Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3540 odpowiedzi na ten temat

#3361 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 09:54

kolego pp1208 to jam zestawem john deere 6090MC + kverneland AB100 12km/h jechałem to kubota powinna 18km/h z taką mocą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 22:59
  •  

#3362 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 09:57

Ja jednak się będę upierał, że te 6 sztuk świadczy o handlowcu. Kupujący musieli uwierzyć na słowo. Bo w testach wszystkiego nie sprawdzisz zwłaszcza w kilka godzin. A ciągnik jest bardzo krótko na rynku więc nie ma o nim żadnych opinii użytkowników.

Tym bardziej, że z twego opisu widać jak te porównania są robione. Trzeba było na jednym polu sprawdzać z tym samym pługiem. Na tą samą głębokość. Dobrać podobny bieg po obrotach i prędkości i wtedy sprawdzać. Wtedy byś napisał, że kubota jadąc z taka prędkością przy tylu obrotach z takim pługiem na takiej klasie ziemi i głębokości orki szła jak dzik. A steyer z takimi samymi parametrami i warunkami zdychał. Prawda jest taka, że większość rolników dostaje na test ciągnik jednej marki. Często przesiada się z jakiegoś starego. I jaka to by nie była marka nowy sprzęt robi wrażenie.

Moment obrotowy to ważny parametr w pracy ciągnika i dziwne jest, że kubota go nie podaje.

#3363 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 15:08

co sadzicie o marce kubota Ja uważam ze 6 sztuk to bardzo mało. Kraj duży i mimo wszystko trochę ciągników nowych co miesiąc sie sprzedaje.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota zobacz »

•  

#3364 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 16:32

kubota M7 to drogi ciągnik i podobnie jak inne w tej cenie nie bedą sie sprzedawać jak ciepłe bułeczki. Dorze sprzedają sie ciągniki ponizej 100KM i do tego składaki za pieniądze w granicach 150-200 tys. Mało jest gospodarzy co kupują ciągniki za 400 i wiecej tysięcy. 

@hubertuss poczekajmy jeszcze troche. Czas pokaze czy to kupa złomu czy moze jednak coś jest to warte. :) a co do porównania kuboty do steyra to były takie moje odczucia. Moze nie miarodajne ale jak dla mnie nie było tej ogromnej przepraści miedzy 4 a 6 cylindrów tak jak niektórzy mówią. 

#3365 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 17:40

co sadzicie o marce kubota a w jakiej cenie jest ta kubota? 400 i więcej tak jak pisałeś???

#3366 Share Piotrekk9540

Piotrekk9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 18:36

Premiera kuboty była we wrześniu 2014 r 

#3367 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 18:44

M7.171 w full opcji kosztuje grubo ponad 400 tys.

#3368 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3749 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 19:43

Chętnych za wielu nie będzie, cena jak za JD.

#3369 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 20:32

co sadzicie o marce kubota Ponad 400 za ta kubote? Nic dziwnego ze dają ja chętnie
Na testy bo nikt nie chce wydać tyle za ciągnik nie oszukujmy sie średniej klasy. I 2 lata od premiery ciągnika coś mówią o tym jaki on rozchwytywany. Za grubo ponad 400 to można szukać Jd, valtry, maseya czy jakiegoś case ale nie kuboty. Nigdy bym nie dał tyle kasy za ten ciagnik

