Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3540 odpowiedzi na ten temat

#3521 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 styczeń 2017 - 23:33

kolego mrjelon8420 widze ze grzegorzcieply prowadzi rozmowe jak jeden z pracownikow kubota polska. najpierw duzo pytan a potem same oskarżenia, a na koniec gwozdz - wszystko to wina urzytkownika   - idealny wzor do nauczenia sie przez nabywcow kuboty, z pewnoscia im sie przyda podczas rozmowy z serwisem. 

ps ciekaw jestem czy was tego na szkoleniach ucza ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 18:18
  •  

#3522 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 22 styczeń 2017 - 06:17

co sadzicie o marce kubota Kolego ciepły skoro nie chciał podpisać odbioru równało by się to z rezygnacja z zakupu więc jeśli chcieli sprzedać łask i nie robili czy to takie trudne do zrozumienia??

#3523 Share mrjelon8420

mrjelon8420

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 09:06

" a mój mechanik zna mechaników u innych dilerów" trochę się zakłopotałeś. ;) Raz pisałeś że pytałeś się szefa o spalanie paliwa. Teraz że wiesz coś więcej. Jaką funkcje pełnisz że wiesz o czym szef o którym mówisz,o czym rozmawia z przedstawicielami?. Coś tu pokręciliście. O firmach koszących miasta i autostrady to właśnie na pokazie przed kupnem czarusie mi opowiadali co też ich maszyny czego nie dokonały. A i przytoczona została lista części jaką tam prezes przed sezonem zamówił to w waszym serwisie skreślono większość pozycji i jedynie zostały noże i kilka opon. To już słyszałem :) I nie musicie tego tutaj powtarzać. Wymieniany włącznik sygnału i czujnik zamknięcia kosza który również był wymieniany w czasie pracy kiedy dochodzi do jego awarii nie można włączyć deka tnącego ponieważ z względów bezpieczeństwa gaśnie silnik. To jest przez dojechanie? :P  A te wszystkie opinie na zachodzie- ludzie źle eksploatują. Podwinęliście ogon bo nie macie już nic na ochronę swoich wadliwych produktów i badziewnej obsługi klienta. :lol: 

PS: Wymiany kosiarki się nie domagałem jedynie uznania gwarancji i naprawy usterek która jedna z nich była naprawiana u was spawarką bo chcieliście przyoszczędzić na częściach. :P 

Edytowany przez mrjelon8420, 22 styczeń 2017 - 10:06.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota zobacz »

•  

#3524 Share mrjelon8420

mrjelon8420

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 09:40

Kolego ciepły skoro nie chciał podpisać odbioru równało by się to z rezygnacja z zakupu więc jeśli chcieli sprzedać łask i nie robili czy to takie trudne do zrozumienia??

Gdy maszyna została dostarczona miała porysowaną maskę i nie wspomniałem jeszcze o przednim obciążniku którego było brak a miałem go w specyfikacji. A jak kupuje nową maszynę to chyba bez rys i wad, przecież za to płacę. Druga dojechała do mnie ale tak jak wspomniałem również z rysą ( w tym samym miejscu) i obciążnik został dołożony w serwisie (pomalowany pędzelkiem)- żal. :P

#3525 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 10:41

Napisałem wcześniej skąd o tym wiem, o twoich wpisach jest trochę głośno wśród mechaników, a mój mechanik zna mechaników u innych dilerów i opowiadali sobie o tobie na jakimś szkoleniu, ja będąc na serwisie zapytałem czy czytaja agrofoto, juz wiedzieli o czym gadam :) Generalnie ja juz twoich bajek nie łykam. Sory gościu, ale wymienili ci kosiarkę z powodu rysy na masce a nie chcieli z powodu takich wielkich ogromnych niezmierzonych awarii??? Jak znam życie dojechałeś maszynę do oporu, potem zażyczyłeś sobie wymiany na kolejną , diler odmówił, Kubota odmówiła , no to jedziemy z koksem , załatwimy ich po całości, napiszemy tu i ówdzie. Tak mi to wygląda. Sory, jak masz problemy idziesz do sądu, a może juz byłeś i przepieprzyłeś? Tylko też zapomniałeś powiedzieć... Koleś , jesteś żałosny, kończę temat bo z kims takim polemika jest zbędna

Z tego co ja zrozumiałem to mu chyba tylko maskę wymienili a nie całą kosiarkę. 

