Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co to jest za pług?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 20:52

Co to jest za pług? Już go kupiłem. Dałem 2300zł. Pług sprowadził sprzedający z Niemiec i teraz chciałbym wiedzieć jaka to firma aby kupić do niego lemiesze. Hydraulika wszystko ładnie działa. Obraca bez problemu. Dwie odkładnice do poprawy, 3 przedpłużki trzeba dorobić oraz wymienić lemiesze wszystkie i tu jest problem bo nie wiem gdzie i jakie.

edit. dziś zmierzyłem lemiesze i okazało się, że mają aż 50cm. Uciągnie taki pług MF 3080 ? Nie będzie mu mocy brakowało?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co to jest za pług? Dzisiaj, 08:40
  •  

#22 Share martin16245

martin16245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 10:48

Co to jest za pług? 14 klockow to duzo czy malo?

#23 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 11:01

Co to jest za pług? @Piterq Na elementach roboczych nie ma żadnych oznaczeń? Nawet nr katalogowego u mnie na każdym jest może gdybyś to oznaczenie podał w sklepie to by ci powiedzieli od jakiego to pługa
@Martin ja bym wolał coś takiego http://allegro.pl/it...towy_resor.html
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#24 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 14:56

Co to jest za pług? To że lemiesz ma 50cm to nie znaczy ze plug bierze 50 cm na skibe.

Ale cena naprawde ładna za ten pług super okazja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share martin16245

martin16245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 12:22

Co to jest za pług? ja szukam takiego zeby zajmowal 2 metry 4*50, bo 5 chyba za mocno bedzie hustac 16245

#26 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie(okolice Szczecina-Stargardu Szczecinskiego)

Napisany 27 styczeń 2009 - 23:43

Co to jest za pług? moze ten pług to Dowdeswell tylko troche dziwny ma układ tych odkładni hmm... ?? albo john deere ;)

martin16245 moze którys z tych??
http://www.allegro.p...p_stan_bdb.html

Są w super stanie praktycznie nówki a jeszcze idzie utargowac? ;) Gdybym kupywał ale mam pług to którys z tych na 100%:)

#27 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 17:46

Co to jest za pług? jak niema oznaczeń to miłego kupowania części zamiennych co innego jak ma oznaczenia to bez problemu dostaniesz znajomy ma rabewerka bez oznaczeń problem z częściami ma nielada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Edziu

Edziu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 20:17

Co to jest za pług?

Już go kupiłem. Dałem 2300zł. Pług sprowadził sprzedający z Niemiec i teraz chciałbym wiedzieć jaka to firma aby kupić do niego lemiesze. Hydraulika wszystko ładnie działa. Obraca bez problemu. Dwie odkładnice do poprawy, 3 przedpłużki trzeba dorobić oraz wymienić lemiesze wszystkie i tu jest problem bo nie wiem gdzie i jakie.

edit. dziś zmierzyłem lemiesze i okazało się, że mają aż 50cm. Uciągnie taki pług MF 3080 ? Nie będzie mu mocy brakowało?

Hej kolego wiesz dobry jestes kupiłes pług a dopiero potem zastanawiasz sie czy da do niego częsci?to troszke za póżno,takie zeczy sprawdza sie przed kupnem bo potem to tylko sie złoscisz a pług stoi zamiast orac albo zamiast orac to ryje.Takie maszyny kupuje sie od znanego producenta i do których sa czesci.No ale mam nadzieje ze sie uda go wyremontowac i bedzie spełniał dobrze swoje zadanie.