Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#1441 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 16 październik 2012 - 10:57

co sadzicie o marce kubota Wybiła mi się prawe drzwi szklane w m8540 cena oryginału 850zł także nie tak źle ale będzie dopiero po pierwszym listopada +-5 dni a zamawiałem wczoraj wiec dziękuje bardzo Czeka ponad dwa tygodnie na głupią Szybę ale wyjścia nie mam ciekawe jak popsuje sie jakąś malo awaryjna cześć to pewnie rok potrwa??? bo szyba to raczej często ulega awarii w przeciwienstwie do innych cześci. Ogólnie nieźle mnie wku.. bo tak wczesnej zapewniali ze maja magazym w polsce a główny chyba w niemczech i jakby co to 2-3 dni i jest dostępna każda cześć. nie wiem to ta chyba z japonii przyjedzie. Może niech wypowie sie teraz jakiś propagandysta z kuboty co mają na swoją obrone.

Edytowany przez KARGO, 16 październik 2012 - 11:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 07:00
  •  

#1442 Share yarpen12

yarpen12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 16 październik 2012 - 19:55

co sadzicie o marce kubota Z tą ceną to mnie pocieszyłeś. Myślałem że koło 3tys. będą kosztować. Ja na razie staram się nie zbijać.

Z tą ceną to mnie pocieszyłeś. Myślałem że koło 3tys. będą kosztować. Ja na razie staram się nie zbijać.

#1443 Share gazela77

gazela77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:muzyka trance, fotografia, łowiectwo

Napisany 18 październik 2012 - 08:32

co sadzicie o marce kubota Faktycznie cena drzwi nie jest taka zła. Też myślałem ,że będzie drożej.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1444 Share Misiek100245

Misiek100245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 październik 2012 - 19:50

co sadzicie o marce kubota co sie martwisz...za amortyzatory tylnej szyb do ME 9000 zapłaciłem koło 500zł, do starefgo john deere za szyby prawych dzrzwi ponad 400zł zapłaciłem w polskiej firmie co dorabia zamienniki. a amorki czekałem z 1.5 tygodnia. i przyjechały z serwisem i w przegubach miałynowe kule do wkręcenia w ramę kabiny i w wieszak szyby tak żę full komplet był tylko mi jakos serwis to zapie....zył niepostrzerzenia. jak dla mnie to cena nowych drzwi orginnalnych jest całjkiem do przyjęcia. pochwalę sie a co ME 9000 2080 MTh na liczniku.

#1445 Share gazela77

gazela77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:muzyka trance, fotografia, łowiectwo

Napisany 18 październik 2012 - 22:12

co sadzicie o marce kubota a od kiedy nią śmigasz? Ja w mojej 8540 dobijam właśnie do 800 godzin. mam ją 15 miesięcy.

#1446 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 19 październik 2012 - 12:16

co sadzicie o marce kubota Ja w mojej po 9 miesiącach mam ponad 600godzin

#1447 Share KIRK80

KIRK80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 październik 2012 - 08:04

Wybiła mi się prawe drzwi szklane w m8540 cena oryginału 850zł także nie tak źle ale będzie dopiero po pierwszym listopada +-5 dni a zamawiałem wczoraj wiec dziękuje bardzo Czeka ponad dwa tygodnie na głupią Szybę ale wyjścia nie mam ciekawe jak popsuje sie jakąś malo awaryjna cześć to pewnie rok potrwa??? bo szyba to raczej często ulega awarii w przeciwienstwie do innych cześci. Ogólnie nieźle mnie wku.. bo tak wczesnej zapewniali ze maja magazym w polsce a główny chyba w niemczech i jakby co to 2-3 dni i jest dostępna każda cześć. nie wiem to ta chyba z japonii przyjedzie. Może niech wypowie sie teraz jakiś propagandysta z kuboty co mają na swoją obrone.

Myślę, że jest to wiązane ze zmianą dystrybutora. Od 1 listopada dystrybutorem Kuboty na Polskę przestaje być Marubeni, a powstaje Kubota Polska, czyli oddział fabryczny. :)

#1448 Share Misiek100245

Misiek100245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 23 październik 2012 - 19:08

co sadzicie o marce kubota ja mam ME 9000 6 lat i 3 miesiace u dealera miała już 15mth nabite, niby na pokazach chodziła, ale za to upust spory udało się wynegocjować. aktualnie 2096Mth. to jest dziwne czasami jak prawie cały dzień chodzi sobie na nie dużych obrotach i nabije ze 3.5-5 mth a zegarowych ponad 10 wyjdzie.

Edytowany przez Misiek100245, 23 październik 2012 - 19:21.

#1449 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 23 październik 2012 - 19:43

co sadzicie o marce kubota Potwierdzam u mnie w M105s jest tak samo. Przy wożeniu gnojowicy (ostatnio) 1 mth nabijało przez 1h34min. przy deptaniu kiszonki to na cały dzień jazdy z 5 mth może nabije.