Co do zbierania trawy masz rację. jeśli trzeba zbierać najlepsze są traktorki. Ja bardziej sytuacje rozpatrywałem pod kątem możliwości koszenia w trudniejszym terenie. Za równo pod kątem nierówności jak i manewrowania.

#3526 Share mrjelon8420

mrjelon8420

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 11:40

Z tego co ja zrozumiałem to mu chyba tylko maskę wymienili a nie całą kosiarkę. 

Co do zbierania trawy masz rację. jeśli trzeba zbierać najlepsze są traktorki. Ja bardziej sytuacje rozpatrywałem pod kątem możliwości koszenia w trudniejszym terenie. Za równo pod kątem nierówności jak i manewrowania.

Kosiarkę wstawili mi drugą bo pierwszej nie przyjąłem. Tyle że druga miała dokładnie tą samą wadę w tym samym miejscu. Jeżeli nie odpuściłbym tematu to podejrzewam że i 3 i 4 miałaby porysowaną maskę w tym samym miejscu i do transakcji by w ogóle nie doszło, bo firma nie potrafi dostarczyć drogiej maszyny bez uszkodzeń. ;)

#3527 Share GrzegorzCiepy

GrzegorzCiepy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 19:14

Jelonku, tak jak powiedziałem kończę temat, bo to nie ja się "zakłopotałem" - chyba miałeś na myśli zakręciłem, tylko ty byłeś raz właścicielem traktorów , potem kosiarek i Bóg wie czego jeszcze, ale odpowiem ci na twoje ostatnie pytanie. jestem odpowiedzialny za grafik kilkudziesięciu pracowników, ustalanie topografii koszenia, planowania odpowiednich ludzi, sprzętów na odpowiednie tereny, ale także delegowanie odpowiednich załóg do prac melioracyjnych i budowlanych związanych z utrzymaniem zieleni na terenie aglomeracji w promieniu kilkunastu kilometrów. Pisząc mój mechanik pisałem o mechaniku który pracuje u naszego lokalnego dilera Kuboty, a u którego od 10 lat kupujemy kosiarki, koparkoładowarki, maszyny budowlane a takze serwisujemy wszystkie (prawie) nowe sprzęty, ze starymi sobie radzimy sami. tak jak powiedziałem to mój oststni wpis, bo nie jest dla merytoryczne rozmawianie w sytuacji gdy mówisz o konkretach a w odpowiedzi słyszysz tylko : jesteś pracownikiem Kuboty. Swoją drogą przydałby się tutaj ktoś z Kuboty, może wreszcie dowiedzilibysmy się o sprawie z drugiej strony - bo na razie to ammy tylko twoje opinie. Apeluję do pracowników Kuboty którzy z peewnoscią czytaja tutaj to i owo - opowiedzcie jak to wszystko wyglądało z Waszej strony. Dziękuję dobranoc! 

#3528 Share mrjelon8420

mrjelon8420

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 styczeń 2017 - 20:52

Przed ostatni wpis miał być już Twoim ostatnim. Winny się tłumaczy. ;)  Co z waszej strony, pokrzykiwaliście sobie tutaj przez 2 tygodnie oskarżając mnie o wszystko. :lol: Gdy udowodniłem wam że nie tylko ja mam problem z japońskim bublem ale i inna część świata to sprawa zaczyna trochę inaczej wyglądać i nabieracie wody w usta. ^^ Jeszcze raz się spytam o moje zużyte kółka kopiujące do których tak skakaliście czy podtrzymujecie jeszcze że to moja wina? Agresja jest aktem słabości. :rolleyes:  Nie potrafisz nic dobrego i rzeczowego napisać to nie pisz. Od samego początku w tym temacie wydajesz się dla większości (prawdziwych) użytkowników rolników podejrzany. Nie wiedziałem że ludzie z firm komunalnych udzielają się na forach rolniczych. :P  Ale nikt tego nie zakazuje i nawet dobrze bo mamy szersze rozpostarcie- co nie grzegorzuciepy. :D

PS W całym tym temacie akurat od Ciebie żadnych konkretów nie słyszałem co jedynie oskarżenia bez głębszego zapoznania się z problemem. W pierwszych moich postach i Twojej odpowiedzi widać to  najlepiej. :rolleyes:

Edytowany przez mrjelon8420, 22 styczeń 2017 - 21:13.

#3529 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 01 czerwiec 2017 - 20:45

Co do Kuboty to sie przekonam co to jest ale dealer z lubelskiego niestety porażka zero kompetencji handlowca , gdybym 2 raz kupował to bym się na nią nie zdecydował ze względu na serwis i handlowca , który jak się okazało nie wie co sprzedaje i się na tym nie zna :(. Czas oczekiwania na ciągnik 3 miesiące , który rzekomo jest na placu :(

#3530 Share kewin123

kewin123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 02 czerwiec 2017 - 19:32

Co do Kuboty to sie przekonam co to jest ale dealer z lubelskiego niestety porażka zero kompetencji handlowca , gdybym 2 raz kupował to bym się na nią nie zdecydował ze względu na serwis i handlowca , który jak się okazało nie wie co sprzedaje i się na tym nie zna :(. Czas oczekiwania na ciągnik 3 miesiące , który rzekomo jest na placu :(

jaki  model bierzesz ? na prow?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3531 Share wikorol

wikorol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 03 czerwiec 2017 - 11:59

co sadzicie o marce kubota Kubote 6040 mam 4 lata zero awarii, bardzo małe złuzycie paliwa w lekkich pracach przy ciężkich na średnim poziomie jestem zadowolony z zakupu.

#3532 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 04 czerwiec 2017 - 15:10

biorę za gotówkę bo nie załapałem się na środki z prow model m6060 z turem  ma głownie służyć do opryskiwacza , rozsiewacza i pracy na użytkach zielonych + tur

Edytowany przez raul1985, 04 czerwiec 2017 - 15:11.

#3533 Share Marcin133

Marcin133

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,piękne kobiety

Napisany 05 czerwiec 2017 - 21:13

kubota 7060 pełna felga bez obciaznika 123 netto tur mx u 306 30netto  wzglednie m 8560 146 700 netto tur mx 308 31 netto prosze o opinie na temat modeli i cen

#3534 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 648 postów

Napisany 05 czerwiec 2017 - 22:02

co sadzicie o marce kubota O ciagniku sie nie wypowiem ale w 2014 brałem mx u 310 i płaciłem 27 netto

#3535 Share Marcin133

Marcin133

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,piękne kobiety

Napisany 06 czerwiec 2017 - 09:10

Sterowanie na linki czy flex pilot?

#3536 Share raul1985

raul1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 09 lipiec 2017 - 09:50

Koledzy w waszych kubotach też jest ostry start WOM ?

#3537 Share podlach93

podlach93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 09 lipiec 2017 - 10:19

nie wiem jak w nowej serii m5 ale w mgx i m60 tak jest niestety do załączania womu jest wykorzystwany elektrozawór 0-1 bez miękiego startu.

#3538 Share Bazinga

Bazinga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 sierpień 2017 - 14:21

(post do usuniecia)

Edytowany przez Bazinga, 20 sierpień 2017 - 18:39.

#3539 Share TadekZaski

TadekZaski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 20 sierpień 2017 - 17:15

Jak zablokować EGR w kubocie m7040?
Znalazłem cos takiego moze komuś sie przyda:
http://www.kubota.cz...040_7040 EN.pdf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3540 Share TadekZaski

TadekZaski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 21:44

Znalazłem taki schemat, proszę o pomoc :) 

Załączone miniaturki

• egr.png