Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ziemniaki do restauracji

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 25 grudzień 2008 - 23:08

Ziemniaki do restauracji Siemka, mam pytanie czy ktoś oddaje ziemniaki do restauracji?

Czy opłaca się, wiadome, że trzeba mieć papiery na to, piszcie co wiecie.

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ziemniaki do restauracji Dzisiaj, 19:21
  •  

#2 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 25 grudzień 2008 - 23:14

Ziemniaki do restauracji no proste ze sie oplaca ja dostaje po 50 zl za 100 kg, dobra cena a i dogadane mamy ze facet bierze odrazu na jesien 10 ton i potem zima po 2 nawet 3, zaczepiscie. Najlepiej ida Irga,Irys i Wineta. przynajniej tam gdzie ja zdaje swoje bulwy.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#3 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 25 grudzień 2008 - 23:36

Ziemniaki do restauracji aha bo my mielismy oddac ale wystraszyly nas troche te wszystkie pozwolenia itp jak to z tym wlasciwie jest ??

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 07:55

Ziemniaki do restauracji u mnie to wyglada tak ze praktycznie rzadnego papierku nie trzeba ,no tylko ten ze zgloszeniem ile masz ziemniakow i ze bedziesz sprzedawal to jaki tam numer czy cos takiego,nie pamietam juz. A o i u mnie to bylo tak ze jak pierwszy raz zawiozelem mu 100kg bo on chcial na probe, wezwal kurzarzy i zaczeli przy mnie obierac, czy ma drutowca,czy jest w srodku pusta czy nie rdzawa,A ja sie cieszylem bo w tym roku srodkiem oddrutowca spylilem i tak jak co roku 3 razy od zarazy i 2 od stonki z odzywkami, bo facet chcial to wiedziec to mu otwarcie powiedzialem.
i od tamtej pory nieurwana meta nie ziemniaki hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 08:46

Ziemniaki do restauracji a to masz fajnie u mnie trzeba jakies akcyzy czy cos jakies badania ziemniakow a sam nie wiem

#6 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 09:57

Ziemniaki do restauracji to przewalo ze facet takiego swistka wymaga nie wiadomo poco , przeciez nie masz kartofli na GMO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 10:03

Ziemniaki do restauracji no nie wiem co sobie wymyslili oddawalibysmy te ziemniaki ale tyle zalatwiania to zrezygnowalismy teraz sprzedajemy normalnie ludziom z miasta itp. i tez jest dobrze