Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sadzicie o marce kubota

3377 odpowiedzi na ten temat

#2181 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 13:19

co sadzicie o marce kubota Części i ciągniki nadal sprzedają ale nie są już autoryzowanym sprzedawcą, przynajmniej coś tak o uszy się mi obiło, teraz autoryzowanym sprzedawcą kuboty jest Gama z Mazowiecka.

Edytowany przez st220, 12 styczeń 2014 - 13:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sadzicie o marce kubota Dzisiaj, 04:05
  •  

#2182 Share Arek9291

Arek9291

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 19:13

co sadzicie o marce kubota Ta Gama z Mazowiecka to coś słabo się stara, wysłałem do nich w sobotę zapytanie o kubotę czy mają taki model jakiego szukam a tu do dziś cisza, zero odpowiedzi. Jak będą tak dalej dbać o klienta to pewnie zakończą sprzedaż kuboty jak ktoś wcześniej napisał o Bielmie z Łap.

#2183 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 22:07

co sadzicie o marce kubota No wiesz kolego może za dużo mają zapytań ofertowych i nie mogą się wyrobić. Kubota wyjątkowa w tym roku ładnie poszła.
Może nie osiągła wyniku 2 tyś ciągników sprzedanych ale więcej niż Massey, Farmtrac i Ursus, o jednego mniej niż Claas. Ciekawe co będzie za rok - jaki wynik, czy utrzymie się także tendencja wzrostowa

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ciagnikowe-podium-2013-new-holland-john-deere-i-zetor,48608.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2184 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 11:36

co sadzicie o marce kubota Najlepiej to dzwonić a nie wysyłać wiadomości, najprędzej dostanie się właśnie w taki sposób odpowiedź.

#2185 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 19:02

co sadzicie o marce kubota

Ta Gama z Mazowiecka to coś słabo się stara, wysłałem do nich w sobotę zapytanie o kubotę czy mają taki model jakiego szukam a tu do dziś cisza, zero odpowiedzi. Jak będą tak dalej dbać o klienta to pewnie zakończą sprzedaż kuboty jak ktoś wcześniej napisał o Bielmie z Łap.

Kolego na mile to mało kiedy firmy odpowiadają. może też wiadomość nie dotrzeć. Dzwoń do firm i tyle.

#2186 Share karolwiesz

karolwiesz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 10:35

co sadzicie o marce kubota Jeśli ktoś chce od dilerów Kuboty ofertę to radzę nie podawać swoich danych bo później zostaje zakup tylko u dilera który jest przypisany do konkretnego regionu (lub innego ale po cenie fabrycznej), strasznie przestrzegają rejonizacji

#2187 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 22:27

co sadzicie o marce kubota Większość dilerów ma rejonizację.

#2188 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 20 styczeń 2014 - 13:22

co sadzicie o marce kubota Na serwisie Kuboty uszkodzili mi rozdzielacz od ładowacza wymienili bez mojej zgody linkę sterującą do tego rozdzielacza bo najechali na nią jak im spadł rozdzielacz podczas jazdy. Jak gdyby nic obcieli tu i uwdzie kątówką na rozdzielaczu i nic mi nie powiedzieli a ja to dostrzegłem i zrobiłem aferę.Taka to marka Kubota śmiechu warte trzecia liga

#2189 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 15:27

co sadzicie o marce kubota Rozumiem, że twoje negocjacje dotyczące wymiany ciągnika czy tam zwrotu kasy nie powiodły się. Musisz dalej się męczyć. Jak już kiedyś pisałem pozostaje droga sądowa. Można ewentualnie przejść się z historią usterek i nieudolnych napraw do prasy rolniczej. Niech ludzie mamieni historyikami o jakości i niezawodnści zobaczą jak jest na prawdę. Rozumiem, że za rzeczy które zniszczyli oraz za ich wymianę kazali ci zapłacić.

Edytowany przez hubertuss, 20 styczeń 2014 - 15:28.

#2190 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 15:52

co sadzicie o marce kubota narazie nic nie wymienili bo chcą wymienić sam rozdzielacz a ja na to się nie godzę. Skoro najechali na rozdzielacz i na linkę to równie dobrze na przewody hydrauliczne mogli też najechać więc chce by wymienili wszystko nawet przewody elektryczne bo były wyrwane z dżojstika i przy rozdzielaczu są ponadrywane. Najlepsze w tym wszytkim jest to że nie powiedzieli mi tego sami. A wiem że sam szef serwisu Kubota z litości nie wymienie nazwiska wiedział o ty doskonale.

Dzisiaj poszło oficjalne pismo do centrali Kuboty z wszystkimi usterkami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2191 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 16:47

co sadzicie o marce kubota Do opisu wszystkich awarii i zniszczeń dokonanych przez serwis najlepiej wziąc rzeczoznawcę. Niestety trzeba płacić z własnej kieszeni. Ale potem można domagac się zwrotów pieniędzy. Jeśli będziesz miał wszystko udokumentowane postraszył bym jeszcze prasą rolniczą. Kubota ostatnio dośc mocno reklamuje się. Napewno zalezy im na wizerunku więc ten argument może skutkować. Tylko nie strasz tym serwisu oni to jak widac mają gdzieś. Postrasz tym jakiegos generalnego importera na polskę jeśli taki wogóle jest.

#2192 Share pioter03

pioter03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 styczeń 2014 - 21:37

co sadzicie o marce kubota Ładnie polecieli sobie w ch**a z tobą. Jakiś prawnik ci nie może tego poprowadzić aby coś wywalczyć?
Kto ci ten ciągnik naprawia? Serwis dilera który ci to sprzedał?

Edytowany przez pioter03, 20 styczeń 2014 - 21:39.

#2193 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 09:36

co sadzicie o marce kubota Ciągnik kupiłem w DANEXie oni m i go serwisowali do jesieni 2012 potem im Kubota odebrała możliwość serwisowania.
Obowiązki Danexu miała przejąć Belima z Łap ale coś tam nie wypaliło im z tego co się orientuje to też nie są już dealerem marki Kubota. Więc serwisuje mi ciągnik firma Aldo z Myszyńca ale myśle że ktoś inny przejmie te obowiązki... może Gama z WM? Sam nie wiem. Ale w tym Aldo to mają serwis przywieźli ciągnik po naprawie ja patrze a tam w zbiorniku wyrównawczym nie ma wogóle płynu chłodzącego. sic

#2194 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 11:36

co sadzicie o marce kubota Z taką polityką nie ma co myślec o rekordach sprzedaży. Kubota wkłada wiele wysiłku w reklamę. Szkoda, że nie kładą takiego nacisku na fachowość serwisu i żetelność firm związanych z marką. Mój kolega sądzi się z firmą sprzedającą kubote co prawda przedmiotem jest inna marka ale naprawiali ją ci sami ludzie, którzy serwisują kubote. Pracownicy firmy. Niestety na skutek błędnych napraw powstały uszkodzenia. Gdyby byli fachowcami nie doszło by do tego. Nie sądzę, aby ci sami ludzie doznali olśnienia serwisując kubote. Ktoś narzekał na premium trade. Dla przykładu napiszę, że pewien serwis innej marki naprawiając używany ciągnik z powodu bardzo słabego dostępu zruszył przewody hydrauliczne i powstał przeciek. Właściciel został o tym poinformowany a serwis usunoł usterki we własnym zakresie.

#2195 Share pasekk

pasekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 11:47

co sadzicie o marce kubota Co myślicie na temat sadowników?? Widziałem ostatnio u znajomego model 5040. Był na oponach diagonalnych. Wydaję mi się już nie te czasy. Poza tym do silnika wchodzi 9l oleju, trochę dużo...

#2196 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 12:31

co sadzicie o marce kubota Konkurencja cenowa wymusza tańsze często gorsze rozwiązania. Wmawia się, że jakośc niezawodność. A tu sam ciągnik nie jest jakąś najnowszą konstrukcją. Nie zapewnia najwyższego konfortu i osiągów no i jak widać nie ma najlepszych komponentów. A to bijące felgi a to diagonalne opony. W sumie wyjasniac to może przypadki wibracji o jakich pisali użytkownicy.

#2197 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 13:28

co sadzicie o marce kubota Gdybym mógł cofnąć czas to napewno nie była by to już Kubota. Pierwszy mój własny ciągnik...należało sluchać się taty radził co innego a teraz mi wypomina przy każdej awari teraz wiem że miał racje

#2198 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 21 styczeń 2014 - 17:08

co sadzicie o marce kubota Hehe a u mnie w moim pomaranczowym cudzie zrobiła sie dziura wielkości meskiej dłoni w dachu po zetknieciu z plastikowym mocowaniem rynny plastik w dachu ma oszałamiającą gróbość 1mm i nie wiem czy zgłaszac to na OC czy samemu zakleić zywica i wata.

#2199 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 17:33

co sadzicie o marce kubota Chyba AC masz na myśli z OC to ci raczej nie zapłacą. W azji kabin raczej nie używają. Pewnie dla tego nie są tak doskonałe jak ciągniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2200 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 21 styczeń 2014 - 20:29

co sadzicie o marce kubota Sorki zgadza sie AC.