Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 31 lipiec 2007 - 18:41

co sadzicie o marce kubota ale za ta cene to sie oplaca ??? ale jeszcze musi sporo lat byc na rynku zeby sie srawdzila i mozna bylo cokolwiek o niej powiedziec
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 12:55
  •  

#22 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 31 lipiec 2007 - 18:54

co sadzicie o marce kubota Mnie przeraża pojemność silnika nieco ponad 3 l. Widziałem jak śmigali kubotami na pokazach, bardzo szybkie są i dynamiczne, ale być może dlatego, że mają małą masę.

#23 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 08:58

ale za ta cene to sie oplaca ??? ale jeszcze musi sporo lat byc na rynku zeby sie srawdzila i mozna bylo cokolwiek o niej powiedziec

Jest już sporo lat na rynku, a że dopiero zaczeli sprzedawać ją w Polsce to już inna sprawa. Ciągniki są dobre tylko serwis nie jest jeszcze sprawdzony. Za tą cene sie opłaca, zobacz jakie wyposazenie ma w standardzie, dokup to wszystko do Zetora (widziałem cennik dodatków do Forterry :rolleyes: ). A z Pronarem raczej nie widze sensu porównywania, ogromna różnica w jakości wykonania.

Mnie przeraża pojemność silnika nieco ponad 3 l. Widziałem jak śmigali kubotami na pokazach, bardzo szybkie są i dynamiczne, ale być może dlatego, że mają małą masę.

A np. DF Agroplus 95 jaką ma pojemność? 3.2 i 94KM :lol: wiec tym bym sie nie przerażał. I właśnie takie ciągniki lubie, dynamiczne z jadem, nie znosze takich mułów jak Zetor, Ursus czy Pronar w dodatku o gabarytach stodoły ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota zobacz »

•  

#24 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 02 sierpień 2007 - 10:06

co sadzicie o marce kubota a wie ktoś moze ile kubota jest lat na swiecie traktory kubota nie koparki
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#25 Share MrPrzemek

MrPrzemek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Hmmm... no pewnie, że rolnictwo, ale również motoryzacja ;) No i nie zapominajmy o dziewczynach ;P

Napisany 02 sierpień 2007 - 17:10

co sadzicie o marce kubota KUBOTA
Zalozona w 1890 roku, specjalizowala sie w produkcji sprzetu rolniczego. Po drugiej Wojnie Swiatowej rozpoczela produkcje ciagnikow rolniczych malych mocy, glownie pod potrzeby japonskiego rolnictwa. Z czasem zaczela eksportowac male ciagniki do zastosowan ogrodniczych i komunalnych, zdobywajac znaczacy udzial w swiatowym rynku. W latach siedemdziesiatych firma rozszerzyla oferte o ciagniki srednie i ciezkie. aktualnie produkuje ciagniki o mocy do 100KM i prowadzi prace nad rozszerzeniem swojej oferty o wieksze moce.

#26 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 15:57

KUBOTA
Zalozona w 1890 roku, specjalizowala sie w produkcji sprzetu rolniczego. Po drugiej Wojnie Swiatowej rozpoczela produkcje ciagnikow rolniczych malych mocy, glownie pod potrzeby japonskiego rolnictwa. Z czasem zaczela eksportowac male ciagniki do zastosowan ogrodniczych i komunalnych, zdobywajac znaczacy udzial w swiatowym rynku. W latach siedemdziesiatych firma rozszerzyla oferte o ciagniki srednie i ciezkie. aktualnie produkuje ciagniki o mocy do 100KM i prowadzi prace nad rozszerzeniem swojej oferty o wieksze moce.

dzięki za informacje skąd je masz ???
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#27 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 20:11

co sadzicie o marce kubota Blisko mnie jest dealer kuboty. Daje na próbe na 4 dni kubote 90 KM z turem, oraz 105 konną z pługiem kuhn 4 skibowym obracanym. Kolega który ma jd 5720 wzią kubote 90 bo ma akurat taki sam tur w jd i był bardzo zadowolony z niej powiedział że dużo mniej pali od jd a moc ma większą i że gdyby teraz kupował ciągnik to na pewno nie był by to jd

#28 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 28 sierpień 2007 - 20:25

co sadzicie o marce kubota kubota ME 9000 ma 90 koni i wedlug mnie jest to interesujaca oferta ma dosc bogate wyposazenie przy stosunkowo atrakcyjnej cenie i z tego co wiem to pali malo do gospodarstwa mlecznego bylby to bardzo dobry ciagnik do wszystkich prac a to ze jest to nowa marka wcale mnie nie przeraza jak kupowalem rollera w zime 2001 roku to prawie nikt w mojej oklicy nie slyszal o marce same i tez mowili ze to jakis wynalazek ktory zaraz sie rozleci a on jakos do tej pory pracuje bardzo dobrze

#29 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 29 sierpień 2007 - 22:08

kubota ME 9000 ma 90 koni i wedlug mnie jest to interesujaca oferta ma dosc bogate wyposazenie przy stosunkowo atrakcyjnej cenie i z tego co wiem to pali malo do gospodarstwa mlecznego bylby to bardzo dobry ciagnik do wszystkich prac a to ze jest to nowa marka wcale mnie nie przeraza jak kupowalem rollera w zime 2001 roku to prawie nikt w mojej oklicy nie slyszal o marce same i tez mowili ze to jakis wynalazek ktory zaraz sie rozleci a on jakos do tej pory pracuje bardzo dobrze

Nie tylko traktory ale i koparki, minikoparki, wózki widłowe, ładowarki i masa innego sprzętu na kołach i gąsienicach

#30 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 30 sierpień 2007 - 10:47

co sadzicie o marce kubota Dostałem na próbę kubotę me5700 od Krukowiaka i nie zachwycił mnie ten ciągnik. Niby ma 62 km, ale wydaje się być słabszy od 3p. Miał wielki problem z uciągnięciem pod małą górkę przyczepy załadowanej kukurydzą. Rewers działał ze strasznym opóźnieniem, biegi kiepsko wchodziły, trzeba było mieć dużą wprawę, żeby przełączyć bez problemu z 2 na 3. Dźwignia tuza też niezbyt dobrze działała. W tym ciągniku podobała mi się zwrotność, bo zawróciłem nim na drodze o szerokości około 5 m bez problemu.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share MrPrzemek

MrPrzemek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Hmmm... no pewnie, że rolnictwo, ale również motoryzacja ;) No i nie zapominajmy o dziewczynach ;P

Napisany 30 sierpień 2007 - 21:48

dzięki za informacje z kąd je masz ???

na ulotce tak pisalo :)

#32 Share SUZI

SUZI

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 08:46

co sadzicie o marce kubota witam
chcialbym sie dowiedziec cos na temat ciagników Japońskiej firmy Kubota. jak one sprawuja sie w praktyce?? ktos posiada wogole juz taki ciagnik?? co sadzicie o ich jakosci wykonania ??

#33 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 12:19

co sadzicie o marce kubota Z tego co sie orientuje nikt na AF nie posiada ciągnika tej marki więc trudno o opinie użytkowników, a co do opinii "z boku" to są skrajnie różne, zresztą poczytaj ;)
http://www.agrofoto....o...t=0&start=0
http://www.agrofoto....o...t=0&start=0

#34 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 13:56

co sadzicie o marce kubota Siedziałem w takiej na wystawie i nie podobała mi się

#35 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 29 wrzesień 2007 - 21:58

co sadzicie o marce kubota a nie lepiej kupić mtz niż ;) japońca

#36 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 29 wrzesień 2007 - 22:34

a nie lepiej kupić mtz niż :( japońca

nie lubie jak ktos cos ocenia ale nic o tym nie wie ani nie widzial ;) :(

jak dla mnie to jest super ciagnik wnetrze nawet nawet ale jak jest z osiagami to nie wiem

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#37 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 08:15

co sadzicie o marce kubota Ostatnio dowiedziałem się że jest składana w Polsce, nawet niedaleko odemnie.
Ogumienie jest zakładane u nas, tak samo kabina z Koi.
Każdy traktor ma założoną klimatyzację.

Na tej stronie są opisane te ciągniki razem z cenami http://www.agroserwi...age=shop.browse

Był test Kuboty w ostatnim numerze Agromechaniki
http://www.agromecha...ty=431#arty_tek
Oceniony był bardzo dobrze jako bardzo oszczędny i zwrotny, szczególnie dobry do Tur-a bo niemal każdy posiada też rewers hydrauliczny.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#38 Share Farmtrac161

Farmtrac161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 10:45

co sadzicie o marce kubota Hydraulika Maksymalny udźwig podnośnika 1900 kg przy 65 koniach nie cieszy mnie to ;) :( :( :( :(

#39 Share SUZI

SUZI

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 10:57

co sadzicie o marce kubota panowie chyba lepsza już taka Kubota niz te nowe MTZ-ty,Pronary lub belarusy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 11:01

co sadzicie o marce kubota .....ursusy..... ;)
no i do pronara, mtz'a czy belarusa bez problemu kupisz tanio częsci -a do kuboty??
no sam przyznaj ile jest kubot w naszym regionie?? -jedna tylko u krukowiaka stoi i nie moze jej sprzedac :(

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047