Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o swoich sąsiadach

145 odpowiedzi na ten temat

#41 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 01 kwiecień 2007 - 09:29

Co sądzicie o swoich sąsiadach u mnie jest tak za z jednej strony sasiad pozal sie boze gorszego byc nie moze wszystko człowiekowi na złośc robia mamy pole do okoła ich budynków jak zasialiśmy kukurydze zarosło to okna na swiat nie mieli to chodzili cos gadali ze specjalnie zxasiali tutaj itp. raz myślał ze jak ja młody to mi moze wzucac ze cos zrobilismy a jemu nie pasowało pod sklepem zacząc cos kurwac to mu podszedłem dzide w ryj i d*py nakopałem i sie skonczyło teraz do mnie nie podchodzi a jak jade ciagnikiem czy czymć to do rowu ucieka bo jciec kiedys chciał go nastraszyc i lekko na pobocze zaczoł zjezdzac i wpadł golo do rowu . z drugiej strony sąsiedzi bardzo dobrzy przypilnuja i pomoga wszystko ja trzeba. a najlepiej mi sie zyje z wujkiem bratem ciotecznym ojca i znajomym jak trzba to wszystkie ciagniki maszyny sa zwlekane i pomoc w robocier idzie tak samo my jemu jak mu trzeba to tez wszystko jedzie do niego i robimy. wydaje mi sie ze takie pomaganie sobie jest dobre zniwa czy cos wszyscy we trzech pomagamy i jest lux

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o swoich sąsiadach Dzisiaj, 12:10
  •  

#42 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 09 kwiecień 2007 - 22:31

zapomniałęm napisac o sąsiadach zza płotu,jak tylko cos sie dzieje na placu to zaraz lecą do okna i z góry zaglądają co sie dzieje,gnojok to mają 1m od granicy,a śmierdzi z niego nieziemsko(dobrze ze tylko parę metrów od tego gnojoka a nie na całym placu u mnie :blink: ),mają tylko 5 kur,gnojok już przebiera leją do niego wszystko co wlezie :angry: .Nie był juz wywożony chyba z 4 lata,gadali ze to na wiosne wywiezą(ciekawe...)a jak nie to cza bydzie chyba rozmowe z nimi przeprowadzić,mówie wam ze wytrzymać czasami sie nie da z tego smrodu,a co dopiero gdy jest ciepło ,krowy uwiązać to chyba nie pójdzie bo sie obali z tego smrodu :D :(

wojt zapomniałeś napisać jeszcze o swojej sąsiadce.... :rolleyes: hehe,wiesz o tej co sie z doma boi wyleźć...heh. :(
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#43 Share xsango xsango

xsango
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 kwiecień 2007 - 17:27

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja niestety o sąsiadac nie mogę powiedziec dobrych żeczy
Tam gdzie ja mieszkam teren jest górzysty i mam wysokie granice więc sasiad ma pole niżej ode mnie to jak przychodzi orka to tak podoruje tą granice że puzniej jak deszcz pada to granice podmywa woda i sie obrywa ta granica ale jednego roku przekopałem mu droge na wiosne i wy....ebało mu rów na meter a tego roku wbiłem rure w granice młotem 10 kilowym i jak orał jak kór..a zachaczył sie o nią to aż se lemiesze pokrzywił i odkładnice i może teraz nie będzie tak podorywał he he.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Zetorek7711

Zetorek7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 maj 2007 - 07:55

Co sądzicie o swoich sąsiadach U mnie to jest paru małych gospodarzy po 8 he góra i jakos sobie daja rade ja jak robie sianokiszonke to nikt nie przyjdze ze sasiadów pomóc a zwłaczsza ze robimy tylko ja tata i brat. jak pod sklep sie podjedzie i da 50zł to cała wieś chce nagle pomóc a jak sie coś kupi maszyne czy samochód to z tydzień sie do ciebie nie odzywaja i obgaduje że szok.Ale tacy są raczej wszędzie.Ja sie tym nie przejmuje niech sobie gadaja ile chca??

#45 Share g_eorge

g_eorge

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 09 maj 2007 - 18:33

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja o swoich sąsiadach złej rzeczy raczej powiedzieć nie mogę jak trzeba to przyjdą, lub przyjadą i pomogą jak trzeba to coś pożyczą. Owszem od czasu do czasu coś niektóremu odpali i focha zarzuci napewno też czasami i obgada przed innymi ale ogólnie nie narzekam najgorzej nie jest

#46 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 09 maj 2007 - 21:58

Co sądzicie o swoich sąsiadach Moi sasiedzi sa wporządku...

#47 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 10 maj 2007 - 12:50

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja ogolnie rzecz biorac mam dobrych sasiadów

#48 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 10 maj 2007 - 13:22

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja też złego słowa na sąsiadów nie mogę powiedzieć. Kiedy trzeba to pomągą. Ale tak jest tylko w tej części wsi, w której ja mieszkam, bo gdzie indziej to panuje zawiść.

