Zaloguj się, aby obserwować  
grego

Renault czy Zetor

Polecane posty

ariss    25

koleś jest 2 dni na forum i chyba za długo tu nie zagości skoro takie bajki pisze zaraz napisze że bizonem w godzine skosi 5 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Jesli to w jakiś sposób udowodnisz to Brawo dla Twojej Renóweczki z silnikiem fendta ale jak widzisz uwazamy ze to nie ten SWIAT zeby 5 litrów ci 78 konny traktor palił z 4 skibowym pługiem!! Moze masz dodatkowy jakiś ukryty bak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

nie nie mam i chciałbymn udowodnić ale nie mam rozumiem was ze nie wierzyliście bo ja też nie wierzyłem i koledzy też ale przekonali sie na wlasne oczy a tu sie nie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

W Renault NIE MA silnika Fendta tylko MWM z tego co wiem.

 

Jak ktos chce wierzyc w takie bajki ze jakolwiek ciągnik spali 3,5l/ha to prosze bardzo w orce powyżej 10cm :)

Ale tak naprawde to osiagniecie 10-11l/ha w GŁEBOKIEj orce jest juz dobrym wynikiem.

 

Nic nam nie musisz udowadniac bo to co mówisz to zwykła bajka jest dla dzieci ten kto orze to wie ze takie spalanie mozna sobie najwyzej wysnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

a ja słyszałem że w renówkach własnie montowali ale obecnie to nie wiem silnik od Fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Tak ale Fendt nie ma swoich silników tylko je kupuje poprostu Renault ma taki silnik jak Fendt ale to nie jest silnik Fendta. A Renault teraz nie produkuja kupił ja Claas i montuje silniki JD.

 

Ciagnik nie jest zły i jest warty zainteresowania.

 

 

PS do 90mateusz jakich podzespołach Fendta? :) przeciez oni NIE PORDUKUJA swoich silników kupuja gotowe silniki od firm je produkujacych. NIe wiem po co sie upierac ze to sa podzespoły Fendta jak nawet nie wiesz jak się pisze ta nazwe a co mowa skad silniki biora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

hmmm no no już wiem sorki przyznaje się do błędu zapomniałem masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

dobra koniec tego burdelu. wszystko jest wyjasnione. w renaultach montowano silniki MWM, a fendt obecnie wstawia rowniez silniki Deutza wiec nie ma swoich silnikow, ciagnik o mocy 78KM przy plugu 4x40 spali powyzej 10 l/ha bo za lekko nie ma. wyjasnione??!! jasne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

W renaultach są silniki MWM czyli takiew same jak w Fendtach, tak przynajmniej ma mój wujek w orce spala mu około 10-11 litrów na ha z pługiem 4 skibowym. Jednak 3,5 litra jak napisał mateusz to lekka przsada. Tak to prawda,że Renaulty są niespotykanie oszczędne aż niektórych to może zdziwić,ale 3.5 litra to przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

dla ścisłości silniki JD montowane były juz dawno temu i nie tylko w obecnych claasach ale również w reno. kumpel ma z renówkę z 98 roku z silnikiem JD i nie jest to najoszczędniejszy silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Ale mi nie chodzi o te młodsze Renaulty z silnikami John Deera tylko MWM. Dla ścisłości mój wujek ma Renaulta 120.14 z 1991 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

3,5 litra ropy to ta renówka na rozruch bierze a nie na hektar :) moze zróbcie jakies ograniczenie wiekowe na af bo dzieci nasłuchały sie bajek i pozniej wychodza takie bzdury :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

to ci pisze 90mateusz to brednie jak nic tak jak ty muwisz renaultach wiem ze spali dokładnie 10 l na h do wiem dokładnie bo pracowałem taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

kolego 90matusz to nie jest forum dla bajko pisarzy!!! wez pzremysl to co napiszesz ze 200 razy i dopiero napisz!!! zaden ciagnik o mocy okoł 90 KM w pługu 4 nie spali mniej jak 10 litrów a napewno nie ciagnik ktory ma juz swoje lata!!! a i tak wogule to jaka predkosc miałes orki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90mateusz    7

a to zależy jaką sie ma .Sasiad ma też renaulta tylko starszego 8514 czy coś takiego i przy sieczkarni do kukurydzy spalil mu 12 litrów na godzine

 

nie wiem nawet nie zwróciłem uwagi na szybkość ale na 3 najwiekszym stopniu półbiegów ii na 2 biegu tych normalnych

 

Pisanie posta pod postem oraz ortografia!!

Kolejne ostrzeżenie

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

A ten dalej swoje daj sobie już spokój.

 

Czy nie rozumiesz tego ze jesli ciągniki niezaleznie jakie maja po 80km to nie może byc midzy nimi 10litrów róznicy w spalaniu bo z tego co wynika to prawie tyle jest twój pali 5l/h a sasiada 12l/h a maja taka sama moc weź sie zastanów co mówisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a tak w ogóle to w tym modelu chyba były silniki deutz. który jest rok twojej renówki?? ile ma koni?? albo powiedz mi jaka to seria LS, LB czt TX??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to taki jak w fendtcie 308LS koles umnie ma takiego i on napewno nie pali mniej jak 10 litry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś jest 2 dni na forum i chyba za długo tu nie zagości skoro takie bajki pisze zaraz napisze że bizonem w godzine skosi 5 ha

 

 

Zużywajac 3l/ha bo 4,5,6 klasa. hehel <lol>


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj