiwaczy - sam sie zastnawiam czy nie będę musial za 3-5 latek czegos nowego kupic więc juz czas zacząć się rozglądać :D
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#7 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 10 czerwiec 2007 - 20:56

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Jak to dobrze mieć dobrego moderatora, który zawsze ci wytłumaczy co i jak :D .

Z tego co widziałem na zdjęciach to fajny jest ten Kondor C 2200 czy jak on sie nazywa. Można nim nawet w dużą kukurydze wjechać :) .

#8 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 30 czerwiec 2007 - 19:31

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Strona firmy "Bury"-oferta
Na stronie "ROLSAD"

...z polagry

BURY
Opryskiwacz samojezdny KONDOR
KONDOR 3000 to nowoczesny opryskiwacz samojezdny z napędem mechanicznym 4x4. Wyposażony w ekonomiczny 180 KM silnik Perkinsa i belkę opryskową z pomocniczym strumieniem powietrza. Wzbogacony dodatkowo w akcesoria typu rozwadniasz zewnętrzny. Klimatyzowana kabina posiadająca filtr węglowy umożliwia komfortowe warunki pracy.

#9 Share ArekDziedzic

ArekDziedzic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 16 maj 2014 - 19:18

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury Siema, ile taki BURY KOndor 2000, czy tam 2,500 kosztuje, bo nie mogę wyszukać cen

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share tom61

tom61

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 14:27

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury zastanawiam się czy 150000 zł starczy na bury kondor 2000 z belką 18 metrową słyszałem że bury jest dobrą firmą.

Dodaj odpowiedź