#49 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 10 maj 2007 - 13:42

Co sądzicie o swoich sąsiadach Są sasiedzi i sasiedzi...co do kilku nie moge złego słowa powiedziec...sa zawsze pomoci itp ale sa i sasiedzi których nie znosze jak byłem im potrzeby było wszystko OK...ale teraz wszystko sie zmieniło...pamietam jak wykupowałem ziemnie za moja "nowa" obora i wtedy jeden z lepjej kolegujacych sie ze mna chciał mi ta ziemnie podkupic i prze niego na ha musiałem dpołaci po 5tyś PLN....hhehehe ale teraz to ja sie smienie gdy mu wykupiłem "jego" 1,5ha i teraz do pola zamias miec ok 900-1000m musi jechac ok 12km....hehehhee i kto sie teraz smieje a zeby było ciekiawiej zasiałem tak kukurydze a wec kombajnem napewno mu nie dam wiechac :blink:
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#50 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 10 maj 2007 - 17:04

Co sądzicie o swoich sąsiadach i tak sie powinno robic z "milymi" sasiadami :blink: U mnie na szczescie takich akcji nie ma. Ale wydaje mi sie, ze ja bym sie nie odwazyl na taka zemste.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share ursus1634

ursus1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 10 maj 2007 - 18:12

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja mam takich sąmsiadów, że jak coś kupie to oni za rok tą samą zecz kupia ale gorsza.Teraz chce budowac dom i sie nie odzywa.Jak kupiłem ciągnik to miesiąc sie nie odzywali a pod sklepem same plotki np.kupił stary złom.Mówili wtedy gdy kupiłem nowego fenda.Jak ich widze to sie śmieje.Mam tez samsiatke która ma przy granicy mojego podwórka ogrudek jak przywiezli mi cegłe do poszła do ogrudka i zaczeła podlewać kwiaty choć deszcz padał 1h wcześniej.Jak ją widze to gwizdam i ją to denerwuje.
................................
Mój I filmik
http://pl.youtube.co...h?v=pS0RE4CqVSw

#52 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 10 maj 2007 - 19:18

Jak potraktować sąsiada, który składuje obornik z chlewni prawie po same okna mojego domu mieszkalnego? :angry: Sami wiecie jaki to smród.
Ps. z nim nie da się rozwiązać problemu polubownie

musiałbym zajrzeć do gazety(pisało to w tygodniku rolniczym) ale z tego co pamietam to gnojok powinien byc chyba 4m od granicy,a od budynków mieszkalnych czy pomieszczeń w których przebywają ludzie ma byc 30m, pisało tam jeszcze w jakich odległosciach ma byc od innych budynków,silosów,magazynów itp. :blink:

#53 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 10 maj 2007 - 19:23

Co sądzicie o swoich sąsiadach Moi sąsiedzi są spoko, a sąsiadki jeszcze lepsze!!!! HI hi....

#54 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 10 maj 2007 - 19:57

Co sądzicie o swoich sąsiadach Można powiedzieć że sąsiada mam spoko, ale wykupił nas do o koła :blink:

#55 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 10 maj 2007 - 20:38

Co sądzicie o swoich sąsiadach ja sąsiadów też mam spoko choć są tacy (dalsi sąsiedzi)(4-5 dom o demnie) że zazrość ich zrzera

#56 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 17 maj 2007 - 14:08

Co sądzicie o swoich sąsiadach u mnie sąsiedzi są fajni zawsze pomogą :lol:
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#57 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 17 maj 2007 - 15:46

Co sądzicie o swoich sąsiadach U mnie sąsiedzi to kawał skur******* jak ktoś coś kupi we wsi nawet nie nowego to zaraz gadają że to marka najgorsza lub inne takie. Nawet jak sobie 3 cielaki dokupiliśmy to zaraz gadają że jakieś chude i chore i jeszcze jakieś.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#58 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 21 październik 2007 - 09:07

Co sądzicie o swoich sąsiadach jedni dziadkowie mieszkają na kolonii i tam kazdy ma po ok10h naokoło domu i nikt z nikim sie niekłuci i jest dobrze jak cos trzeba to przyjda i pomogo.a druga babcia mieszka juz w wiosce ale na zakrencie i tez niema problemu z somsiadami
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#59 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 21 październik 2007 - 09:13

Co sądzicie o swoich sąsiadach Ja z prawej strony nie mam sąsiadów a z lewej strony mam spoko sąsiadów
Najgorzej jest jak się coś kupi cała wieś przychodzi oglądać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 21 październik 2007 - 09:34

Co sądzicie o swoich sąsiadach hehe z tym ogladaniem to zle nie jest :) najgorsze jest wtedy jak dzialaja Ci na szkode :) tego nie znosze, w zniwa jakis palant przebil mi dwie opony w HL8011(wiecej nie zdarzyl, bo pies sie do niego zblizal) :)

Honda - The Power of Dreams :)