Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511???

Polecane posty

talek48    1

To zalezy czy zamieniasz dlatego ze wladek sie psul..ile musisz oplacic albo ile wyjdziesz na tym na prosta i czy cos przy zetorku bedzie trzba robic o ile masz juz jakiegos na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

ja bym sie zamienił bo skoro nikt nie umie jeździć władziem to po co on ma stać... a nie wiesz jak z częściami czy dostaniesz na każdej składnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ciekawy ten zetorek jak dla niego miałbyś pracy w swoim gospodarstwie to czemu nie, u nas na wiosce gosc ma takiego w podobnym wieku i nie narzeka na niego chwaląc go, a jak z finansami, umawiales cos z właścielem, jakas dopłata z twojej czy jego strony?


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

na tego to ja bym sie zamienil ;)

sasiad podobnego sprowadzil i wyglad mial tragiczny caly w mchu i wogole ale ja sie rano budze i patrze a ten nim w polu robi:D

a hamulce jakie mial dobre..i polecam ci go zwlaszcza ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja bym raczej sie zamienił bo ten zetorem troche mocniejszy jest niz władek u nas gośc takim robi i jakos nie narzeka ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja chyba tez bym zamienił, bo raz ze na władka niemasz roboty, dwa zetor jest mocniejszy, trzy fajniejsza kabinka, i pewnie cena to bedzie ręka w reke albo z niewielkimi dopłatami bo władki to tez w takich cenach chodzą ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj kucił bym sie jesli ta kabina w tym zetorku jest lepsza od oryginalnej kabiny we wladku jesli ja masz????????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no najchętniej to ja bym t-25 sprzedał ale u mnie wogóle na to popytu nie ma i juz od roku sprzedaje ... dlatego szukam innej opcji

 

fotki władka :

http://www.agrofoto.pl/forum/T-25-image94611.html

http://www.agrofoto.pl/forum/T-25-image94610.html

http://www.agrofoto.pl/forum/T25-wnetrze-image84999.html

http://www.agrofoto.pl/forum/T25-image84964.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Ciężko powiedzieć czy sie opłaca , bo za mało danych mamy .

Musisz sam ocenić stan wizualny i techniczny dwóch maszyn , zetor jest o 8 lat starszy ale powiem ci że wszystkie zetory sie cenią . Nie wiemy jak twój władek wygląda i czy wszystko z nim wporzo w porównaniu do zetora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a i tak zamiana nie masz szans bo koles był chętny ale jakby t-25 miał papiery a mój niestety nigdy nie był rejestrowany bo nie uzywałem go czesto i nie miałem takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to jak ty nim jeździłeś po drogach????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

ja nim zawiele po drogach nie jezdziłem najdalej 5 km i to głównie drogami polnymi ;) bo do transportu mam mtz 82 i on ma papiery i wszystko no i 360 tez jest zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

O Kurde to ciężko bedziesz mial sprzedać władka skoro na niego niema żadnego papieru ;) niechce sie wymądrzać ale według mnie jeśli jest sprawny a bez papierów do max 10 tys. dostaniesz, ALE TO TYLKO MOJE LUŹNE SPEKULACJE, moj wój sprzedał władka z papierami ale w słabym stanie technicznym za 8tys. wiosną tego roku.


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no nie wiem u mnie wogole nie ma ruchu na t25 musze poszperac na strychu moze cos znajde jaikies dokumenty od niego a nie wiece jak zarejestrowac ciągnik samoróbke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

W Małopolsce władki idą jak woda (średnie gospodarstwo to około 3,5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj