Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech

42 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:07

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Mam okazje kupić zetora 7245 horal z lasu z czech ale tak styrany że siedzenia nie ma rok 92 5tys mtg bez błotników błoto na dachu wygląda jak by pływał w bagnie ale za 27tys czy się opłaca?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Dzisiaj, 07:39
  •  

#2 Share m44w

m44w

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:15

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Pokaż zdjęcia tego zetorka

#3 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:22

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Trochę wiem jak wygląda praca w takich warunkach traktory są KATOWNE tam nikt nie patrzy że sobie nie daje rady na to jak wygląda i w jakim jest stanie byle do celu ja bym odradzał lepiej dołóż kilka tysięcy i kup jakiegoś w Polsce.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#4 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 18:29

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech 27k to wcale nie tak mało. A musisz pamiętać że uzupełnienie zniszczonych elementów kosztuje bardzo dużo. Sam sie o tym już przekonałem więc, lepiej świadomie zapłacić 2-3tyś więcej ale kupić coś co już jest ok

#5 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 21:36

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech polecam CI te filmy wiadomo ze różni są operatorzy a wiadomo że sprzęt nie ich to co sobie będą żałować :) :

http://pl.youtube.co...feature=related

http://pl.youtube.co...feature=related
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 22:03

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech u mojego po 4 latach jeszcze angielskie bloto czasami sie znajdzie,siedzenia tez nie mial,szyba rozbita, maska i blotniki do malowania.ale chodzi nie najgorzej.na blocie widac wszelkie wycieki wiec mozesz dokladnie go poogladac,cena atrakcyjna .wszystko zalezy od stanu.w polsce za takiego wolaja z 10 tys wiecej a tez mozna trafic na podpicowanego.decyzja nalezy do ciebie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 23:26

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Ja bym takiego nie kupił, nie dojdziesz ładu długo, jak by ten Czech kupił traktor za swo9je to by wwiedział jak się kieruje, silnika tam niem a ani skrzyni biegów , ani ani napędu nic wszystko wyrobione do ostatka, władujesz kupe kasy a wraz nie będziesz zadowolony. człowiek po wydaniu iluś tam tysięcy ma dosyć, znam to bo jak byłem młody kupiłem do remontu rak jak ty chcesz kupić, o wk.....................ł mnie ile wlazło, sprzedałem go aby się trafił kupiec, kupiłem zetorka 7211 z dobrych rąk zadbanego i jestem zadowolony, posłuchaj mojej rady a nie będziesz zawiedziony, jak chcesz możemy pogadać na privaku. pozdrawiam

#8 Share martin16245

martin16245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 06:58

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech A tak wogole to panuje opinia ze ciagnik od czecha to lipa... poszukaj z niemiec lepszy wypas i szacunek dla maszyny, jak masz sie meczyc i go skladac to lepiej wez kredyt i dolóz te 10000 i nie pozalujesz, aha.... z wielkiej brytani, czy skandynawii tez nie polecam.... bedzie mial przykry zapach i rdza je nie omija...pozdrawiam :)

#9 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 09:59

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech wiesz martin16245 różnie można interpetować te opinie... To jest tak samo jak w Polsce czy gdzie kolwiek indziej. Jeden dba o sprzęt żeby robić nim jak najdłużej drugi zaś wykorzystuje maszyne wydobywając z niej ile tylko fabryka dała twierdzac że musi na siebie zarobić itp... Wiec nie uważałbym tego co napisałeś za " regułę " :)
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#10 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 11:02

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Daj sobie spokój z tym Zetorem, niestety nasi południowi bracia Słowianie nie słyną z szanowania ciągników, a co dopiero w lesie, bez urazy dla wszystkich ludzi zajmujących się zrywką drewna ale czasem jak oglądam filmiki na YT to wydaje mi się że część tych ludzi jest totalnie odmóżdżona albo nie ma pojęcia o poprawnej ekspolatacji maszyn. Po prostu niszczą ciągniki albo LKT.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 11:13

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Nie opłaci się chyba że lubisz archeologię bo tylko ten co nim jeździł wie co on ma w środku połamane.

