Mechaniki

Owijarka od producenta z Ryk

Polecane posty

Mechaniki    5

Witam użytkowników agrofoto. Używa z was ktoś może owijarki do bel od producenta z Ryk??

Jak się ona wam sprawuje i czy miała jakieś awarie??

Szukamy dla siebie owijarki i znalazłem właśnie ich ofertę, proszę o odzew. Pozdrawiamy Mechaniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

czy ta cena 7 tyś to jest cena brutto za tą owijarkę? są inni żemieślnicy oferują za 6,5 tyś ale czy brutto?

a tak wogóle to co tam w owirace może się psuć chyba nie powinna być taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Witam wszystkich i zachecam do dyskusji!

Przyszła i do mnie pora pomyśleć o sprzecie do owijania bel... Wpisując na "alledrogo" hasło owijarka wyskakuje parenaście różnych nowych owijarek za 6-8 tys zł. Nie bede ukrywał że chce kupić tanio ale czy takie rzemiosło wytrzyma? Niby co tam ma sie popsuć ale w Polsce to chyba wszystko może sie zdażyć;)

Jakie macie opinie o tanszych owijarkach?

Jaka mi polecicie?

Mysle że warto kupić na folie 75 a czy uniwersalna (producent tak podaje) 50/75 bedzie dobrze kłaść folie? I na czym polega to że jest uniwersalna bo chyba nie tylko szersza rolka? Zmienia sie jakieś przełożenia?

 

Pozdro Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
Witam użytkowników agrofoto. Używa z was ktoś może owijarki do bel od producenta z Ryk??

Jak się ona wam sprawuje i czy miała jakieś awarie??

Szukamy dla siebie owijarki i znalazłem właśnie ich ofertę, proszę o odzew. Pozdrawiamy Mechaniki.

 

 

Mam od roku taką owijarkę, zapłaciłem 7500zł + 500 za transport (ponad 400km) zrobiłem około 600bel i wszystko ok tylko licznik padł ale to chyba nic dziwnego przy owijarkach, ogólnie jestem zadowolony, mam taką 500-750 owijałem i taką i taką folią i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Tak mam w tej owijarce przy bębnach są podwójne zębatki aby przestawić na 75 skraca się łańcuszki i zakłada na te mniejsze zębatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

W moje foluarce Metal fach trzeba zmienić koło zębate i wtedy przestawia się z 500na 750


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75
Mam od roku taką owijarkę, zapłaciłem 7500zł + 500 za transport (ponad 400km) zrobiłem około 600bel i wszystko ok tylko licznik padł ale to chyba nic dziwnego przy owijarkach, ogólnie jestem zadowolony, mam taką 500-750 owijałem i taką i taką folią i wszystko ok.

ja mam sipmę już kupę lat i jakoś mi licznik nie padł, - chyba powinienem sie zdziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

Umnie ma te owijarke i licznik padl po 20 belach ma slabą konstrukcje tego masztu co sie zaklada folie dokrecajac ja wszystko sie wygina a tak to sie kreci i owija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam owijarkę sipma Kupiłem ją z dużego gospodarstwa.U po się przedniego właściciela ofoliowała parę tysięcy belek. Ja posiadam ją też parę latek i jestem z niej zadowolony.Sprawuje się ja trzeba


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Ja zamawiam owijarke z Ryków z firmy Mar-Pol za 6.600 z stawiaczem bel :) A bez stawiacza kosztuje u nich 5.600. Sasiad ma od nich ta owijarke 2 lata i nic sie nie dzieje :P


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ja jestem z ok Ryk. U nas każdy ma owijarki od rzemieślników z okolicy i nikt nie narzeka, chociaż o drobnych wpadkach słyszałem. Osobiście polecam z "P.P.H.U. Zbych" bo taką mamy już kilka lat. Jak na razie nie widać po niej śladów użytkowania i jest dosyć masywnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Mi we wtorek maja przywieżć z firmy Mar-Pol. Zobaczymy jaki to sprzęt, bo widziałem tylko na zdjęciach.


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil1517    0

Witam potrzebóje kupić owijarkę tanią i dobra na bale 150 i mam ciężko znaleźć taka owijarkę. Bo kupiłem prasę rolującą w zeszłym roku polską starszego typu Z-263 i ta prasa właśni robi bale o długość 150cm. Proszę o dobrą doradzenie. Z góry dziękuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukash    5

Kupiłem sipme i z tego co wiem to ona ma maksymalnie 120x150 bele więc myślę ,że do twojej prasy powinno pasować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Po owinięciu 60 bel owijarka sie spisuje ok. Tylko jeśli zamówicie tą owijarke to pierwsze co zrobicie to skrócie łańcuchy od walców, tak aby walce były na maxa zesunięte do środka, i po owinięciu ok. 30 bel sprawdzcie łancoch pod stołem co napędza stół i jest połączony z pompą, bo on też sie rozciaga i trzeba go skrócic, a potem można go naciągnać pompą. A tak to polecam


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidzi    6

A o jakiego producenta masz na myśli bo z tego co wiem to jest tam małe zagłębie tych producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Tego co w linku bo widzę że działa. Tj. od Włodarczyka- "Zbych". A małe zagłębie to jest ale od niego owijarkę paru znajomych miało i po za tym jak się przejechaliśmy pooglądać to prezentowała się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w tej owijarce przy bębnach są podwójne zębatki aby przestawić na 75 skraca się łańcuszki i zakłada na te mniejsze zębatki.

 

Możesz mi podać ile te koła prze bębnach mają zębów (duże i małe). Z góry dzięki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj