Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#3021 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 17:07

No tak co możesz napisać. Jaki jest twój poziom? Skoro desperacko próbujesz mi wmówić, że zajmuję się tym czym się nie zajmuję. Wielu tu jest takich, którzy piszą, że nie będą zniżać się do czyjegoś poziomu bo im nie pasuje to co ktoś pisze. Ale zauważ jedno ja tego nie wymyślam podaje przykłady, argumenty. Za to tobie fajnie wychodzi zmyślanie jako bym był handlowcem jakiejś marki.

Handlowiec to nie dla mnie. Mam lepszą pracę, lepiej płatną, mniej stresującą i nie związaną z rolnictwem. A wiem o czym pisze bo mam kolegę handlowca jd. Teraz cię zaskoczę. Bo dla ciebie kubota i jej handlowcy to najlepsze co cię na świecie spotkało. A inni są be. Ale wielu dealerów stosuje taką argumentację jak pisałeś. Między innymi słyszałem to od osoby odwiedzającej dealera kuboty.

Podsumowując @akacja pomyje to wylewasz ty. Nie pasuje ci to co piszę to sięgasz po argumenty, że się do mego poziomu zniżał nie będziesz. Bo ty nie masz nawet takiego poziomu. Ja przynajmniej na poparcie swoich tez przytaczam przykłady, testy, opinie. A ty tylko wymyślasz jakieś bzdury. Jeszcze raz ci napiszę, testy w gazetach nie ja robię. Pewnie oni też pomyje wylewają bo robią testy w których kubota cienko wypada a powinna wygrywać. Sprzedaż spada, to wylewają pomyje handlowcy, publikujący te wyniki i pewnie wszyscy dookoła bo kupować nie chcą tego co ty. No i na końcu użytkownicy piszący na tym forum tez pewnie wylewają pomyje. Bo odważyli się napisać, że mieli usterkę i mało tego jak ich serwis potraktował w wielu przypadkach. Koleiny zagniewany użytkownik. Wszyscy powinni pisać jak on myśli a tu nie chcą. Więc oni są be, wylewają pomyje a ja cacy. Typowe podejście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 05:32
  •  

#3022 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 17:17

niektórzy uzutkownicy kuboty odwazyli sie napisac jaka usterke miała ich kubota, to teraz czekamy aby uzytkownicy innych marek sie odwazyli :)

#3023 Share wino36

wino36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 17:42

co sadzicie o marce kubota Załóżmy hipotetycznie, że kolega hubertuss pisze prawdę. Jest niedziela dzień wolny, nie jestem użytkownikiem kuboty, ale się wypowiem o tak z czystej zawiści? Już lepiej kolego hubertuss zmień konto i napisz że posiadasz jaką kubotę od x lat i że jest awaryjna to wtedy więcej osób będzie skłonnych Tobie uwierzyć

Edytowany przez wino36, 26 kwiecień 2015 - 17:45.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3024 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 19:01

Przecież inni użytkownicy piszą o awariach swoich ciągników. Na forum jest tego pełno. Fakt jest niedziela dzień wolny. Więc zaglądam sobie co jakiś czas na forum. Trudno abym to robił, gdy jestem zajęty. No i na koniec zapytam czy wy naprawdę nie rozumiecie co ja piszę? Przecież te testy, czy spadek sprzedaży to naprawdę nie moja wina. Czy tu obowiązuje jakaś cenzura, że o pewnych rzeczach nie wolno pisać bo ktoś się obrazi.

#3025 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 19:31

spadek sprzedazy jest ogólny, nie tylko kubota sie teraz nie sprzedaje, czemu nie napisałes w ten sposób ? tylko napisałes ze tylko kubota ma spadek / a inne marki to nie ? w tym roku jest zastój jak narazie i mało kto kupuje ciągnik. 

Wszysto starasz sie przekręcic tak aby dla Kuboty było jak najgorzej i nawet dobrze ci to wychodzi :)

Edytowany przez pp1208, 26 kwiecień 2015 - 20:01.

#3026 Share wino36

wino36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 19:48

co sadzicie o marce kubota no właśnie to jest bardzo podejrzane. nie szkoda Ci wolnego czasu na pisanie o maszynie której nie użytkujesz? a w dodatku z tego co pisałeś w żadnym wypadku nie zamierzasz kupić?

#3027 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 05:39

http://www.motofarmer.pl/aktualnosci-rynkowe/marzec-2015-wzrost-sprzedazy-nowych-ciagnikow-rolniczych/

Jd, valtra, ursus to co, też spadek? Dalszych argumentów w dwóch powyższych postach nawet nie chce mi się odpierać.

#3028 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 06:20

co sadzicie o marce kubota ja pisałem kiedyś co walnęło w moim i nie ukrywałem tego .po za tym ciągnik może być i wygodny i do pracy , a nie jak tu ktoś pisał ze do pracy .a po za tym japończycy maja słabość do wysokich obrotów ciagniki to nie sokowirówki

#3029 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 06:57

zobaczymy jak na koniec roku bedzie sie ranking kształtował :) jeden miesiąc to jeszcze nic nie znaczy.

#3030 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 01 maj 2015 - 21:40

Tez sie zastanawiam skąd tyle wylewanych pomyj ze strony kolegi hubertussa na kubote,skoro nie jest nawet uzytkownikiem..odpowiedz nasuwa sie sama...trzeba walczyc z konkurencja..Ja jestem zadowolony z kuboty 9960,fakt pracuje tylko przy paszowozie i jakis tam lzejszych pracach,do cięzszych mam inny sprzęt np starego poczciwego Case 7240 ktorego nigdy sie nie pozbęde ,no chyba że przestanie gadać.Ale wracając do kuboty,fakt w kabinie nie powala,ale daaler powiedział prosty ciagnik do pracy a nie do szpanu..posiadam ładowarke merlo 25.6 dwa lata,z jednostka kuboty i chodzi bez zarzutów,kolega ma ładowarke manitou tez z silnikiem kuboty 6 lat,1300 mtg rocznie i tez nic sie nie dzieje.Wiec troche nierozumiem kolego hubertuss tej nieuzasadnionej krytyki kuboty z Twojej strony..

kolego ja też mam bobcata z silnikiem kuboty, ale to co teraz robi kubota ( chodzi mi o silniki) to nawet gó ...em nie powinni nazywać a dilerzy to gó.. no pakują w sreberko i sprzedaja 6000 zł taniej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3031 Share akacja

akacja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 09 maj 2015 - 20:48

Jestes użytkownikiem pojazdu z jednostka kuboty czy nastepnym przedstawicielem konkurencji.Bo rabatu z tytułu tego ze twój pojazd ma jednostke kuboty raczej nie dostaniesz.A cóż to kolega hubertuss tak zamilkł brak argumentów czy tez Korbanek premi za krytyke nie wypłacił :ph34r:  :lol:  :ph34r:

#3032 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 maj 2015 - 12:21

Po pierwsze przed chwilą zaraportowałem twój post. Więc jeśli moderator zdecyduje się na karę. To wiedz komu to zawdzięczasz.

Po drugie nie widzę powodów, aby negować czyjeś wypowiedzi ze względu na własne widzi mi się. Przecież użytkownik wyraźnie napisał wyżej, że ma bobcata z silnikiem kuboty.

Po trzecie twój post jest najzwyklejszą prowokacją do awantury. Zawiera w dodatku jakieś wymysły. Nie mam zamiary z tobą dyskutować.

#3033 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 13 maj 2015 - 08:12

jak dla mnie na ponad 70ha które uprawiam to moja M128X to porażka po pierwsze paliwożerna po drugie awaryjna po trzecie za lekka. Nigdy więcej Kuboty nie kupię można oszukać kogoś ale tylko jeden raz

Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych właścicieli Kubot

#3034 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 maj 2015 - 10:12

@czareczek85 nie pisz tak bo zaraz ktoś cię posądzi że pracujesz dla konkurencji.

W tym temacie są akceptowane tylko pochlebne opinie o kubocie nigdy krytyka

#3035 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 maj 2015 - 13:25

No tak gdybym ja krytykant kuboty wypisywał to co @akacja. Kara była by jak nic. Ale tak jak mówisz w zależności od tego co się pisze to ma się większe lub mniejsze prawa. Ale co się dziwić kubota to partner biznesowy af. 

#3036 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 13 maj 2015 - 15:48

Panowie, nie każdy musi miec takie same zdanie chyba, co nie ? :) 

#3037 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 maj 2015 - 16:13

Dokładnie tak jak piszesz, zgadzam się. Jeśli ktoś pisze, że ma pojazd z silnikiem kuboty i jest nie zadowolony z silnika kuboty. To ma prawo być nie zadowolony. Po co zaraz zmyślać, że jest z konkurencji.

#3038 Share krzysiek35

krzysiek35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 maj 2015 - 20:45

Witam

W okolicach 18 Maja odbieram swoją kubotę 9960 więc będe mniał osobiście okazję przekonać się co i jak. Gdy decydowałem się na wybór maszyny brałem pod uwagę głównie pracę z turem z racji pracy przy bydle mlecznym.

pozdrawiam właścicieli Kuboty

#3039 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 13 maj 2015 - 20:56

jakie inne jeszze ciągniki brałeś pod uwage ? skąd kubota brana ? 

również pozdrawiam 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3040 Share krzysiek35

krzysiek35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 maj 2015 - 17:53

Kubota brana z Agripel Pelplin natomiast pod uwagę brałem New Holand T4 lub T5 podobnej mocy