Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym zrobić po ściętej słomie?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 16 maj 2009 - 20:35

Czym zrobić po ściętej słomie? a jesli chemia nie pomaga na jesieni to na wiosne bronowanie i kultywatorowanie jak najwiecej go powyciagac na niech obsycha i znowu kultywator i brona i widelki do reki i zebrac i wywiesc albo spalic a zamiast talezowki to kultywator po zniwach albo plug i co jakis czs przebronowac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czym zrobić po ściętej słomie? Dzisiaj, 22:19
  •  

#22 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 16 maj 2009 - 20:46

Czym zrobić po ściętej słomie? Kupiłem ścierniskowca 2.2m 9 łap zobaczymy co będzie zdjęcia w mojej galeri ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#23 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:54

Czym zrobić po ściętej słomie? Dawid777@ oglądałem tego twojego grubera i jestem ciekaw ile za niego dałeś jeśłi to nie tajemnica... ;) I czemu nie na sprężynach???
Tak ostatnio rozglądałem się za gruberami i znalazłem pare ciekawych ofert...
Wie ktoś moze jaki powinien być rozstaw między łapami w gruberze na zwykłych łapach???

#24 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 17 maj 2009 - 19:59

Czym zrobić po ściętej słomie? Witam wszystykich ;)
Moim zdaniem zmiań to talerzówke na większo jak ta jest za mała bo talerzówka najlepiej zrobi ściernisko po ściętej słomie według mnie. A jeśli chodzi o kwasty to ich opryskaj to będziesz miał kłopot z głowy.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#25 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 17 maj 2009 - 20:03

Czym zrobić po ściętej słomie? Dałem za niego 2900 o ile dobrze pamiętam zresztą jest gdzieś mój temat "czy warto kupic tego grubera" ale on nie wyglądał tak ;) wszystkie redliczki nowe i farba uczyniły z niego "nówkę". Mój od ostatniej do pierwszej ma 2m ale on jeszcze troche rzuci więc wyjdzie 2.2m JUż nie moge się doczekac jazdy w pole :) A gruber nie na sprężynach bo po pierwsze był tańszy a po drugie mam pług krone na śrubach i nie jest źle od czasu gdy założyłem śruby 8.8 bo 5.8 szły jak marchew a 8.8 jeszcze żadna :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 18 maj 2009 - 15:30

Czym zrobić po ściętej słomie? W twojej sytuacji to agregat podorywkowy chociaz watpie czy do 5 tysi znajdziesz a nie lepiej podorac plugiem ??

#27 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 18 maj 2009 - 19:16

Czym zrobić po ściętej słomie? Zobacz jaki wyczesałem do 5tys i jeszcze mi sporo zostało ;) http://www.agrofoto....mage140681.html

#28 Share maskin

maskin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 20:24

Czym zrobić po ściętej słomie? Polecam talerzówke, cena do duzej negocjacji
http://www.sprzedam...._zachodnia.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 20 sierpień 2009 - 14:38

Czym zrobić po ściętej słomie? Gruberem oczywiście ja mam takiego 9łap i idzie super