Zaloguj się, aby obserwować  
Grzenio

Różnice między TD5030, a T5030

Polecane posty

Grzenio    17

Posiadacie takie modele? napiszcie coś o nich, jakie wyposażenie jak się sprawują itd...


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

ja nie posiadam ale T5030 to ciągnik o klase wyższy. posiada EHR, rewers elektrohydrauliczny, przekładnie z dwoma biegami pod obciążeniem no i zapewne komfort pracy dużo lepszy. a TD5030 tańszy ale mechaniczny bardziej. no i T5030 masywniej wygląda i jak dla mnie jest ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

a ile kosztuje taki T5030 i czy nadawał by sie jako ciagnik główny?? podobaja mi sie te ciagniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

ile kosztuje to nie wiem ale T5050 (97 KM) około 170 tys. myśle że by się nadawał tylko powiedz na ile ha. mi osobiście też się podobają i też bym sobie takiego sprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

no ok 25ha i usługi jeszcze ciekawe czy w 140tys by sie wyrobił?? podobno na tego T5030 trzeba sporo czekac bo w polsce jeszcze go nie ma taki keidys diler mi pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

na te ha i usługi to może pomyśl jeżeli już z tej firmy chcesz koniecznie może TD5050 szerokie opony, pneumatyka, CBM za 100tys+VAT = 122tys zł. dobra cena a moc jest 95KM nowoczesny silnik, na pewno styknie z jeszcze tańszej półki to starsza seria TD80D fajne trwałe i powinno się go za 100tys brutto kupić wiadome mniejszy silnik bez doładowania węższe koła 80KM.

Edytowano przez krolikNH
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

nie tam ja narazie ciągnika nie kupuje a td mi sie nie podobaja juz proxima lepsza jest ;) a co do załozycieka tematu to czy ten ciagnik ma pracowac jako główny czy pomocniczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

pomocniczy, główny juz mam, teraz potrzebuje do opryskiwacza 2500l i do siewnika do nawozu 1200l (2 big bagi) taki do 80KM

może coś innego mi ktoś zaproponuje w dobrej cenie


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A ile masz do wydania na ten cel?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

no właśnie mam max 120 netto

i chce mieć komin w słupku i jak najlepsze siedzenie i dobrze amortyzowaną kabine żeby nie rzucało mocno


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Za taką cenę to ta nowa proxima 80 KM. Będzie komin w słupku i można zamowić fotel Grammera. Za taką cenę to raczej nie znajdziesz ciągnika z amortyzowaną kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

ciekawy jestem jak by zrobili limitowana wersje TD5000 z ful opcja i elektryka:D cos w stylu T5000- jego bebechy i wypasa wbryłem TD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Oba te ciągniki są montowane w fabryce CNH w Jessi we Włoszech, lecz podzespoły do produkcji serii TD5000 pochodzą z Turcji. TD5030 posiada silnik FC5 3200 a T5030 Fiat Powertrain Technologies NEF (czyli IVECO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A co mozecie powiedziec o tym FC5 czy bardzo odbiega wedle osiagow tego NEF? Czy sa mniej wiecej porownywalne?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj