c330ursus

Ilu z Was ma C-330?

Polecane posty

c330ursus    2

Widziałem już taki temat o 3P pomyślałem nad takim o C-330, co wy na to? piszcie kto z was ma Ursusa C-330 ;)

 

Ja mam C-330 z 1976r ;)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja mam C-330 z 1970 roku , wedlug mnie jest dopatrzony i pracuje glownie w lekkich pracach i z turem, bardzo mi jest potzrebny do mojego gospodarstwa.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

ursus c-330 + tur 1 rok prod 1979 ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Witam. Ja mam ursusa C-330m z 1990 roku. Jest to bardzo przydatna maszyna w moim gospodarstwie ;) ,bardzo duzo pracuje z turem przy oborniku i w zniwa z Z-224/1. Pracuje takze z lekkimi maszynami min: opryskiwacz,glebogryzarka,brony,kombajn buraczany-STOLL,kopaczka itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

No to i ja się dopiszę.

 

Mam C330 z 1969 roku.

 

A oto jego historia w skrucie.

Na początku po jego narodzinach gdzieś w zakładach Ursusa tyrał bardzo ciężko przez 7 lat w SKR, potem trafił do sadu mojego Dziadka, gdzy Tato się wyprowadzał po ślubie z moją Mamą trafił do niego, robił praktycznie wszystko ale w sumie mało. Przez kilka lat wręcz słurzył tylko do przeworzenia drewna na niewielkie odległości. Od kilku lat obrabia "aż" 0,5 ha pszenicy no i tyra w szkółce tj robi za spych do podłorza, ciąga przyczepkę, widły z paletami (transport wewnętrzny). Od roku zarejestrowany na mnie (bo się skończył stary dowód to odrazu trafił w moje ręce). W przyszłym roku zapewne dostanie nową kabinę bo stara już ciut się zaczyna rozsypywać (no na 40 urodziny jakiś prezęcik). Pozdrawiam Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja mam 330M-Power(prawie jak bmw) z 86 i ma ponad 10 tys mtg a może nawet więcej ten sprzęt jest nie do zdarcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

No to i ja sie dopisze ;) 330 mojego taty teraz to juz praktycznie moja z 72 roku kupiona z kółka rolniczego troche nie kompletna jakies 30 lat temu od tamtej pory chodzi jak zloto po paru remontach rzecz jasna ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Ja także posiadam ursusa c-330 86 rok 5500 mtg. Był to taty główny traktor przez 21 lat ale przyszedł mu do pomocy Landini 8550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja mam C-330 z 76 roku. Ma już ponad 15000mtg i śmigać jeszcze musie hehe. ;) 2 kapitalki na karku. 3cia by się już przydała .


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam ciapka z chyba 81 roku. dokładnie nie wiem ale na pewno starszy odemnie ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr84    1

ja mam tez 30-tkę bardzo dobry ciągnik nie do zdarcia od trzech lat planujemy remont ale jakoś sie nie chce popsuc cały zestaw naprawczy leży w szfce i czeka. jest to składak z 69r takze nie widziała fabryki ursusa. dwa lata temu założona nowa instalacja elektryczna tylko trzeba zarejestrowac. w tej chwili ma przejechane 30mth ;) bo licznik sie przekręcił a byłoby pewnie wiecej ale przez 5lat licznik był popsuty. tTakże z ciagnika jestem baaaardzo zadowolony. Pozdrawiam wszyskich posiadaczy 30-tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj