Skocz do zawartości

Zdjęcie

TMS?

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 08:56

TMS? wiesz moze czy do innych serii jest mozliwe dolozenie tms, jesli uprzednio ciagnik nie byl w to wyposazony?
czy cena jest podobna jak w serii 300, czy trzeba wiecej elementow wymieniac?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TMS? Dzisiaj, 18:10
  •  

#42 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 09:33

TMS? Odpowiem za kolege jeśli można. Można bez problemu dołożyc TMS jeśli wcześniej go nie miał, a wymieniane elementy to drobiazgi, najważniejsze jest oprogramowanie. Co do cen to nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że do serii 300 jest tańszy niż do pozostałych.
my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

#43 Share gracjanrojek

gracjanrojek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 11:20

TMS? jako dodatkowa opcja do ciągnika 312 TMS kosztował mnie 1200zł czyli stosunkowo niewiele, było to po niskim kursie euro..

#44 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 11:44

TMS? Dokupując ten TMS dobrze on Ci działa? Naklejli ci na maske TMS i czy ten pusty klawisz zminili na ten z napisem?

#45 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 12:11

TMS? w sumie to tu jest odpowiedz na moje pytanie, nie wiem dlaczego zdawalo mi sie ze to gracjan "domawial" tms:

Ja mam 716 z 2005 roku nie miała TMS-a więc zamówiłem u Korbanka zapłąciłem ponad 2 tyś eu po super upuście ale to nie jest ważne.

jak to sie sprawuje, usluga wykonana profi?? wszystko dziala jak nalezy?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share gracjanrojek

gracjanrojek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 15:23

TMS? małe sprostowanie: kupowałem ciągnik już wyposażony w TMS, podałem tylko ile jest dopłaty do TMS przy zamawianiu ciągnika..

#47 Share KrzysiekW

KrzysiekW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 21:48

TMS? Witam. jeśli chcemy założyć TMS to wymieniamy cały dżojstik łącznie bo na tym z TMS jest przycisk do rozłączania z pedałem gazu i dodatkowy przycisk TMS ktory znajduje się pomiędzy przyciskiem gazu ręcznego obroty max i obroty min + wgranie oprogramowania i to wszystko. Ja jestm zadowolony z usług korbanka. Nie mówię że to najlepsza firmaw polsce oni mają wyłaczność na FENDA CLAASA i to moim zdaniem jez złe (brak konkurencji) ale współpracuje z nimi i jest ok nie narzekam.

#48 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 22:17

TMS? Mają jescze MF. A całego Joya to napewo nie trzeba wymieniac, wystarczy zamontowac odpowiednie przyciski i ten sówak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share KrzysiekW

KrzysiekW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:47

TMS?

Mają jescze MF. A całego Joya to napewo nie trzeba wymieniac, wystarczy zamontowac odpowiednie przyciski i ten sówak.

Ciekawe jak chcesz ząłożyć te przyciski dziury śrubokrętem wydłubiesz???????????????????????? Mowie że zamowiłem TMS i przyszedł nowy dżojstik i nie ma możliwości w starym coś dołożyc chyba że sobie ziury wydłubiesz.

Dodaj odpowiedź