#12 Share martin16245

martin16245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 16:37

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech tak? to zapytaj ukrainca czy kupi ciagnik lub kombajn z czech? niektorzy handlarze jak nie moga sprzedac jakiejs duzej maszyny np lexiona, laduja go na lawete i wywoza do niemiec gdzie sprzet znajduje szybko nabywce w postaci ukrainca... wiec cos w tym jest.... choc nie neguje wszystkich czechow, w koncu czlowiek to czlowiek, a wybor gdzie kto kupi jest indywiduum osobistym ;)

#13 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:08

A tak wogole to panuje opinia ze ciagnik od czecha to lipa... poszukaj z niemiec lepszy wypas i szacunek dla maszyny, jak masz sie meczyc i go skladac to lepiej wez kredyt i dolóz te 10000 i nie pozalujesz, aha.... z wielkiej brytani, czy skandynawii tez nie polecam.... bedzie mial przykry zapach i rdza je nie omija...pozdrawiam ;)

Nie skomentuje tego co tutaj napisałeś.......
@Dawid777 Oplaca Ci sie,za moj dalem 35 000 rocznik 1990. I też podobno pracowal w lesie,ale chodzi tak jak trzeba ;) 92 rocznik jeszcze nie widzialem z takim rocznikiem.

#14 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:14

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech A najlepsze jest to że ten zetor stał z pługiem rabe-werk'a 4x45 albo 4x50 ;) i drugi właściciel w Czechach handlarz mówił że w nim chodził :D , ale jak chciałem zrobić zdjęcie to powiedział że to nie eksponat..... ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#15 Share lukash0

lukash0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:33

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech powiem ci szczerze że lepiej go nie kupuj wiem po sobie jak nasz Zetor dostaje w d*pę w lesie. w lesie nic nie poszanujesz to wybijesz to urwiesz ciągnik w lesie nie ma letko.

#16 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 21:00

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech To trzeba szanowac. Cos sie urwalo tzeba przyspawac,szyba sie wybije trzeba wstawic nowa. Trzeba dbac o swoj sprzet

#17 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 23 grudzień 2008 - 22:41

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Popieram Czarka, Ja mam 7245 od nowości, może idealny to on nie jest ale staram sie w miare o niego dbać , ostatnio jak orałem przy drzewach wybiłem boczną szybę ale zaraz po skończeniu pracy pojechałem na składnice, kupiłem szybe i jest jak było ;)
A co do tematu to nie polecałbym tego sprzętu - części do Zetorów nie są tanie i remąty nie należą do najłatwiejszych, radziłbym jednak odłożyć troche kasy i kupić coś pożądnego
Pozdrawiam

It's My Life...

JD...

#18 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 23:01

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Lepiej go nie kupuj. 5tys. przebiegu jak na zetora to już dużo, więc jak nawet jak ktoś jeszcze w nim nie grzebał - choć nie sądzę, to niedługo będzie trzeba zrobić generalny remont, a poza tym jeśli ciągnik pracował cały czas w ciężkich leśnych warunkach to jest nieźle zjeżdżony, jednym słowem- odradzam.

#19 Share Hiszpan321

Hiszpan321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 23:26

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech Ja tez odradzam. Wiem że kusi cie cena ale to nie wszystko. Ja radziłbym poczekać jeszcze trochę doskładać kasę i kupic coś pożądnego. Ten ciągnik jest już na pewno wyjeżdzony na maksa. Z biegiem czasu rozleci ci się sprzęgło i silnik a potem cała reszta :angry:.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 08:45

Popieram Czarka, Ja mam 7245 od nowości, może idealny to on nie jest ale staram sie w miare o niego dbać , ostatnio jak orałem przy drzewach wybiłem boczną szybę ale zaraz po skończeniu pracy pojechałem na składnice, kupiłem szybe i jest jak było ;)
A co do tematu to nie polecałbym tego sprzętu - części do Zetorów nie są tanie i remąty nie należą do najłatwiejszych, radziłbym jednak odłożyć troche kasy i kupić coś pożądnego
Pozdrawiam

Wiadomo ;) . Ja jak kupilem swojego to troszke go też odszykowalem:szybe mu kupiłem nową tylną bo mial nie orginalna,opony nowe,pomalowalem go, symeringi mu z przodu wymienielem bo olejem ciapalo po felgach. A jesli chodzi o ceny części to wiadomo są drogie ale i solidne tak jak zetor. Zetor 7245 i ursus 4514 z teori wynika ze mają taką samą moc. :angry: :angry: A w praktyce wole o wiele bardziej 7245 :angry: . Wesołych Świąt życze wszystkim.
A co do wlasciciela tego zetora to zalezy czy on robil cos powarzniejszego czy robi tak jak Niemcy (porobi porobi,popsuje sie,odstawia na bok kupuje drugi nowy i po jakims czasie sprzedaje, przykladowo do polski i my sie nim podniecamy ze tak powiem...)