Skocz do zawartości

Zdjęcie

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 18:45

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys http://aukcjewp.wp.p...?item=503877907
jeździłem podobnym i muszę przyznać że fajnie zachowuje się w terenie a po wymontowaniu tylnych siedzeń bagażnik powinien ci wystarczyć

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys Dzisiaj, 01:43
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:01

Nie ma się czym eksytować:)) żeby przewieść 1,5T na przyczepie uwierz, mi ze naprawde nie potrzeba terenówki z duży silnikiem:) naprawde wystarczy VW T4 z napędem na jedną oś i mocy 68KM, i naprawde spokojnie sobie radzi z takim ładunkiem:), więc naprawde nie zachwycaj sie tak tym fordem :)

No nie wiem czy tak spokojnie, kilkurazowo w roku to i osobówką można przeciągnąć taki ładunek ale przy intensywnym użytkowaniu delikatny układ przeniesienia napędu szybko sie skończy począwszy od sprzęgła poprzez przeguby na skrzyni biegów kończąc.

A przyczepka 3 tony? A odpalisz takim VW pięciotonowego Ursusa na zaciąg po śniegu? Nie zachwycaj sie tak tym VW :)

#23 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:11

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys Sory za ot ale znajomy ojca VW polo silnik 1.2 ciągnął ponad 1,5t złomu na przyczepce no ale trzeba pamiętać zepsuć łatwo gorzej naprawić.I niema się co podniecać że ciągnołeś te 1,5t vw kilka metrów bo ja tyle to quadem ciągnołem.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#24 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:14

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys A VW Touareg ciągał Boeinga 747 i co z tego? :)

EOT

#25 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:31

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys ja się nie podniecam VW tylko mówie żeby gość nie podniecał się tak tym Fordem:))

#26 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 19:39

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys "Gościu" nie podniecam się nim tylko opisuje co robiłem nim, jak chcesz to też się możesz podniecić swoim VW :) a jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie nabijaj postów!!
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#27 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 21:13

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys Nie myślałeś o czymś takim http://moto.allegro....prawny_4x4.html jak trzeba to przyczepę zapniesz pakę też ma a czasem i tuz
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 21:51

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys Unimog to maszyna nieprzeciętna jako terenówka bije inne na głowę no i może służyć jako ciągnik rolniczy, da się nim nawet orać, tylko że dobry unimog to kosztuje ok 50k.

#29 Share agroterm

agroterm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 15:06

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys a ja bym polecil samuraia.bawie sie troche w off road i wiem co to potrafii:) wystarczy troche liftu,opony mt i objezdza patrole,wrongle i inne ustrojstwa:) moj srajtek to wersja z plandeka.za fotelami masz sporo miejsca zeby cos przewiesc,oczywiscie jezeli wymontujesz fotele:) co do awaryjnosci wszystko zalezy od tak zwanego lacznika-> czyli kierowcy. samuraia w calkiem dobrym stanie kupisz za 6-8 tysiecy.zostanie jeszcze na przyklad na dobre oponki MT:) nawet nie wiecie ile radochy sprawia objechanie w terenie parcha,wrongla lub jakiejs innej zmoty:)

#30 Share Filip09

Filip09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 15:55

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys Jesteśmy posiadaczem quada od jednego roku. Za kwote 10tys, to dostaniesz chinczyka, a to wielki bubel. Może jakbym tylko jezdzil do sklepu po piwo to było się sprawdził. Jeśli myślisz nad czymś poważnym to szukaj używanego markowego Yamaha, Kawasaki, Suzuki napewno bedzie lepszym wyborem jak nowy chińczyk. Quadem wszędzie dojedziesz, bagno nie bagno, las itp.u mnie przy hodowli bydła naprawde się sprawdził. Takie podejście, że ktos sie wywali i już nie chcę to bezsensu, równie dobrze mogę powiedzieć, że widziałem wypadek samochodowy i też strasznie wyglądał. Samochód to samochód wiadomo dach wygoda, ale nie chciałbyś spróbować czegoś innego??Jeśli lubisz jeżdzić rowerem i być blisko natury to napewno quad.Takie prace jak zawieść klucz, 2 litry oleju, wymienić pracownika na polu itp. to tylko quad. Jeśli szukasz pojazdu do transportu samolotów i silników z prędkościa 140km/h to napewno terenówka. Tak propo tego, że w 5 osob chciałbyś jeżdzić to na quadzie też sie da ;)

John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

#31 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 17:05

a ja bym polecil samuraia.bawie sie troche w off road i wiem co to potrafii:) wystarczy troche liftu,opony mt i objezdza patrole,wrongle i inne ustrojstwa:)

W sumie to fajny kompromis między quadem a dużą terenówką, szczególnie w wersji jaką posiadasz, przy sprzyjającej aurze zrzucasz plandeke czy hardtop, kładziesz przednią szybe i cieszysz sie z obcowania z naturą oraz much między zębami, zupełnie jak na quadzie ;) Własnościami użytkowymi auto nie grzeszy ale jeśli porównać do quada to jest rewelacja. Jak trzeba jest dach nad głową, grzanie i radyjko :D

Czy Samurai objeżdża parchy i inne to bym polemizował, zależy w jakim terenie ;) Na długich podjazdach motorek 1.3 nie daje rady mimo małej masy, tym bardziej jak podjazd jest techniczny i nie zrobisz go rozpędem, tak samo inne przeszkody. Kumpel miał fajną suczke z 1.3 ze Swifta GTI, to dopiero dawało rade, tym bardziej że mocno wyliftowana suczka stała na mostach Uaza i silverstonach 35" :D

#32 Share agroterm

agroterm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 19:01

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys dlatego mam przelozenie w reduktorze zmienione na 4.16 ;) nie straszne mi gorki.na minimalnym gazie jedyneczka na 4L daje rade:) silnik orginalny 1.3 na gazniku mam(swiadomy wybor).opony jeszcze kopia yokohamy 30 cali ale juz w drodze 32 cale kopia simexa ;) jeszcze tylko blokade zakupie i bedzie po prostu git majonez:)

#33 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 19:16

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys To chyba jest "troche" podniesiona jak 32" jej wrzucasz? ;) Kolega w tej motanej suczce miał reduktor od SJ410 (2,511 zamiast 2,268) ale tu zaszalałeś z 4,16 musi ładnie pełzać :D

Troche zchodzimy z tematu ale może Yacenty kupi akurat samuraja to będzie wiedział co zrobić żeby za szybko nie jeździł ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share agroterm

agroterm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 19:26

QUAD czy terenówka w cenie ok 10tys za 4.16 zapłaciłem jakieś 250 PLNów więcej jak za reduktor od tysiączki.a różnica spora w jeździe ;) co do zawieszenia to zmotane trochę jest:) podniesione i takie tam jeszcze ;) po świętach buda pójdzie +5cm:) powinno starczyć.a jak nie to spory młotek mam w warsztaciku :D