Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majkson1993

majkson1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 19:43

Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika

Stoję przed zamiarem kupna opryskiwacza rau/kverneland d2 ze sterownikiem multicheck 2. Może ktoś coś o nim powiedzieć jak się sprawuje. Jak jest z dokładnością komputera? Co on dokładnie wskazuje i czy można zmieniać parametry podczas jazdy? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Chodzi mi glownej mierze o sterownik. Jakie ma funkcje itp. Jaka jest wiarygodnosc pokazywanych wartosci.

Załączone miniaturki

Załączone miniaturki

• $_1.JPG
  • a4d96b33055cb3642f7e72aa73fbc80d_800x600.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika Dzisiaj, 06:41
  •  

#2 Share emtezecik

emtezecik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 23:09

Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika hej sterownik ten jest bardo popularny w opryskiwaczach rau starszego typu sterowniki te działają są dość trwałe i działają długie lata lecz może się zdarzyć ze się zepsuje wtedy koszt nowego przekroczy wartość całego opryskiwacza
z tego ci widzę na zdjęciu to ten sterownik pokazuje ilość hektarów ilość litrów wypryskanych cieczy na hektar .prędkość . tylko nie wiem jak w modelu zawieszanym jest to mierzone heh napewmo każdy opryskiwacz z takim sterownikiem należy raz na jakiś czas skalibrowac do tego jeżeli ma siłowniki na łancach belki to można go rozkładać automatycznie z komputera
i składać
instrukcje można kupić na allegro do tego modelu sterownika
napisz więcej o nim co to ile po ile i co chcesz nim robić . jeżeli to zadbany egzemplarz pompa nie cieknie i utrzymuje stałe ciśnienie to polecam będziesz zadowolony
mam nadzieje ze choć troszkę mogłem pomoc jeśli napisałem nie prawdę proszę mnie poprawić. pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika Dzisiaj, 06:41
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share majkson1993

majkson1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 06:16

Rau/Kverneland d2 ze sterownikiem Multicheck 2 -funkcje sterownika Koszt 6500 1200l 15m rozkladany recznie, poziomowany i podnoszony hydraulicznie. Ma pracowac z ursusem 914 na 30 ha. A jak jest z jego kalibracja jest latwa i co przy zakupie najlepiej sprawdzic i jak? Jak jest w nim ze zmiana parametrow podczas jazdy i z jego dokladnoscia?

Pomoze ktos jeszcze??

Edytowany przez SZYMANOX, 28 styczeń 2017 - 13:59.

Dodaj odpowiedź