D-e-x-t-e-r

Zetor 9540 sklep z częściami ?

Polecane posty

D-e-x-t-e-r    2

Witam, od niedawna mam zetora 9540, szukam sklepu gdzie mogę zamówić parę drobiazgów typu siłownik gazowy do szyberdachu, uszczelkę do szyby tylnej. Druga sprawa gdzie mogę kupić zaczep górny, bo go nie mam, zastanawia mnie ale chyba bede musiał wymienic cale mocowanie bo nawet nie mam gdzie tego zaczepu zamontować, jak to jest u was ? I jakie siedzenie bedzie pasowalo gdyż aktualne jest juz w złym stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Drobiazgi mozesz kupić w Agromie Kalisz lub innym sklepie internetowym a co do zaczepu poszukaj w necie może jakaś używke znajdziesz w rozsadnej cenie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

siłowniki polecam ze złomu. a uszczelke można spotkać w niektórych sklepach. utną ci na twoją długość. Co do samego zaczemu to musisz szukać używki. albo zlecić warsztatowi by ci dorobili. jeśli nie daleko ciebie produkują maszyny to ci takie coś powinni zrobić


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

jak to nie masz gdzie zaczepu zamontowac? moze masz tam szyne na zaczep pływający ? i nawet nie wiesz o tym


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D-e-x-t-e-r    2

jak to nie masz gdzie zaczepu zamontowac? moze masz tam szyne na zaczep pływający ? i nawet nie wiesz o tym

 

No nie mam bede musiał kupić konsole i zaczep np. https://www.olx.pl/oferta/zaczep-zetor-ursus-CID757-ID62af5.html  bo teraz mam mniejwicej tak: http://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/be/f7/06/zetor-10540-9540-zadbany-ciagniki-sokoly-339851852.jpg

 

Zastanawiam si jeszcze bo musze kupić osprzet do ladowacza maillux jakiego szerokiego krokodyla polecacie przydałby sie 2m tylko nie wiem czy ciagnik da sobie rade i ladowacz przy wyrywaniu ubitego obornika z obory lub świniarni ?

Edytowano przez D-e-x-t-e-r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

aa no jak masz takiego hitcha jak w linku to fakycznie musisz kupic ta konsole ale chyba uzywaną nie ? a co do ładowacza to nie musisz pełnego nabierac ja mam w forterze 11441 orginalny zetora to ma 170cm taki przewidzieli do niego raczej tylko ze nie uzywałem go nigdy jest bo jest był w komplecie wiec nie wiem jak to pracuje


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Ja częsci kupuję w sklepie internetowym Agrohandler, polecam nigdy się na nich nie zawiodłem.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey00    0

Ja także nie miałem zaczepu transportowego i kupiłem dokładnie taki jak ten, który pokazałeś w linku. Na razie sprawuje się bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

może nie dosłownie ze złomu ale ze szrotu jak już, ja do swojego zetka do tylnej szyby kupiłem od beemki i już 3 lata siedzą a te ze sklepu po roku zdechły , kwestia tylko długości i uchwytów trzeba wziąść stary na miare

 

Edytowano przez jarecki7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

tez ze szrotu czasem założe i chodzi to i chodzi tylko ciezko znalezdz z mniejsza siła wyżutu tak koło 200N wiekszosc w samochodach znajduje sie w bagazniku i zeby go podniesc trzeba duzo siły wiec maja one po 280N albo i wiecej i jak załozysz takiego do tylnej szyby ktora jest lzejsza od bagaznika to jeszcze dobrze nie odbespieczysz szyby a wypie***** ja do gory razem z toba


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Dlatego zawsze szukam bardziej zuzytych. Najlepiej wziac sprawny i porownac sile. Obojetnie czy od dzwi czy szyby, bo są podobne siły


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj