Ziomek1994

Ursus C-330 - wygłuszenie kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pretorianie    0

Włącznik kupiłem nowy. Też myślałem że to jego wina więc go rozebrałem, czyściłem ale z nim wszytko jest o.k. Pozostaje chyba tylko ten wyłącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pretorianie    0

Dzięki za wskazówkę. Faktycznie to była wina wyłącznika elektromagnetycznego, założyłem nowy i teraz wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

uszczelki grosze (koło 100-200) wszystkie gorzej z robocizną

 

A po co chcesz wymieniać uszczelki ? One nie zapobiegnął przeciekom bo przeważnie to siadaja łożyska itp i one mają luz, powodują wycieki i od nich się zaczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o czesci czy robocizne? Czesci http://allegro.pl/item521213449_zestaw_usz...rsus_c_330.html

 

Sorki myslalem ze to o uszczelkach w silniku. Mysle ze 200 tomax za uszczelki.Roboty tylko duzo. I czemu chcesz wszystkie wymienic? Stal nieuzywany kilka lat czy cieknie ?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Ze 100 zł.Zależy jakie uszczelki będziesz miał.Jak oryginalne to więcej a jak jakiejś innej firmy to te 100 zł może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

chce uszczelnić silnik i skrzynie, olej napiernicza jak zły, jak jesienią dolałem 5 l. hipolu do skrzyni, to po paru dniach nie mogłem już podnieść podnośnika, z silnika tez sporo kapie, także jedna robota, wiem ze uszczelki to grosze, a robocizny troche bedzie, rozjechanie itp., i własnie o to mi chodzi, ile mniej wiecej moze kosztować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

lulak to nic nieda, zresztą nie ciekną uszczelki a symeringi. Po wymianie długo nie pochodzą musisz wymienić łożyska wałku w skrzyni by nie było luzu i wtedy symeringi się nie wybiją. Gorzej w silniku rzadko kiedy pomoże wymiana symeringu (o ile jest bo wstarszych były co innego do uszczelnienia) bo pewnie wał ma luzy. Ciśnienie masz dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Pomocy co się mogło stać!

Odpaliłem przed chwilą c 330 i chciałem dzwignąć coś podnośnikiem nawet nie szczególnie ciężkiego podniosła do połowy i coś trachneło i podnośnik opadł i wogóle nie reaguje!!! c 330 z 78r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Nie przemyślałem temat, jeśli poleciała by pompa lub jej napęd to podnośnik by nie opadł, musiało pęknąć coś na relacji siłownik ramię ucho podnośnika wewnątrz


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

ale teraz o dziwo zaczeło działać i jest ok? przez jakiś czas zadnej reakcji a teraz działa co to mogło być? tym bardziej sie martwię bo chce założyc tura na ciapka a takei awarie cos źle wróżą takiej inwestycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

ze sobie kapie z silnika to pół biedy, nie leci dużo, ale głównie chodzi mi o podnoszenie, skoro w miesiąc 5 l. wyparowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Pomocy co się mogło stać!

Odpaliłem przed chwilą c 330 i chciałem dzwignąć coś podnośnikiem nawet nie szczególnie ciężkiego podniosła do połowy i coś trachneło i podnośnik opadł i wogóle nie reaguje!!! c 330 z 78r

 

 

Moim zdaniem ścięło frezy na wałku głównym od podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

No i stało sie po ponad 35 latach układ przeniesienia napędu w naszej 30tce sie skończył :) co obstawiacie jestem ciekaw? objawy: na wstecznym zgrzyta i nie jedzie coś omyka na reszcie ciagnie bardzo dobrze. a wiec wsteczny w skrzyni czy atak w moście sie skończył bo dźwięk to jakby z mostu dochodził, jutro bedzie rozbierany :) jaki może być koszt takiej naprawy? :)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj