Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samochód dostawczy

173 odpowiedzi na ten temat

#21 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 23:26

Samochód dostawczy Wiecie co, odbiegam troche kierunku patrzenia na świat, kup Mitsubishi Canter. Maszyna jednym słowem nie do zajechania, fakt faktem nie mam takowego, ale firma która zaopatruje mnie w pasze i nasiona ma takiego dwa lata. Jeździ nim kolega ojca, a ładuje ile się da ułożyć na pace. Prosty przykład, latem zadzwonił szef że odspzeda nam ziemniaki sadzeniaki jako paszowe, i pyta się ile ma przywieść, no to odpowiedź była ,, pełnego cantera " ( myśleliśmy o około 2 tonach ) . Po godzinie nad bramą pojawiła się góóóóóóra ziemniaków, zdziwienie było ogromne, ponieważ pół metra niżej był dach kabiny. Na pytanie do kierowcy ,, ile przywiozłeś ?? " odpowiedział ,, pełnego ". Jak wręczył kwit z wagą, było ,,tylko" 4 150 kg B) Dodam że DMC pojazdu 3,5 tony B). Na porządku dziennym jest u nich wożenie dwóch ton węgla, pasz itp. Dla tego z całym szacunkiem moge polecić te autko i uznać : ,, małe, a może duuużo " B)

P.S. Dodam że znajomy miał strach tym jechać 15 km do nas bo strasznie bujało na dziurach B):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Samochód dostawczy Dzisiaj, 03:20
  •  

#22 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 23:40

Samochód dostawczy Ja mam renault Master 2,8 diesel samochód spisuje sie naprawde dobrze niemam z nim najmniejszych problemów
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#23 Share wiesmak

wiesmak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 01:55

Samochód dostawczy Polecam VW LT46 MAXI super sprzęt. B)

#24 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1114 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 31 grudzień 2008 - 09:58

Samochód dostawczy

Wiecie co, odbiegam troche kierunku patrzenia na świat, kup Mitsubishi Canter. Maszyna jednym słowem nie do zajechania, fakt faktem nie mam takowego, ale firma która zaopatruje mnie w pasze i nasiona ma takiego dwa lata. Jeździ nim kolega ojca, a ładuje ile się da ułożyć na pace. Prosty przykład, latem zadzwonił szef że odspzeda nam ziemniaki sadzeniaki jako paszowe, i pyta się ile ma przywieść, no to odpowiedź była ,, pełnego cantera " ( myśleliśmy o około 2 tonach ) . Po godzinie nad bramą pojawiła się góóóóóóra ziemniaków, zdziwienie było ogromne, ponieważ pół metra niżej był dach kabiny. Na pytanie do kierowcy ,, ile przywiozłeś ?? " odpowiedział ,, pełnego ". Jak wręczył kwit z wagą, było ,,tylko" 4 150 kg B) Dodam że DMC pojazdu 3,5 tony B). Na porządku dziennym jest u nich wożenie dwóch ton węgla, pasz itp. Dla tego z całym szacunkiem moge polecić te autko i uznać : ,, małe, a może duuużo " B)

P.S. Dodam że znajomy miał strach tym jechać 15 km do nas bo strasznie bujało na dziurach :)B)

Zgadzam się z tobą canter to konkretna maszynka jak kupowaliśmy ciężarówke do naszego gospodarstwa to też chciałem cantera ale wtedy finanse niestety nie pozwoliły bo były strasznie drogie teraz jak bym kupował to brał bym właśnie cantera ale tego większego z 6000dmc.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#25 Share u1212

u1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze; Technika uprawy

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:20

Samochód dostawczy Może pomyśl nad czymś nowszym np Mitsubishi L400 wujek ma i bardzo sobie chwali. Na prawdę zrywny van.
http://www.otomoto.p...show&id=T949775
http://www.otomoto.p...how&id=C6242852
http://www.otomoto.p...how&id=C7034142

#26 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 13:47

Samochód dostawczy Ja polecam mercedesa ja mam 208 jak go kupiłem zrobiłem remont i nic przy nim nie robię od tego czasu tylko ropa i olej mam znajomego mechanika i mówił mi że te sprintery i tym podobne nie wytrzymają tyle nigdy.Jeden koleś na wiosce ma takiego fiata z 5 lat młodszy od mojego mercedesa i już cienko przągnie.

ma takiego dwa lata

Napisz za 14 lat jak się trzyma.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#27 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 13:54

Samochód dostawczy Poleciłbym ci Forda Transita 2,5 diesel samochód nie do zajechania.Zawsze mój ojciec jeździ za kierowce do skaraszewa na wystawy koni to cały transit ludzi czyli 9 osód + bukszpan a w nim dwie kobyły

#28 Share adasiorek

adasiorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanika z nia zwiazana
    majsterkowanie

Napisany 31 grudzień 2008 - 14:01

Samochód dostawczy stare mercedesy uchadza za bardzo twarde samochody...
chcialbym sobie kupic samochod aby juz "troche" konfortu bylo
zaciekawiliscie mnie z tym nissanem musze troche sie nad nimi rozejrzec
a jeszcze jedno chcialbym dodac w przypadku blaszala mile widziany jest solidny hak poniewaz z czasem zamierzam sobie zrobic B+E czasami kupuje sie jakies wieksze maszynyi jedno osiowa przyczepka juz nie wystarcza

#29 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 14:25

Samochód dostawczy To polecam mercedesa 310 silnik 3 litrowy chyba 100 KM auto nie do zarżnięcia.
Zetor is power
power is Zetor

#30 Share adasiorek

adasiorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanika z nia zwiazana
    majsterkowanie

Napisany 01 styczeń 2009 - 16:33

Samochód dostawczy jakos tak srednio jestem nastawiony na zakup mercedesa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 16:36

Samochód dostawczy Ja ci nie każe kupować ja tylko ci mówię że maszynka jest git
Zetor is power
power is Zetor

#32 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 10 marzec 2009 - 13:45

Samochód dostawczy ja polecam citroena jumpera firma w jakiej tata muj pracuje mają chyba z 6 do transportu nawozów itd i sie sprawia się swietnie

#33 Share Badylarz

Badylarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 13:50

Samochód dostawczy Jeżdzę Fiatem Ducato Maxi 2.8 idTD, 122KM. Dla mnie auto super i mogę polecić go innym.

#34 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 17:01

Samochód dostawczy Ja z mioch krótkich doświadczeń z Piżo Boxerem i Fiatem Dupiato (w sumie to samo) moge napisać następujące:

Silniki - darować atmosferczyny 2.5, ledwo jedzie, za słaby do tragania z ładunkiem, męczy sie, spalanie od 10/100 w góre.
2.5TD i 2.8TD jadą podobnie, 2.5TD nawet lepiej ciągnie z dołu (może to kwestia egzemplarza), 2.8 lubi wyższe obroty, oba dają rade z ładunkiem ale czuć przewage 2.8, spalanie j.w.
Ogólnie mało problematyczne, odpalają, jadą...

Skrzynia biegów - jak działa to jest OK, lubi pitolić sie zespół dźwigienek i linek sterujących z dalszymi konsekwencjami. Ciężko znaleźć sensowną używke, wysokie ceny.

Możliwości przewozowe - skrzyniaki do trzech palet po 1000kg, przeładowane po drogach kiepskiej jakości czasami urywały śruby w tylnych kołach. Zawias mocny biorąc pod uwage warunki eksploatacji. Tył belka + resor, przód niezależny.

Jazda - stabilne na zakrętach, dobre hamulce. Pozycja za kierownicą mi nie leży bo lubie siedzieć nisko (przyzwyczajenie z Hiluxa). Największa wada to mały prześwit z przodu, rozwalić miske to żadna sztuka.

Jeśli coś włosko-francuskiego w tej cenie to najlepiej 2.8 z turbo od prywatnego użytkownika.

#35 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 marzec 2009 - 18:47

Samochód dostawczy Oddam głos na Mitsubishi Canter. Rozglądałem się swego czasu za autkami GLM (OSP i lekkie auto i takie tam szmery bajery). Kilka jeździ po PL i skoro wytrzymują to co się na niego wrzuci to musza być mocne a aut w OSP się nie oszczędza bo nie raz jadą w teren. Canter wypadł najlepiej (wszędzie się mieści i ponoć trwały i nietrudny w zabudowie).

A osobiście to jeśli przejdę na VAT w tym roku to będę się rozglądał w temacia daci pickup (szukam czegoś mniejszego, nowego, taniego i z otwartą paką). Żadnych używek ze stanem licznika 300 tys a przebiegiem 600 tys km.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#36 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 21:16

Samochód dostawczy To ja dla odmiany polecilbym Zuka,legende polskiej motoryzacji;p sam mam zuka silnik jest w nim z merca poj 2.2,zaladuje na niego 1.5 t i targa az milo

#37 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2011 - 13:48

Samochód dostawczy Żuk ;D... Ja polecam ci jakiegoś vw

#38 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 10 luty 2011 - 14:31

Samochód dostawczy ja miałem już sporo samochodów począwszy od tarpana, żuka przez Lublina, iveco, i teraz mam już 2 sprintera i u mnie nie bedzie innego auta juz jak sprinter. Nastepny bedzie ten sprinter po 2006r a teraz mam 313 z 2004r i jak narazie bez awarii :D

#39 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1114 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 10 luty 2011 - 17:26

Samochód dostawczy Ja to bym sobie kupił mercedesa 410 znajomy ma takiego to po 4t towaru na nim wozi i daje rade.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 10 luty 2011 - 17:29

Samochód dostawczy Też mam 313 :lol: . Przewaliłem już mnóstwo busów i powiem ci żebyś nie kupował nic z przednim napędem. Z aut francuskich to tylko master jest w miarę do jazdy. Fiaty, peugoty, cytryny nigdy więcej tranzit jest naprawdę ok. jeżeli wozisz w klatkach to tylko paka, blaszak jest strasznie nie ustawny. ja worze paprykę w klatkach 300 km. w jedną stronę. Jak dojechałem blaszakiem na giełdę to na pace wszystko poroz.. a paka fajna sprawa. Jak już ten będzie do wymiany to pomyślę nad jakimś japońcem