#3370 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 20:43

Nie dał bys tyle kasy bo niewiesz co to jest :) Ciągnik miał premiere dwa miesiące temu a nie dwa lata temu a po drugie to jest ciągnik klasy Premium a nie średniej klasy. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3371 Share rrafcior

rrafcior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 20:54

ja miałem  też ją na testach  M7151 dla mnie porażka przy cenie 410 tys netto nic specjalnego nie oferuje, a a skrzynia to totalne dno tarpie szarpie, przy kazdej zmianie zakresu niemal ze staje w miejscu, a jest 6 zakresów po 4 przełożenia na każdym, komputer tez nic specjalnego nie pokazuje, a wyswietlane spalanie całkiem oszukane, pokazuje cały czas 11.1 a gdzie w realu wyszło 16 na godz, a moc 150+20 nie sadze, a przy skrzyni bestopniowej przypuszczam ze jeszcze słabiej, w tej cenie w a nawet 20 tys taniej w lepszym wyposażeniu mam jd 6145 R strasznie sie rozczarowałem tym ciagnikiem, a dodam ze byłem gotowy brac go w ciemno, bo mam 108s i spisuje sie rewelacja

#3372 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 21:05

co sadzicie o marce kubota Pp1208 i co powiesz o tej opinii? Klasa premium?

#3373 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 21:36

Powiem tyle. Ktoś załozył konto tylko po to aby hejtowac Kubote. Konto ma od dwóch dni. To kolejny fejk je***ny. Mnie nie musisz zniechęcac do tego ciągnika bo ja wiem co to jest :)

#3374 Share rrafcior

rrafcior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 07:32

To  nie jest żaden hejt kolego, tylko fakty, ja naprawde byłem gotowy ją kupić, ale nie za ta cene  za te wykonanie, a po za tym to nie jest ta kubota co kiedyś która wyjezdzała w całości z jednej fabryki, co było jej ogromną zaletą, nie oszukujmy się to jest teraz składak z silnikiem kuboty robiony w francji

#3375 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 07:45

dlatego ze składak to juz jest nie dobra ? W takim razie musisz przekreślic także wszystkie inne marki ciągników :) 

#3376 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3060 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 08:47

To już nawet swojej opinii o głupocie nie można napisać, bo oczywiście hejt, i fikcyjne konto zapewne konkurencji :lol:

#3377 Share rrafcior

rrafcior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 11:00

co sadzicie o marce kubota Raczej bardzo nieudana, a a już tym bardziej nie za tą cenę. I żebyś mnie dobrze zrozumial nie czepiam się do marki tylko do tego konkretnego modelu. Mam 108 i jestem z niej bardzo zadowolony.

#3378 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 20:37

Mała poprawka panowie. Kubota nigdy ale to nigdy nie była produkowana w jednej fabryce. To jest mit. W kubocie znajdziesz masę części innych podwykonawców. Układy paliwowe dostarcza denso. Pompki hamulcowe jak pamiętam nissin i tak dalej  Fakt, że główne podzespoły tak jak silnik czy skrzynia były produkcji kuboty. W modelu m 7 mamy większa domieszkę części innych podwykonawców i są to np oś przenia

#3379 Share Coni77

Coni77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:technika, motoryzacja

Napisany 14 grudzień 2016 - 21:02

Mała poprawka panowie. Kubota nigdy ale to nigdy nie była produkowana w jednej fabryce. To jest mit. W kubocie znajdziesz masę części innych podwykonawców. Układy paliwowe dostarcza denso. Pompki hamulcowe jak pamiętam nissin i tak dalej  Fakt, że główne podzespoły tak jak silnik czy skrzynia były produkcji kuboty. W modelu m 7 mamy większa domieszkę części innych podwykonawców i są to np oś przenia

Uwielbiam Twoje wypowiedzi ! poprawki/wstawki/mity i takie tam są po prostu MEGA przemyślane, szacun...

Aczkolwiek mam małe, krótkie pytanie do Ciebie,  który producent ciągników/samochodów (poza Hyundaiem) tworzy swoje maszyny tylko i wyłącznie z produktów produkowanych w swoich fabrykach, bez udziału dostawców zewnętrznych ? 

W ramach "oświecenia i wdzięczności" chętnie podeśle Ci "0,5" czy podwiozę osobiście w celu wspólnego spożycia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3380 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 15 grudzień 2016 - 08:26

Nie bronię hubertussa, ale tylko przedstawiciele kuboty wciskają taki kit. U innych tego nie ma.