Zaloguj się, aby obserwować  
black08

fanklub pronara 1025 a lub innych modeli

Polecane posty

black08    4

witam panowie i panie dziś pomyslalem ze warto by zorganizować fanklub (lub coś w tym stylu ) marki Pronar

często stojąc gdzieś w kolejce lub mijajać sie natrasie widze pronary dość czesto jesli jest okazja rozmawiamy o wadach i zaletach warto moze by było jakoś zebrac to do kupy o ile wiem w to na af troche wiary ma pronary. może nie jest to powod do dumy jak niektozy na af uważaja miec pronara ale ja uwazam ze ci co maja to chetnie jakoś by sie zorganizowali co wy na to?

nie wykluczona była by organizacja spotkania na grilu lub na targach jeśli bylo by wsparcie mozna by uderzyć do producenta na jakis targach ze mamy cheć zrobienia takiego czegoś chyba ze już jest coś takiego w polsce.

 

prosze o wasze opinie itd możecie też podawać namiar i model pronara w tym temacie . pozdrawiam ;)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

Jestem za uwielbiam te ciagniki Pronar to maszyna!!! Wspanialy pomysł


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

z tym grilem moze dobry pomysl ale w postach to wszyscy beda mowic same plusy a nie jakie ma minusy tak mi sie wydaje bo zawsze czlowiek chwali to co ma a jak juz ktos powie to zacznie sie klotnia ale jak chcecie


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj