Skocz do zawartości

Zdjęcie

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 18:58

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni Witam. Ciapek z 69 roku miał rozlecianą linkę od obrotów, mój Tato stwierdził że i tak nie potrzebne i zdjoł pancerz podczas kapitalki kilka lat temu. Niedawno jak chciałem zapodać linkę okazało się że jest to przejście zapchane. Tutaj się pojawia moje pytanie jak to przepchać/wydobyć korek. Samej rurki się nie da wyjąć bo konieczne by było zdejmowanie kolumny kierowniczej, a rozbierać skrzynię ciut za gruba robota. Czy jak napsikam tam jakiegoś penetratora np CX80 czy jakieś odrdzewiacze Wurtha nic się nie stanie skrzyni? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni Dzisiaj, 21:30
  •  

#2 Share miscola

miscola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 19:24

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni Witam. Skrzyni nic się stać nie może, bo linka nie wchodzi do skrzyni. Ona jest zamocowana w obudowie sprzęgła i jeżeli tam wpuścisz odrdzewiacz to nic się nie stanie. pozdrawiam. Wesołych świąt i powodzenia w nowym roku:)

Jeszcze jedno. Jest tam niewielka możliwość, że środek dostanie się do skrzyni, ale czy naprawdę sądzisz, że ta ilość środka odrdzewiającego, który ma też właściwości smarujące, zaszkodzi 25 litrom oleju? Nie sądzę.

#3 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 09:53

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni W sumie fakt. Ja mam takie naleciałości z samochodu że jak coś się zmiesza to odrazu do wymiany. No to od jutra zaczynam drążyć. Pozdrawiam Wesołych Świąt.

#4 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 16:58

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni Okazało się że chyba w rurce siedzi sobie radośnie nadal kawałek linki więc jest drobny problem. Czy jest jakiś w miarę prosty sposób na wyciągnięcie tej rurki bez konieczności rozbierania połowy ciapka? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share martin68

martin68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 21:00

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni ja bym znalazł pręt wsadził tak daleko aż dojdzie do tej starej linki i do pręta przyłożył mocny magnes i spróbował wyciągnąć

#6 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 09:15

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni Tak tylko że linka siedzi sobie jakieś 10 latek nie ruszana i raczej był by problem. Dlatego pytam jak całość wyciągnąć bez rozbierania całego uklładu kierowniczego. Pozdrawiam

#7 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 09:31

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni moja 330 to ma napęd licznika/linki z prawego boku przed skrzynią-obudowa sprzęgła i tam się nie dostaniesz przez żaden układ kierowniczy. Tylko po rozpołowieniu, tego nie rozbierałem ale z zewnątrz jest śruba i można rozkręcic ale czy się nie rozpadnie i da się złożyć to niewiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Andrzej10

Andrzej10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 09:50

C330 Przejście linki od obrotów w skrzyni No moja to sam początek produkcji czyli 69 i chyba ciut jest przejściówką z C328. U Ciebie zapewne jest ta krutka linka a u mnie musi po za pancerz wystawać jakieś 25 cm. Wejście jest umiejscowione dokładnie poniżej prawego wyjścia z kolumny kierowniczej. Pozdrawiam