Edytowany przez kokoman0, 23 październik 2012 - 19:45.

#1450 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 27 październik 2012 - 17:20

co sadzicie o marce kubota @KARGO.Wypowiem się w twojej sprawie, bo widzę ze nikt się nie zainteresował.
Za tą cenę to na pewno idzie z japoni.jak byś chciał szybciej w ciągu paru dni przyjechała by ci z niemiec ale już za inną cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1451 Share marius70

marius70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 17:43

co sadzicie o marce kubota Silniki,bo tylko w tym temacie mogę się wypowiezieć,bardzo ekonomiczne.Mogę popolemizować w temacie Kubota vs Perkins np.Wszystkich internetowych teoretyków zapraszam do dyskusji .Jak ktoś nie ma pojęcia o temacie to niech swoje emocje przleje na innym forum.

#1452 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:05

@KARGO.Wypowiem się w twojej sprawie, bo widzę ze nikt się nie zainteresował.
Za tą cenę to na pewno idzie z japoni.jak byś chciał szybciej w ciągu paru dni przyjechała by ci z niemiec ale już za inną cenę

Mylisz się kolego bo szybe chciałem jak najszybciej nikt mi nic nie proponował tansza droższa z resztą i tak kasa idzie z AC. Cos tam wspominali o zmianie siedziby ale co to ma do tego widocznie niezły mają tam pier....nik skoro jednej szyby nie ogarną bo raczej roboty to dużo nie mają z dwoch powodów w polsce nie ma za dużo |Kubot a po drugie są mało awaryjne.

#1453 Share KIRK80

KIRK80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 19:23

co sadzicie o marce kubota Polecam ten filmik :)

#1454 Share piterek1979

piterek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Krówki ;)

Napisany 24 listopad 2012 - 17:01

co sadzicie o marce kubota Kubota Pusują się jak każde. Ogólnie o ciągnikach trzeba powiedzieć, że przyjeżdżają do kraju bez kół i pneumatyki.
W polsce zakładana jest polska pneumatyka - tragedia duża ilość usterek, koła z pronaru.
W kubotach bardzo często są źle ustawione koła przednie , co często prowadzi do uszkodzeń ogumienia i elementów zewnętrznych np: maski i osłon.
Prosty przykład w Kubocie 128X u rolnika źle ustawione koła wyrwały maskę. Z tego co rolnik mówił pół roku czeka na nową maskę i totalna ignorancja.
W kubotach 88 i 99 konnych przy zrobieniu oko 1000 godzin pracy sypią się łożskowanie na wałku od skrzyni biegów. Jak stanie się to na gwarancji to pół biedy, jak po gwarancji kilka tysięcy trzeba zapłacić za naprawę.
Jedyna zaleta Kuboty to zwrotność i na tym zalety Kuboty się kończą. To moje spostrzeżenia.
pozdrawiam

#1455 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 19:19

co sadzicie o marce kubota Mała poprawka z ta cena drzwi bo serwis wprwadził mnie w bład poje... numery i tyle ksztuje ta malutka szybka na rogu kabiny drzwi kosztują 1900zł a uszczelka ponad 400zł szyba szyba ale z ta uszczelka to stawiam pytanie za co?????

#1456 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 24 listopad 2012 - 20:12

co sadzicie o marce kubota Nieźle zwłaszcza, że uszczelka z metrażu 8,50zł/m :)

#1457 Share Spidi

Spidi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 21:48

co sadzicie o marce kubota A stara uszczelka się nie nadaje??? Ja w swojej kubocie M6040 też wybiłem prawe drzwi przy koszeniu to za drzwi zapłaciłem 2050 zł netto a uszczelkę wziąłem starą. trochę mi się zeszło zamim wygrzebałem tą reszte szkła z uszczelki ale jak narazie jest ok.

#1458 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 09:23

co sadzicie o marce kubota A nie miałeś AC ???

#1459 Share Spidi

Spidi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 17:50

co sadzicie o marce kubota Niestety nie:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1460 Share rolniq

rolniq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 20:48

co sadzicie o marce kubota Posiadam od kwietnia 2012r. Kubotę 108s i dopiero niedawno założyłem dolny zaczep, blokuje się go bolcem wkładanym od dołu, a od góry jest sprężynowa zawleczka. Już trzy razy wypadła mi zawleczka. Pierwszy raz myślałem, iż niestarannie ją założyłem i dlatego przyczepa wylądowała w rowie (na szczęście tylko w rowie). Póżniej dwukrotnie wypadł mi bolec podczas siania wapna i niestety wałek przekaźnika mocy muszę kupić nowy i połamałem talerze w rozsiewaczu RCW5. Czy ktoś z was miał taki problem i jak temu zaradził?