Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik

89 odpowiedzi na ten temat

#81 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:51

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Ostro targuj cene, brak zaczepów i obciążników to pierwszy argument ;) I nie napalaj sie, to podstawa udanego zakupu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Dzisiaj, 04:08
  •  

#82 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:52

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik wiem wiem trzeba wyrazic srednie zainteresowanie juz pare ciagnikow kupilismy ale napalony to jestem ale ukryje to przy kupnie i sprawdze pompe jak radziliscie ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#83 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:53

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Teraz nazwa tematu powinna być Jak przekonać tatę żeby jednak został przy Mf :P :) bardzo fajny ten 3670 mam nadzieję że niedługo przywiatmy kolegę w rodzinie posiadaczy mf ;)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:58

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik no moze ale na poczatku naprawde bylem przeciw MF ale przekonaliscie mnie i mysle ze nie bede zalowal a temat niech zostanie i dopilnuje zeby go szanowac i olej kupie nawet za wlasna kase jak bd trzeba

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#85 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 23:28

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Tylko jestem ciekaw czy będziesz zadowolony ze spalania 170cio konnego ciągnika. Chciałeś 130km, bierzesz 170 więc pewnie nie wykorzystasz jego możliwości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 23:33

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik w lesie da sie kazda moc wykorzystac jesczez u nas gory i dziury to tam gdzie lkt pracowal do bedziemy 4 kubiczne deby ciagnac ;) hehe a spalanie jakos sobie poradzimy

#87 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 09:42

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Jak ojciec nie jest przeciwko 170 km no to bierz u mnie to ojciec od razu by coś tam gadał że nawet na paliwo sie nie zwróci ;)
Ale licz sie też z tym że pług to też trzeba kupić bo jak zaczepisz 4 zagon to będzie tylko strata paliwa. Trzeba będzie chyba pomyśleć o 5 obrocie :P. A i sprawdź w nim skrzynie jak będziesz kupował czy wszystkie bigi wchodzą i czy nic nie zgrzyta.

#88 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 24 styczeń 2009 - 14:54

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik @pynczor
kupiłeś juz coś ?

#89 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 24 styczeń 2009 - 15:45

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Ja swojemu powiedziałem tak u mnie znowu dylemat 4 gary turbo lub bez czy 6garówke z ursusów i zetorów. Pytam sie czemu mamy nie kupić 6stki a on mi mówi że dużo pali i takie tam jak to człowiek który nigdy sie nie przekonał a gada głupoty. No i mówi mi że dwoma takimi to się zrobi to samo a może i więcej (mowa o 385 i jakimś 914 i 1014 który miał by być kupiony). No i mówię mu że żeby się dwoma obrobić trzeba dwóch kierowców a sam wiesz że chory jesteś i robił nie bedziesz. Po drugie na naszym areale ten ciągnik nie będzie dostawał po tyłku co za tym idzie nie będzie sie tak zużywał jak do tej pory 385 która nie stygnie. Po trzecie tobie się tak wydaje ale ja muszę wszystko robić sam praktycznie teraz w polu i nie zamierzam męczyć się tak jak to było w tym roku dzień i noc w traktorze aby tylko się wyrobić. A nawet jak coś to już szkoły zostało mi aby tylko dotknąc i na razie mam zamiar ciagnąć to do puki tylko się da i brać w dzierżawy co się tylko da wiec nie ograniczaj mnie zajmij się lekka praca przy domu krówki itd pole zostaw mi.
No i powiem wam że chyba trochę zrozumiał i teraz tak ostrożnie podpytuje jakie graty do 12 by pasowały itd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#90 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 styczeń 2009 - 16:37

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Mój tata chciał kupić Ursusa 2812 na 20 ha jako główny ciągnik :) (bo rocznik młody bo ursus to ursus)
Ale wsadziłem go w 7211 u handlarza (który miał to 2812) i już z niego nie wysiadł :) a teraz mówi że ten zetor jeszcze troche za słaby... :(
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Dodaj odpowiedź