Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:29

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Znalazłem opakowanie od czujnika oleju do 30 a więc z tego co tam wypisali to ciśnienie załączania wynosi 0.05 do 0.12 MPa
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Dzisiaj, 00:11
  •  

#22 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:52

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Na 100% masz zepsuty automat ten pod rozrusznikiem :D Ja też tak miałem i wystarczyło lekko uderzyć kluczem w automat i sie wyłączał, kupiłem nowy automat i śmiga do dziś. Proponuje ci kupić nowy automat bo na dłuższą metę takie możesz zepsuć rozrusznik jak tak będziesz go przytrzymywał na odpalonym silniku :P
:D

#23 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 05 styczeń 2009 - 19:16

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Potwierdzam teorię kolegi c330ursus. Po prostu skleiły się styki w wyłączniku elektromagnetycznym. Można go rozebrać i przeszlifować styki jednak jest to rozwiązanie na krótką metę (stosowane było w porzednim ustroju z powodu braku części zamiennych).
Najlepiej kupić nowy koniecznie oryginalny REMY (dawny ELMOT).

#24 Share pretorianie

pretorianie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 19:38

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Dziękuję za odpowiedź, jutro spróbuję z nowym wyłącznikiem.

#25 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 19:47

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Jak już będziesz z tym robił to możesz też przeczyścić ten włącznik rozrusznika pod deską rozdzielczą :P możesz go rozebrać i przemyć benzyną ekstrakcyjną i pędzelkiem :D

#26 Share pretorianie

pretorianie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 19:57

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Włącznik kupiłem nowy. Też myślałem że to jego wina więc go rozebrałem, czyściłem ale z nim wszytko jest o.k. Pozostaje chyba tylko ten wyłącznik.

#27 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 20:04

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny A to jak kupiłeś nowy to super :P Wymień ten automat to będzie chodzić :D

#28 Share pretorianie

pretorianie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 20:17

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Dzięki za wskazówkę. Faktycznie to była wina wyłącznika elektromagnetycznego, założyłem nowy i teraz wszystko działa.

#29 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 09 styczeń 2009 - 18:07

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Może by tak tu OT nie robić :angry:
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#30 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:03

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny ile moze kosztowac wymiana wszystkich uszczelek w ciapku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:16

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny uszczelki grosze (koło 100-200) wszystkie gorzej z robocizną

A po co chcesz wymieniać uszczelki ? One nie zapobiegnął przeciekom bo przeważnie to siadaja łożyska itp i one mają luz, powodują wycieki i od nich się zaczyna .

#32 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:16

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Chodzi o czesci czy robocizne? Czesci http://allegro.pl/it...rsus_c_330.html

Sorki myslalem ze to o uszczelkach w silniku. Mysle ze 200 tomax za uszczelki.Roboty tylko duzo. I czemu chcesz wszystkie wymienic? Stal nieuzywany kilka lat czy cieknie ?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#33 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 13 styczeń 2009 - 21:17

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Ze 100 zł.Zależy jakie uszczelki będziesz miał.Jak oryginalne to więcej a jak jakiejś innej firmy to te 100 zł może mniej.

#34 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 23:17

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny chce uszczelnić silnik i skrzynie, olej napiernicza jak zły, jak jesienią dolałem 5 l. hipolu do skrzyni, to po paru dniach nie mogłem już podnieść podnośnika, z silnika tez sporo kapie, także jedna robota, wiem ze uszczelki to grosze, a robocizny troche bedzie, rozjechanie itp., i własnie o to mi chodzi, ile mniej wiecej moze kosztować...?

#35 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 14 styczeń 2009 - 08:51

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Jak będziesz zakładał nowe uszczelki to posmaruj jeszcze silikonem. A sam go nie rozjedziesz?

#36 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 09:13

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny lulak to nic nieda, zresztą nie ciekną uszczelki a symeringi. Po wymianie długo nie pochodzą musisz wymienić łożyska wałku w skrzyni by nie było luzu i wtedy symeringi się nie wybiją. Gorzej w silniku rzadko kiedy pomoże wymiana symeringu (o ile jest bo wstarszych były co innego do uszczelnienia) bo pewnie wał ma luzy. Ciśnienie masz dobre ?

#37 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 11:44

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Pomocy co się mogło stać!
Odpaliłem przed chwilą c 330 i chciałem dzwignąć coś podnośnikiem nawet nie szczególnie ciężkiego podniosła do połowy i coś trachneło i podnośnik opadł i wogóle nie reaguje!!! c 330 z 78r

#38 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 14 styczeń 2009 - 13:08

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny Nie przemyślałem temat, jeśli poleciała by pompa lub jej napęd to podnośnik by nie opadł, musiało pęknąć coś na relacji siłownik ramię ucho podnośnika wewnątrz
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#39 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 14:42

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny ale teraz o dziwo zaczeło działać i jest ok? przez jakiś czas zadnej reakcji a teraz działa co to mogło być? tym bardziej sie martwię bo chce założyc tura na ciapka a takei awarie cos źle wróżą takiej inwestycji!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share lulak

lulak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 17:49

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny ze sobie kapie z silnika to pół biedy, nie leci dużo, ale głównie chodzi mi o podnoszenie, skoro w miesiąc 5 l. wyparowało...