Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511???

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:19

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Jak myslicie czy jest sens zamienic sie władzia z 1981r na 3511 z 1973 r ???

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Dzisiaj, 17:16
  •  

#2 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:23

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? To zalezy czy zamieniasz dlatego ze wladek sie psul..ile musisz oplacic albo ile wyjdziesz na tym na prosta i czy cos przy zetorku bedzie trzba robic o ile masz juz jakiegos na oku??

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:31

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? władek jest w stanie idealnym od nowosci nic w nim nie robiłem tylko ze nie mam dla niego roboty bo nawet nikt im jezdzic nie umie .... myslałem nad tym zetorem: http://allegro.pl/it...zetor_3511.html

#4 Share adam519

adam519

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:39

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? ja bym sie zamienił bo skoro nikt nie umie jeździć władziem to po co on ma stać... a nie wiesz jak z częściami czy dostaniesz na każdej składnicy?

#5 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:44

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Ciekawy ten zetorek jak dla niego miałbyś pracy w swoim gospodarstwie to czemu nie, u nas na wiosce gosc ma takiego w podobnym wieku i nie narzeka na niego chwaląc go, a jak z finansami, umawiales cos z właścielem, jakas dopłata z twojej czy jego strony?
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#6 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:45

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? nie gadałem jeszcze z tym kolesiem najperw chciałem was zapytac

#7 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:47

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? na tego to ja bym sie zamienil ;)
sasiad podobnego sprowadzil i wyglad mial tragiczny caly w mchu i wogole ale ja sie rano budze i patrze a ten nim w polu robi:D
a hamulce jakie mial dobre..i polecam ci go zwlaszcza ta cena...

#8 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 17:53

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? ja bym raczej sie zamienił bo ten zetorem troche mocniejszy jest niz władek u nas gośc takim robi i jakos nie narzeka ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#9 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 22 grudzień 2008 - 18:09

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Ja chyba tez bym zamienił, bo raz ze na władka niemasz roboty, dwa zetor jest mocniejszy, trzy fajniejsza kabinka, i pewnie cena to bedzie ręka w reke albo z niewielkimi dopłatami bo władki to tez w takich cenach chodzą ;)
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#10 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 18:16

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? oj kucił bym sie jesli ta kabina w tym zetorku jest lepsza od oryginalnej kabiny we wladku jesli ja masz????????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share amorki

amorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 18:36

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Ja myśle ze lepiej troszke dołożyć kasy i pomyśleć nad czymś nowszym lepszym czyli zetorkiem 5011 ;)
http://www.allegro.p...zetor_5011.html i tu już możemy mówić o komforciku jazdy
http://www.allegro.p..._ursus_360.html - ładny

#12 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:40

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? no najchętniej to ja bym t-25 sprzedał ale u mnie wogóle na to popytu nie ma i juz od roku sprzedaje ... dlatego szukam innej opcji

fotki władka :
http://www.agrofoto....image94611.html
http://www.agrofoto....image94610.html
http://www.agrofoto....image84999.html
http://www.agrofoto....image84964.html

#13 Share PawelS

PawelS

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 15:12

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? Ciężko powiedzieć czy sie opłaca , bo za mało danych mamy .
Musisz sam ocenić stan wizualny i techniczny dwóch maszyn , zetor jest o 8 lat starszy ale powiem ci że wszystkie zetory sie cenią . Nie wiemy jak twój władek wygląda i czy wszystko z nim wporzo w porównaniu do zetora .

#14 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 22:11

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? a i tak zamiana nie masz szans bo koles był chętny ale jakby t-25 miał papiery a mój niestety nigdy nie był rejestrowany bo nie uzywałem go czesto i nie miałem takiej potrzeby

#15 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 22:25

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? to jak ty nim jeździłeś po drogach????????

#16 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 17:30

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? ja nim zawiele po drogach nie jezdziłem najdalej 5 km i to głównie drogami polnymi ;) bo do transportu mam mtz 82 i on ma papiery i wszystko no i 360 tez jest zarejestrowana

#17 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 21:30

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? O Kurde to ciężko bedziesz mial sprzedać władka skoro na niego niema żadnego papieru ;) niechce sie wymądrzać ale według mnie jeśli jest sprawny a bez papierów do max 10 tys. dostaniesz, ALE TO TYLKO MOJE LUŹNE SPEKULACJE, moj wój sprzedał władka z papierami ale w słabym stanie technicznym za 8tys. wiosną tego roku.

#18 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 21:31

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? no nie wiem u mnie wogole nie ma ruchu na t25 musze poszperac na strychu moze cos znajde jaikies dokumenty od niego a nie wiece jak zarejestrowac ciągnik samoróbke ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 15:53

Czy opłaca sie zamienic T 25 na Zetora 3511??? W Małopolsce władki idą jak woda (średnie gospodarstwo to około 3,5ha

Dodaj odpowiedź