Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik

89 odpowiedzi na ten temat

#61 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:42

Ja bym był za mf mam 3080 jest bardzo dobry skrzynia ma dużo przełorzeń co do komfortu to jest bardzo dobry czlowiek sie tak szybko nie męczy mam już u siebie zrobione 150 mth i jest super

150mth to po tylu mth nie ma sie co popsuc to jak ma byc

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Dzisiaj, 09:28
  •  

#62 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:46

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik po co cytować post po postem wiesz czasem po 5 mth coś padnie to jest używana maszyna tu można się spodziewać wszystkiego
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#63 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:50

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik a tak jakos przeciez to nie przeszkadza

a to duzo zmienia myslalem ze to nowa to ile ma teraz przerobione mth naliczniku

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:58

a po co mi sluchawki przeciez ciagnik nie ryczy jak nie wiadomo co zeby trzeba ylo sluchawki ja jezdze mtz'tami co nie sa komfortowe i jakos nic mi nie jest

Ty chyba nic nie kapujesz, poczytaj sobie a nie patrzysz na obrazki... Obecnie cierpie na szumy uszne, będzie naprawde fajnie jak to wylecze, a nie jest to takie proste i szybkie. Trwałe uszkodzenie słuchu jest już nieodwracalne. Długo jeździsz tymi MTZami? Nic Ci nie jest ale do czasu... I obym sie mylił...

@nasil
Napisz lepiej ile ogólnie masz mth ;)

#65 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 16:02

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik no jezdze 2 lata dopiero wiesz zaczynam jeszcze nie mam prawka to jestem ograniczony no a musze sie z Toba zgodzic bo moj tata nie slyszy na jedno ucho ;)

#66 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 16:31

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Zwykle nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy jak nadmierny hałas, bo nie mści sie on natychmiastowo, dopiero jak zaczyna coś dolegać a wtedy może być za późno. Pynczor, jesteś jeszcze młody więc dbaj o słuch, kiedyś napewno to docenisz. Nie chce demonizować i robić z MTZ czy Ursusów puszek głuchoty ale...

W wyniku długotrwałej, wieloletniej ekspozycji na hałas, o równoważnym poziomie dźwięku A powyżej 80 dB, zazwyczaj dochodzi do nieodwracalnego podwyższenia progu słyszenia tzw. trwałych ubytków słuchu

...a w takich ciągnikach niestety jest grubo ponad 80 dB(A)

Co do Twojego pytania, myśle że najskuteczniej odstraszysz swojego tate oglądając w realu tego MF z linka - jak coś już na zdjęciach wygląda kiepsko to w rzeczywistości zwykle jest szrotem ;) Szukajcie ciągnika w jak najlepszym stanie technicznym, marka ma drugorzędne znaczenie. Na oględziny warto zabierać ze sobą użytkownika takiego lub podobnego modelu albo jakiegos kumatego mechanika, chyba że samemu ma sie opanowany ciągnik w jednym palcu :P

#67 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 16:42

@nasil
Napisz lepiej ile ogólnie masz mth ;)

Ogólnie jest na liczniku 7059 tylko nie wiem który raz :P :) ciągnik jest z rocznika 89 więc raczej nie pierwszy
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#68 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 27 grudzień 2008 - 17:41

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik A mój 3060 jest też z 89r a ma 4187 mth ;) to jest dopiero dziwne ? z tego u mnie przez ten rok zrobił 135mth :P
Pijany balet: tyle wad co zalet....

#69 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 18:10

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik taa Ciągniki 15-20 lat i 6-8 tys mtg a 3 letnie maszyny mają 1500-3000mtg...
trochę intensywność użytkowania maszyn wzrosła ale większość sprowadzonych maszyn ma ok 6-8 tysięcy... czasami można spotkać stare JD z kilkunastoma tysiącami i wielu to dziwi...
niestety realnie patrząc trzeba pomnożyć te przebiegi przynajmniej x2...

@pynczor tego mf-a jeśli się nie mylę widziałem na tym składzie jakieś 2 lata temu (to jest przy trasie z Rzeszowa na Lublin za takim mostem po prawej??) z tego co pamiętam to lepiej go nie brać bo trochę zmęczony był...
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#70 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 21:35

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik no dokladnie kupilem juz u tego goscia mtz'ta no pojedziemy to zobaczymy ;) oby jak najszybciej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 21:46

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Ja jestem zdania ze MF-y to niezłe ciągniki tylko delikatne i trzeba o nie dbac i nie mieszac olejów w skrzyni bo inaczej to spore wydatki.

#72 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 21:49

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik wiesz u nas z olejami nie bedzie problemow tylko moj tata w lesie to taki harpagan i nie lituje sie ze ciagnik sie przemeczy albo cos

#73 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 19:02

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Dzieki chlopaki za wszystko przekonaliscie mnie do MF a ja tate i braci a dokladniej taki

http://www.allegro.p...70_1994rok.html

wiem ze mialbyc mniejszy ale taki ciagnik za taka cene to okazja a zapas mocy zawsze sie przyda

#74 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 19:48

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik ooo fajny to nie pozostaje nic innego jak czekac na fotki po zakupie ;)

#75 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 19:49

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik no pewnie hehe sam nie moge sie doczekac kiedy do niego wsiade ;) pozdrawiam

#76 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:23

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik pogratuluje jak kupisz....bardzo rozsądna decyzja.... ;)

#77 Share gangster

gangster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:31

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Znajomy miał super się sprawował tylko 3680 w tym co podałeś niema zaczepu szosowego ??
Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

#78 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:36

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik napewno miejsce jest i mam nadzieje dziury na sruby tez to sie dorobi ale zobacze jak pojedziemy ogladnoc, tak to widze tyle co Ty ;)

#79 Share gangster

gangster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:41

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik W porównaniu do tego DF i MF co wcześniej podałeś to ten się prezentuje a zaczep o w miejsce gdzie przychodzi łącznik górny na 2 sworznie dorobić na 1 i 2 dziurę jak by nie było życzę udanego zakupu żebyś nie żałował ;)
Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:43

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Dzieki a ten ciagnik pomogl mi znalezc Finek i za to jestem mu wdzieczny ale nie rozczulajmy sie jesczze go nie kupilem ;)

Dodaj odpowiedź