Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger???

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share karat7

karat7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 28 styczeń 2012 - 19:04

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Pottinger servo 35 od 01.12.2011 po podwyżce cena ok 43000 netto,ale można na składnicy znaleźć nawet z 2010 za 36-38 tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Dzisiaj, 05:15
  •  

#22 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:44

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Panowie a co powiecie na pottingera servo 35 z zabezpieczeniem hydraulicznym regulowana szerokość orki cena 50 tys netto, max 54 na skibę chyba. Bo cały czas się zastanawiam.

#23 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 24 marzec 2012 - 22:39

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Jak dobrze ustawić pług pottinger servo 35?

#24 Share karat7

karat7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 25 marzec 2012 - 17:07

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Jeśli masz książkę to bardzo łatwo.Do ustawienia potrzebujesz dwa parametry tj.szerokość między tylnymi kołami i szer.skiby.Następnie dokonujesz regulacji dwóch cięgieł wg.książki :1 cięgło od punktu ciągu,2 od szerokości pierwszej skiby.Jeśli nie masz książki to napisz wyślę ci zeskanowane strony.Cały pług można ustawić bez podłączenia do ciągnika i wszystko się zgadza.Ciągnik prowadzi się bardzo prosto bez uciekania na bok o czym mogłem się niedawno przekonać jako nowy nabywca Pottingera servo 35.

Edytowany przez karat7, 25 marzec 2012 - 17:10.

#25 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 19:38

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Karat7 ja wziołem nowego pottingera. To możesz mi wysłać te zeskanowane strony z tej książki. Z góry wielkie dzięki:)

Edytowany przez milanreal1, 28 marzec 2012 - 20:19.
cytowanie poprzedniego posta

#26 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 19:21

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? na stronie potingera można sobie ściągnąć instukcje obsługi http://www.poettinge...L=pl&SUBMT=TRUE

#27 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 02 październik 2012 - 11:11

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? przecież przy zakupie nowego pługa masz książki instrukcje obsługi deklaracje zgodności i protokół odbioru maszyny diler który ci to sprzedał ma obowiązek przyjechać na tak zwane pierwsze uruchomienie przynajmniej u mnie tak było wyregulował po orał ze mną z godz sprawdził czy wszystko dobrze ja mu tam podpisałem taki protokół i się pożegnaliśmy zadowoleni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 07 październik 2012 - 18:35

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? ja posiadam servo 25, z pługa jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy go na odkładnicach 46UW jesli sie nie myle i orze pięknie. Przez granice orał znajomy ibisem po kukurydzy i ja po kukurydzy to pełno korzeni na wywalał a u mnie sporadycznie sie zdażyło, także pług jak najbardziej polecam. Co do odległosci miedzy korpusami to 115cm to jest prawda ale tylko w Servo 45s o ile sie nie myle.
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#29 Share inwa

inwa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 11:41

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Koledzy mam do sprzedania dodatkową kompletną skibę do pługa pottinger servo 45 s nova. Skiba jest prawie nie używana. tel.502 055 882

#30 Share garu

garu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 00:57

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Mam pytanie na temat pługu servo 35 mianowicie przy obrocie dotyka mi ziemi a jesli skręce na cięgle to mi znowu wysadza co zrobic

#31 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 08:59

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Ustaw śrube centralną przy ciągniku tak żeby podnosił pług wyżej. Przy ciągniku jak najniżej a przy pługu jak najwyżej.

#32 Share garu

garu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 17:56

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Mówisz o otworze na cięgło ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 06 luty 2013 - 14:24

Co sądzicie o pługach z firmy Pottinger??? Mówi o "górnym łączniku trój punktowego układu zawieszenia " a po polskiemu o "śrubie rzymskiej " TUZ składa się właśnie z 3 punktów dwa dolne to ramiona a górny to śruba rzymska , tak jak kolega napisał przy ciągniku załóż jak najniżej w w pługu jak najwyżej będzie przełożenie lepsze i powinno się poprawić
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.