Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik

89 odpowiedzi na ten temat

#1 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:football

Napisany 21 listopad 2008 - 15:32

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Jak w temacie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Dzisiaj, 00:06
  •  

#2 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 15:36

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Hmmmm ciekawy temat, ale to zależy jaką macie sytuacje jeżeli potrzeba kasy to raczej ciężko będzie, co innego jak Twój ojciec uważa np. że ów ciągnik jest Wam zbędny.

#3 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 15:58

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Chodzi o to ze sa te wnioski o nowe ciągniki i jeśli by został przyznany wniosek to 1 ciągnik jest na sprzedaż a ja NIE CHCE żeby był sprzedany bo mam do zbyt duży sentyment do niego.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 16:07

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Ale czy ten ciągnik przeszkadza w zdobyciu nowego?? Można przepisać go np na ciebie i tedy właściciel gospodarstwa nie ma tego ciągnika i składa wniosek o zakup. Nawet jak kontrola przyjedzie to powiesz to jest mój ciągnik a nie gospodarza.

PS o jaki ciągnik chodzi??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 16:11

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik He fajne tylko ze nie realne ;] Chodzi o to ze " po co nam 4 traktory" :/

#6 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 21 listopad 2008 - 16:11

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik ja tez mam taki sam dylemat ale jednak sprzedamy bo po co mi 2 duze ,nie ma sensu trzymac dwuch ciagnikow
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#7 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 16:16

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik A jakie masz traktory który chcesz sprzedać i jaki kupić jeśli można wiedzieć?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#8 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 16:21

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik jeszcze nie sprzedalem mam MTZ 80 ma 1800 mth i temu mi go szkoda stan za***isty , ale bede bral juz NEW HOLLANDA TD 5050 i temu tak robie
no niestety, moge o moim krokodylu duzo dobrego powiedziec to super ciagnik takie mtz , ale jak mam okazje kupic nowy to korzystam.
TRZEBA ISC DO PRZODU I SIE ROZWIJAC!!!!!

#9 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 16:25

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik zetora 6211 ale moze napędzik by się wmontowało i by dalej był ;) tylko ze pewnie kosztuje ;/

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 17:20

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik jakie masz inne ciagniki jakiej mocy ma byćten na prow i ile masz ha czy masz chodowlę odpowiedz prosze najpier na te pytania to coś poradzimy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 17:31

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Rozumiem ze moze masz jakis sentyment do ciagnika ale jak masz ich 4 i jeden jest juz nie potrzebny to dlaczego ma stać bezczynnie? Jak go nie wykorzystujecie to przecież w czym problem sprzedać? Tylko wziąc za niego dobra cene a za te pieniadze moze cos innego kupisz bardziej potrzebnego.

#12 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 18:26

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik 3011 i 7745 67ha

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 18:32

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Nie bądz głupi nie sprzedawaj, namów ojca żeby chwilę się wstrzymał i zobaczył jak to będzie sam mam 3 ciagniki na 30 ha i jest fajnie bo nie tracę bezcennego czasu na przeczepianie się, jeśli ten ciągnik co chcesz sprzedać nie wymaga teraz żadnego wkładu finansowego nie sprzedawaj, bo sam zobaczysz jaki to komfort, a staruszka nie szkoda będzie do nawozów czy innego syfu, lub bedzie sobie na stałę stał z jakąś maszyną ;)
co innego jak spala więcej oleju niż ropy i remoncik potzrebny to jak nei chcesz sobie głowy zawracać i pchać kasy w remonty to sprzedaj

#14 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 18:35

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik to prawda co Ferek07 napisal ja tez tak bede robil przetestuje nowy ciagnik i po roku sprzedam stary bo nie wiem czego moge sie spodziewac

#15 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 19:30

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Jeszcze sprobuje przekonac a jak nie to :D nie wiem co ;/ ;)

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2008 - 21:18

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Powiedz, że nie będziesz pomagać na gospo i tyle ;)

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 21:21

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik U nas nie chciałem żeby pierdka sprzedali ( 3P) ale jednak poszedl i teraz też żaluja ojciec bo to taki dobry traktor do sipmy jest ale teraz trzeba go przekonac żeby kupił duży ciagnik :D ;) Powiedz że uciekniesz z domu albo zostaw list pożegnalny, wyjdź z domu na piwko i wróć w nocy, może pomoże aa i napisz w liście, że jak sie namyśli że nie sprzedaje to ma ci esa napisac że zostaje :D :)
Mój Wladimirec podbija świat

#18 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 21 listopad 2008 - 21:27

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik w sumie ciągników nigdy nie za wiele tylko czy warto trzymać coś co będzie służyło głównie do zajmowania miejsca w magazynie sentyment sentymentem ale na niecałe 70 ha trzy sprawne ciągniki odpowiedniej wielkości powinny starczyć, a pieniądze można zainwestować w bardziej potrzebne rzeczy. wiem co znaczy sentyment do maszyny bo mam taki do jeszcze naszego bizonka kupę pracy przy nim zrobiony tak że drugiego takiego nie zobaczę już dużo fajnych wspomnień ale co nie ma sensu trzymać go w magazynie jak będzie nie używany, sytuację u siebie musisz ocenić sam ale jak masz trzymać tylko dla sentymentu a nie do pracy to z żalem pchaj w świat ale daleko żebyś nie widział jak ktoś go niszczy i dewastuje bo dostaniesz zawału ;)

#19 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 23:10

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik Według mnie w pierwszym poście powinieneś napisać kilka przydatnych informacji, takich jak:

- ile masz obecnie ciągników i jakiego chcesz sprzedać...

- jaki ciągnik zamierzasz kupić (moc)...

- z jakimi maszynami pracują ciągniki...

- jaki masz areał...

- jaką prowadzisz hodowlę...

Ty w pierwszym poście podałeś tylko tytuł tematu, nic poza tym, wszystkie te informacje trzeba było z Ciebie "wyciągnąć"... :D

No to jeszcze jedno pytanie, jakie mi przychodzi do głowy, a nikt o to nie pytał, jaką prowadzisz hodowlę...???

A i jeszcze coś, ilu u Ciebie jest traktorzystów...??? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 10:00

jak przekonac tate zeby wybral inny ciagnik OK. Sorka za błędy na drugi raz zanim napisze post 2 razy pomyslę ;) No więc po kolei. Mam 3 ciągniki. Są to Zetor 3011,6211,7745. Zamierzalibyśmy kupic zetora 7245 ew 6245. Zetor 7745 pracuje w transporcie(zboże,rzepak), orce, kopaniu buraków.
6211 pracuje w orce, siew zbóz, uprawy, opryskiwacz, obornik, trasnsport bel, transport buraków na pryzmę.
3011 siew buraków, nawozy, w tym roku troche uprawiał, opryskiwacz, transport bel, i takie inne koło domu.
Areał 67ha.
W tym roku modernizowana jest obora nie jest ona za duza ale ok. 130 szt. świń powinno wejść
3 traktorzystów.

Dodaj odpowiedź