Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#1961 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 09:47

co sadzicie o marce kubota Ja rozumiem twoja fascynacje kubotą. Ale czy to musi przysłaniać cały świat i zdolność logicznego myslenia i pisania?

" silnik niby niski moment obrotowy ale zadusić ten traktor było bardzo ciężko - między innymi dlatego że jest niski moment ale w szerokim zakresie obrotów co pozwala na zareagowanie operatora na zmieniające się warunki pracy."

Ciekawe rewelacje, powinieneś to opatentować albo lepiej otwórz firmę tuningową "zminiejszanie momentu obr pojazdów w celu poprawy ich elastyczności" Normalnie śmiac się chce. Jak to się ma z dalszymi twojmi rewelacjami?

" Work Cruise - wspaniała rzecz po aktywowaniu ciągnik stawał się bardzo żywy i nie schodził tak szybko z obrotów. Stawał się nawet głośniejszy ale niestety okupione to było zwiększonym zużyciem paliwa"

Czyżby bez work cruise jednak schodził szybko z obrotów? Przecież piszesz, że cięzko go zadusić dzięki małemu momentowi. Więc która wersja jest prawdziwa? Dobry jest niski moment obrotowy, który niby podnosi elastyczność silnika? Czy może ten wyższy, który generuje work cruise? System work cruise to nic innego jak druga charakterystyka silnika. Podnosi ona dawke paliwa być może zmienia kąt zapłonu (głosniejszy silnik, większe spalanie) Stąd tez moje pytanie skoro silnik kuboty z małym momentem były takie dobre po co to zrobili?

" zwrotność - przekładnia stożkowa daje bardzo dużo - do pracy z ładowaczem idealna rzecz na małej powierzchni, nawroty w polu stają sie także szybsze. Dobry skręt oczywiście może mieć wadę na TUZ bo niszczy darń - ale coś za coś."

Jeśli chodzi o zwrotność sama przekładnia stożkowa nic nie daje. Promień skrętu kół wynosi 55 st jak w klasycznych osiach. Dopiero system bi speedturn poprawia zwrotność. Ale okupione jest to zużyciem opon lub zniszczeniem podłoża.
Co do rewersu nie wiem kto ma się uczyć, rewers czy operator? Niczego się tu nie da nauczyć poprostu to jest mechanizm, który bez elektronicznego nadzoru przy wyzszej prędkości działa szarpiąc.
Co do blokad mostów. Blokada przedniego działa dopiero, gdy jedno z kół straci przyczepność. Pytanie po jakim czasie tj. ilu obrotach? Gdy oba koła osiągną te same obroty blokowanie ustepuje. Jest to tańsze mniej skuteczne rozwiązanie w zasadzie nie stsowane przez czołowych producentów. Ponieważ blokady hydrauliczne dają 100 % blokowania i to bez wystąpienia poślizgu. Tylna blokada jest według mnie nie konfortowa w użyciu ze wzgledu na potrzebe trzymania nogą. Wyobrażacie sobie dłuższą prace na polu i koniecznośc operowania gazem i trzymania blokady? Jazdę zimą z cięzkim ładunkiem i konieczność obsługiwania skrzyni biegów gazu itd? Tutaj też czołowi producenci stosują rozwiązania pozwalające na utrzymaniu blokady bez ciągłej ingerencji kierowcy. I to obu osi na raz.
Tak więc widac tu sporo oszczedności na tle czołowych producentów. Ciagnik może jest i tańszy ale czy lepszy?
Podsumowując rozumiem, że ludzie chwalą posiadane przez siebie przedmioty. Ale po pierwsze róbcie to jakoś bardziej kompetentnie a nie pisać aby pisać bo może ktoś uwierzy. Po drugie radzę spojżeć na różne rzeczy bardziej krytycznie. Ponieważ bez względu na marke nie ma rzeczy idealnych. A osoby płacące duże pieniądze np za ciągniki powinne byc bardziej krytyczne wobec tego co wmawiają dealerzy czy katalogi.

Edytowany przez hubertuss, 13 październik 2013 - 09:50.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 09:24
  •  

#1962 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 październik 2013 - 10:40

Podsumowując rozumiem, że ludzie chwalą posiadane przez siebie przedmioty. Ale po pierwsze róbcie to jakoś bardziej kompetentnie a nie pisać aby pisać bo może ktoś uwierzy.

kolega miał ją na testach. czytaj ze zrozumieniem szyderco.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#1963 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 11:17

co sadzicie o marce kubota Miał na testach więc posiadał. Ale bardziej chodziło mi o ogólne posiadanie danej marki.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota zobacz »

•  

#1964 Share wumis

wumis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 13 październik 2013 - 14:49

co sadzicie o marce kubota I tu hubertuss się mylisz.W mojej kubocie m7040 po włączeniu przedniego napędu blokada działa cały czas,przy minimalnym skręcie jest wył mechanicznie przez krzywkę,i wtedy zaczyna działać tzw.bispeed,czyli zewnętrzne koło zwiększa obroty i promień skrętu maleje.skręt mniejszy niż w c-330.

#1965 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 15:43

co sadzicie o marce kubota Najpierw proponuje zapoznać się z tym jak działa mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu LSD. Nie mylic ze środkami odużającymi. Potem będziemy mogli porozmawiac o tym czy blokada działa cały czas. Jeśli jest tam jakaś krzywka to co najwyzej dezaktywuje system w momencie skrętu. Podsumowując jadąc na wprost włączenie się blokady jest możliwe a nie działa ona. Przy skręcie jest nie możliwe i tyle. Myślałem, że bi speed to szybsze obroty przedniej osi a nie jednego koła. Są jakies inne wersje?

#1966 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 październik 2013 - 16:57

Najpierw proponuje zapoznać się z tym jak działa mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu LSD. Nie mylic ze środkami odużającymi. Potem będziemy mogli porozmawiac o tym czy blokada działa cały czas.

Najpierw proponuję zapoznać się z tym, jak po polsku pisać na forum, czyli wrócić do szkoły podstawowej.
Potem będziemy mogli porozmawiać na ten czy inny temat.
No chyba że LSD tak działa na Ciebie odużająco. To nic nie poradzimy.

#1967 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:03

co sadzicie o marce kubota Masz coś sensownego do powiedzenia na temat? Czy tylko tak potrafisz rozładować swoje flustracje? Czasami trafiaja mi się jakieś błędy. Ale nie sądze, aby to wypaczało sens wypowiedzi i nie pozwalało ich zrozumieć. Twoje zaczepki nie na temat są nieudolną próbą wywołania awantury.
Ktoś zarzucił mi, że się myle. Więc napisałem, aby sam zapoznał się jak działa ten mechanizm. Zanim zarzuci komus pomyłki. Więc nie wiem skąd te nerwy? Czyżby faktycznie flustracja? Brak merytorycznych argumentów, szkoła podstawowa nie pomogła?

Edytowany przez hubertuss, 13 październik 2013 - 18:04.

#1968 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:24

co sadzicie o marce kubota frustracja kolego, frustracja ;) nie flustracja!
szkoła podstawowa, jak pisałem wyżej :)

#1969 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:41

co sadzicie o marce kubota Ok ciesze się i dziękuje, że wytknołeś mi błędy. Teraz napisz coś na temat. Bo jak narazie próbujesz tylko złosliwych zaczepek i komentarzy. Skoro nie są dla ciebie odpowiednie moje wypowiedzi, ewentualnie nie po twojej myśli. Podaj jakieś argumenty. Może się myle.

#1970 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:47

co sadzicie o marce kubota wytknąłeś....
boże drogi, skąd się biorą tacy fachowcy? poucza wszystkich i na każdy temat, ale ortografii nie liźnie...
widzisz, ja nie mam zamiaru z tobą polemizować na żaden temat, bo akurat poprawne wypowiadanie się stoi u mnie wysoko w hierarchii poważania. Skoro ty masz ją gdzieś, no to jak ja mam cię poważnie traktować? :)

Ale dobrze ci radzę, nie kompromituj się już więcej :)
pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1971 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 18:56

co sadzicie o marce kubota Sam się kompromitujesz. Nie masz nic sensownego do powiedzenia i chcesz być mądry. Wypowiadanie się może i jest u ciebie na wysokim poziomie, Tylko szkoda, że do powiedzenia nic nie masz. Gdybym chciał być złośliwy wielu rozmówców mógł bym odesłac do podstawówki za jeden czy dwa błędy. Tak robią osoby nie mające nic do powiedzenia i tyle. Gdybym chciał udawać mądrego nie mając nic do powiedzzenia. Wyśmiał bym uzytkownika opisującego test Kuboty M990, że takiego ciągnika nie ma i wszystko zmyślił. A on poprostu przekręcił nazwę czy tez jedną cyfre zgubił. Dlatego nie będe jak ty odsyłał za jakies drobne błędy do podstawówki. Sam tam powinieneś trafić. Może dzisiaj prezentował byś jakiś większy poziom w dyskusji niż tylko posługiwanie się słownikiem.
Jeszcze raz powtarzam, skoro twierdzisz, że pouczam wszystkich. Napisz, gdzie się mylę, podaj argumenty? Tylko na temat. A może potrzebny ci jakiś edytor tekstu czy slownik? Naprawde nic sam nie wymyslisz, ani zdania?

Edytowany przez hubertuss, 13 październik 2013 - 19:09.

#1972 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 13 październik 2013 - 19:17

co sadzicie o marce kubota Cel osiągnięty :)
wiesz co miałem w zamiarze?
chciałem abyś poczuł się jak inni użytkownicy, którzy w tym temacie luźno dywagują, a ty ich szyderczo i prześmiewczo próbujesz -przepraszam za wyrażenie- zgnoić. Rozumiem że można mieć różne zdania na jakiś temat, ale ty nie potrafisz tego napisać wprost, zawsze dodasz garść kąśliwych; ocierających się o obrazę uwag. Chciałem żebyś to w końcu dostrzegł, a nie tylko czubek własnego nosa. Na tym forum dla każdego z wejścia należy się szacunek. Nie odbieraj tego nikomu. Jeśli komuś radzisz, oceniasz czy dementujesz, rób to z kulturą, bez osobistych inwektyw. Obserwuję ten wątek od dawna, bo niewątpliwie interesuje mnie temat japońskich ciągników, i prawie każdy tu udzielający się potwierdzi to co pisałem wyżej. Nie musisz od razu kogoś obrażać, by wyrazić swoją opinię, czy zdementować wypowiedź poprzednika. Jeśli znów będziesz chciał użyć swojego ciętego języka, weź głęboki oddech i pomyśl co pewien niefachowy user @pawelec chciał ci przekazać.

Moja 'zaczepki' słownikowe, być może były na wyrost, lecz bez tej 'prowokacji' (która notabene prowokacją do końca nie była, bo sam dajesz słownikowe ku temu powody) nie zrozumiałbyś o co tak naprawdę mi chodziło na wstępie. No i więcej skromności, wszak to jedna z największych człowieczych cnót!

#1973 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2013 - 19:42

co sadzicie o marce kubota Obronca uciśnionych się znalazł.

"Jeśli znów będziesz chciał użyć swojego ciętego języka, weź głęboki oddech i pomyśl co pewien niefachowy user @pawelec chciał ci przekazać"

Pisząc o frustracji jak widać nie myliłem się. To zdanie dobitnie pokazuje chęć podbudowania samooceny u ciebie. Co może mi pokazać osoba nie mająca nic na temat do powiedzenia? Tylko błędy ortograficzne, teraz twierdzisz, że to jakas gra z twojej strony. Moje samopoczucie się jakoś nie zmieniło. Nikogo tu nie gnoje.
W poscie 1961 skomentowałem opis testu. Moja wina, że są w opisie sprzeczności? Nie wspomne już o zażartej dyskusji jaka tu kiedys była o zbawiennym wpływie niskiego momentu na elastyczność silnika. Wtedy to było dobre teraz już nie wiem jakie? Bo strach, że kogoś obraże i jakiś pseudo obrońca uciśnionych się będzie mścił.
To, że ktos powieział mi, że się myle. Sam nie wiedząc jak coś działa to tez moja wina. Nie powinienem się odzywac bo uraże. Strone wcześniej inny uzytkownik stwierdził, że zmieniam zdanie odnośnie wymiany olejów. Sam nie przeczytał/nie zrozumiał o co mi chodziło. Tez moja wina.
Otóz drogi panie obrońco uciśnionych muszę cię zmartwić. Nic ciekawego mi nie pokazałeś/nie nauczyłeś. Nie wiem jak na tym wyjdzie twoje ego ale cóż. Nie chce dalej już wątku ciągnąć, aby % nie zarobić bo to bez sensu. Tak więc możesz sobie teraz pojechać. Nich twoje będzie na wierzchu. Ja już komentował nie będe a twoje ego urośnie.

#1974 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 14 październik 2013 - 05:08

co sadzicie o marce kubota "System work cruise to nic innego jak druga charakterystyka silnika. Podnosi ona dawke paliwa być może zmienia kąt zapłonu (głosniejszy silnik, większe spalanie) Stąd tez moje pytanie skoro silnik kuboty z małym momentem były takie dobre po co to zrobili? "

Pytanie zadałeś a nie odpowiedziałeś.
Moim zdaniem użytkownik ma dwa silniki w jednym. Bez Work Cruise jako silnik do lekkich czy średnich prac pozwalający na oszczędność paliwa. Druga opcja po uruchomieniu przyciskiem Work Cruise silnik - ciągnik staje się wołem do ciężkiej roboty - niestety okupione wyższym zużyciem paliwa.

"Blokada przedniego działa dopiero, gdy jedno z kół straci przyczepność. Pytanie po jakim czasie tj. ilu obrotach? Gdy oba koła osiągną te same obroty blokowanie ustepuje. Jest to tańsze mniej skuteczne rozwiązanie w zasadzie nie stsowane przez czołowych producentów. Ponieważ blokady hydrauliczne dają 100 % blokowania i to bez wystąpienia poślizgu. "

Niestety kolego nie miałeś okazji tego rozwiązania chyba przetestować. Przy pracy z ładowaczem czołowym podczas nabierania ziemi podczas kiedy jedno z kół zaczęło tracić przyczepność po dosłownie chwili część momentu obrotowego przechodziło na drugie koło - most był zblokowany. Nie zauważyłem żeby blokowanie kół po osiągnięciu tych samych obrotów ustępowało. Napęd ciągnął cały czas po równo na obu kołach. Niestety przy blokowaniu hydraulicznym musiałbym w ciągniku uruchomić blokadę mostu i później ją wyłączyć.

"Tylna blokada jest według mnie nie konfortowa w użyciu ze wzgledu na potrzebe trzymania nogą. Wyobrażacie sobie dłuższą prace na polu i koniecznośc operowania gazem i trzymania blokady? Jazdę zimą z cięzkim ładunkiem i konieczność obsługiwania skrzyni biegów gazu itd? Tutaj też czołowi producenci stosują rozwiązania pozwalające na utrzymaniu blokady bez ciągłej ingerencji kierowcy. I to obu osi na raz. "

Blokada tylnego mostu z tego co wiem jest elektrohydrauliczna. Włącza się ją nogą a dokładniej piętą przy czym noga naturalnie spoczywa na tym pedale. Do regulowania gazu w tym momencie jest gaz ręczny. Na uwrociu by móc operowac gazem nożnym po oderwaniu nogi z tego pedału blokada rozłącza - zapobiega to zapomnieniu przez operatora o włączonej blokadzie podczas skrętu kół. W serii MGX jest już blokada hydrauliczna obu mostów.

"Podsumowując rozumiem, że ludzie chwalą posiadane przez siebie przedmioty. Ale po pierwsze róbcie to jakoś bardziej kompetentnie a nie pisać aby pisać bo może ktoś uwierzy. Po drugie radzę spojżeć na różne rzeczy bardziej krytycznie. Ponieważ bez względu na marke nie ma rzeczy idealnych. A osoby płacące duże pieniądze np za ciągniki powinne byc bardziej krytyczne wobec tego co wmawiają dealerzy czy katalogi. "

Nie jestem właścicielem Kuboty miałem ją na testach. A co do samej marki Kuboty, umacnia ona swoją pozycję na rynku co przedstawia poniższy link. http://maszynydlafarmera.pl/index.php/aktualnoci/1227-nowe-cigniki-trac-uywane-zyskuj-wrzeniowe-wyniki-sprzeday

Edytowany przez krowka62, 14 październik 2013 - 05:16.

#1975 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 październik 2013 - 07:51

co sadzicie o marce kubota Trudno abym odpowiadał na zadane przez siebie pytania. Ja odpowiedzi znam. Tobie zadałem jedno pytanie. Pogrubiłem czcionkę, ale i tak sprytnie je ominołeś. Powtórze więc je jeszcze raz w kontekście twojch wypowiedzi odnośnie testów.

" silnik niby niski moment obrotowy ale zadusić ten traktor było bardzo ciężko - między innymi dlatego że jest niski moment ale w szerokim zakresie obrotów co pozwala na zareagowanie operatora na zmieniające się warunki pracy."

" Work Cruise - wspaniała rzecz po aktywowaniu ciągnik stawał się bardzo żywy i nie schodził tak szybko z obrotów. Stawał się nawet głośniejszy ale niestety okupione to było zwiększonym zużyciem paliwa"

I moje pytanie
Czyżby bez work cruise jednak schodził szybko z obrotów?
Skoro silnik z małym momentem jest taki dobry i tak trudno go zadusić po co zrobili ten work cruise? Wiem co to jest i jak działa pytam tylko po co?
Tak na marginesie napisałem, jak działa work cruise. Tak więc twoja odpowiedź jest tym bardziej wymijająca. Ponieważ napisałeś to samo.

Co do przedniego mostu i jego blokady. To czy przeczytałeś uważnie to co napisałem? Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałeś to samo praktycznie jeśli chodzi o jego działanie. Sprawą istotną na któą zwróciłem uwagę jest fakt iż w mostach z LSD musi dojść do zerwania przyczpności. Aby blokada zadziałała. W mostach z blokadą eh blokada działa zawsze na 100% Dodam jeszcze, że po ustąpieniu różnicy obrotó kół blokada LSD sama się rozłącza. Operator tego nie zobaczy do chwili wystąpienia następnego poślizgu. Proponuje poczytać sobie jak to działa.
Skoro to takie dobre to dlaczego tylny most blokowany jest elektrohydraulicznie?
Dlaczego w modelach mgx jak sam napisałeś zastosowano blokady obu mostów załączane elektrohydraulicznie?
Odpowiedz mi na te cztery pytania. Nie musisz przepisywać tego co napisałem. Wystarczy krótka odpowiedź.

Edytowany przez hubertuss, 14 październik 2013 - 07:54.

#1976 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 14 październik 2013 - 11:06

Najpierw proponuje zapoznać się z tym jak działa mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu LSD. Nie mylic ze środkami odużającymi. Potem będziemy mogli porozmawiac o tym czy blokada działa cały czas. Jeśli jest tam jakaś krzywka to co najwyzej dezaktywuje system w momencie skrętu. Podsumowując jadąc na wprost włączenie się blokady jest możliwe a nie działa ona. Przy skręcie jest nie możliwe i tyle. Myślałem, że bi speed to szybsze obroty przedniej osi a nie jednego koła. Są jakies inne wersje?

Cos Ty się tak uczepił tej kuboty? Innych ciągników nie ma? Twoje posty prowadza od kłótni zamiast do dyskusji mimo że mówisz na temat to przyczepiasz się do wszystkich argumentów i wyrywasz wypowiedzi z kontekstu.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1977 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 październik 2013 - 11:44

co sadzicie o marce kubota Nie rozumiem o co ci chodzi. Napisz wprost, że o kubocie można dobrze albo wcale. Mam życzenie pisać tutaj więc pisze. Po to chyba jest forum. Jak narazie to moje wypowiedzi wyrywane są z kontekstu. Zadałeś sobie chociaż tród prześledzenia tematu?
Jak już pisałem wcześniej strone czy dwie jeden z użytkowników zarzucił mi, że zmieniam zdanie odnośnie częstotliwości zmian olejów. Odpisałem mu oczywiście to moja wina. Przeciez powinienem przytaknąć
Ktoś inny zawiera w jednym poście dwie sprzeczne ze sobą myśli (moment obrotowy/elastyczność). Zwróćiłem na to uwagę klarownie opisując. Moja wina.
Następny użytkownik zarzuca mi, że się myle opisując działanie mechanizmu LSD. Napisałem, aby sam się z tym zapoznał, potem będzie ewentualnie mówił, że ktoś się myli. Rozumiem, że to też moja wina.
Mam w związku z tym pytanie. Czy to forum służy tylko i wyłącznie do chwalenia? Ci którzy patrzą krytycznie na różne tematy są nie wygodni i nie powinni nic pisać?
Dziwne, że nie reagujesz tak szybko na wypowiedzi nie na temat/prowokujące kłótnie innych użytkowników. Oni są przecież po tej dobrej stronie. A ja zły się czepiam i wszystkiemu winien jestem.
Jako moderator możesz przyczynić się do zmiany regulaminu i umieszczenia w nim nazw przedmiotów, o których na forum pisac krytycznie nie wolno wraz z pakietem kar jakie za to grożą. Dostosuje się.
Pozdrawiam Hubert.

#1978 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 14 październik 2013 - 12:15

co sadzicie o marce kubota Mnie tylko ciekawi czemu mówisz tak w temacie kuboty, czemu nie odpowiadasz tak szczegółowo w tematach od JD, fendt, MF, valtra czy claas?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1979 Share MajsterMarian

MajsterMarian

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 14 październik 2013 - 12:22

co sadzicie o marce kubota Teraz dowodzi swoich racji, wiec mówi ze jest zła choć nawet tak pewnie nie myśli :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1980 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 październik 2013 - 12:23

co sadzicie o marce kubota Ponieważ tylko tutaj moge przeczytać. Że niższy moment obrotowy wpływa korzystnie na elastyczność silnika. Pamiętasz awanture na wiosne? No i czasami w tym samym poście autor potrafi sobie zaprzeczyć. Pisząc że jest odwrotnie. A tak poważnie to każdy może pisać dobrze czy źle o każdej marce po to jest forum. A jeśłi ktoś uznaje, że się myle i moja krytyka jest bezpodstawna może podać argumenty.
Tak poza tym też czasami słysze/czytam, że się myle. Nigdy się nie obrażam. Co najwyżej staram się dokształcić lub przyjmuje argumenty.
Za krytykę nikt mi nie płaci, nie mam też uprzedzeń nienawiści itd.

Edytowany przez hubertuss, 14 październik 2013 - 12:27.