marcint19

New Holland seria TD5000

Polecane posty

marcint19    3

Mam takie pytanie czy do nowej serii TD5000 można zamontować przedni TUZ i WOM i ile takie wyposażenie mogło by kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

12 tysiecy tuz z womem no moze toche taniej i da sie zamontowac normalnie bo sa oryginalne do tego modele.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeczek2    0

WOM i TUZ to wydatek dodatkowy ok 23000zł brutto.

czy ma ktoś z WAS nowego Td5040?

Potrzebne są informacje od UZYTKOWNIKÓW tego modelu :) Z góry dziękuje i wesołych świąt Bożego Narodzenia wszystkim życze :)

Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

nie wie może ktoś czy te ciągniki mają resorowaną przednią oś?

i jakie są dostępne "tłumiki" drgać na kabine, siedzenie pneumat, czy mechanicz, no i ta oś


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Morze Ci którzy niedawno go zakupili napisali by co można zamówić w opcji a co jest w standardzie B) coraz bardziej zastanawiam się nad nim konkretnie

TDD 80


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja juz podpisalem wstepna umowe na TD 5040, ale bede zmienial na TD5050, jednak z wiekszego nie ucieknie, a wzielem w opcji,

-haki CBM

-szerokie gumy,

-lepszy fotel,

-klima,

-pneumatyka,

-inne obciazniki na przod bo az 600kg, i z tylu 300kg

-radio dostalem za fee.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Czy wie ktoś może czy w seri tej tzn np TD5030 jest możliwośc zamontowania komin-a "w słupku", i jakie jest najlepsze dostępne siedzenie?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Z siedzeniem to nie jestem pewien ale chyba jest pneumatyczne w opcji, a z kominem to nie ma takiej opcji zeby go zamontowac na slupku kabiny.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

kobra89 czy masz taki ciągnik?

jeśli tak to jak sie sprawuje i jaki model masz?

chodzi mi czy mocno rzuca w środku?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Na ciagnik podpisalem wstepna umowe i czekam na niego do marca az przyjedzie do mnie, a w srodku jak nim jezdzilem to bylo OK, ciagnik moze nie jest tam jakis bajer, ale jak na moje potrzeby to lepszego nie trzeba. A biore NH TD5040.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

A ile za niego dajesz jeśli można wiedzieć? Bo nie wiem ile mam sie targować z moim dealerem.

Ja chyba bede brał TD 5030, chociaż jeszcze ciągle się zastanawiam czy nie dopłacić i nie wziąć T 5030


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Powiem ci jedno ja tez myslalem nad TL ale powiedzialem niee i to zdecydowanie bo nowy TL potrafi niezle polkac. Ja polecam TD 5030 dobre i tanie ciagniczki, mnie moj kosztuje 122 tysiace na full opcji, a twoj bedzie pewnie kosztowal 117-118 na full wyposazony, zreszta wyzej sa moje posty.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

122 zapewne brutto.

Szkoda tylko że komin nie może być na słupku....


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nom brutto ale nadal cie nie rozumiem po co ci ten komin na tym slupku jak bedziesz chcial to sobie przerobisz dla mnie pasuje taki oryginalny.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mozliwe a jak w John Deerach jest to tak jak tu tez przy silniku stoi tlumik i juz.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Jakby nie patrzyć zawsze bedzie przeszkadzał..... przynajmniej mi..... a może tylko wydawało mi się, lubię mieć duże pole widzenia. Ale z drugiej strony to blisko kabiny jest więc może nie będzie tak źle.

I nadal zastanawia mnie jaki będzie komfort pracy, czy po dniu siania nawozu będę mógł coś zjeść czy żołądek będę miał w gardle.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Hehe dobre, ma bajer gostek....


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ot moze czasem i ma racje. Nic nie wiadomo.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj