Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 25 grudzień 2008 - 21:20

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech 5 tys rzecz jasna, ale praca w lesie wpływa na stan wizualny bardziej jak techniczny, to ze tak wygląda nie oznacza ze sie juz licznik przekrecil.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Dzisiaj, 07:56
  •  

#42 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 13:37

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Kilka lat temu wyrombaliśmy kawałek lasu i puźniej wynajołem ciagnik żeby to zaorać to przyjechał gościu URSUSEM 914 ze spescjalnym pługiem. Po robocie rozmawiałem z kierowca o tym ciagniku bo wygladał dosłownie strasznie i powiedział że w sumie silnik, skrzynia, most i hydraulika jest w porządku i nie cierpi tyle co np TUZ albo koncówki drążków, łożyska zwrotnic i główny swożen przedniego mostu.Szyb od pewnego czasu nie uzupełnia bo nie warto a siedzenie było podarte i opony wulkanizowane w kilku miejscach.Dodam jeszcze że ciągnik pracowł praktycznie tylko w lesie.
Jak szukałem swojego ZETORA to byłem w czechach dwa razy umawiałem sia z handlazem z okolic WRACŁAWIA na piątą rano i zabierajac go jechaliśmy na łowy. Tam na miejscu był człowiek który miał kilka ofert ale w sumie nic nie kupiłem.Nie chodziło o ceny, bo były przystępne ale o stan techniczny a w sumie bardziej wizualny.Ogólnie może i ZETORKI bez przecieków i "nadmiernych" luzów ale BARDZO ZANIEDBANE ZEWNĘTRZNIE co odstraszało i odstraszyło mnie skutecznie.Owszem były również inne po odmalowaniu, ale jak farba np. z felg co z tego że orginalna jak schodziła traktując ją paznokciem.Ostatecznie kupiłem u nas w Polsce od I włościciela, a i tak nie był taki super.
Jak masz czas, miejsce, pojecie i zamiłowanie w tym kierumku to poświęcając "troche" czasu wysztkujesz sobie sprzęt po swojemu i bedziesz wiedział co masz, na ala sawsze będzie jakies ale.POZDRO..
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share luteks77

luteks77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:konie hucuły,pszczoły

Napisany 27 grudzień 2008 - 15:04

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech witam, 2 lata temu kupiłem Zetora 7245 który pracował w lesie za 30tyś. silnik,sprzęgło,przedni most,hamulce(całe).nowe obręcze (pogięte)i opony,pompa,układ kierowniczy,i parę innych rzeczy do remontu(wymiany)+robocizna dodatkowe 13tyś.(części orginał ZETOR).Ciągnik z lasu ,dużo rzeczy pogiętych i pourywana instalacja elektr.Dużo zależ też od operatora ale ogólnie z lasu ciągniki są najbardziej zajechane .Mój pracuje teraz w polu 15ha.Życzę Zdrowia!