pati

Nowy Pronar 5235 - następca P5 5135

Polecane posty

Pronarek82a    1

O racjaa!! Już chwalą jak dopiero ma 1000mth. I już jest super zero awarji itd. Niech wytrzyma 10tys to wtedy można gadać. Ale raczej żaden pronar 10tyś nie wytrzyma. Silnik może ale wątpie. A co Ty drzewis98 możesz powiedzieć o pronarze jak nie masz. Że ktoś powie że dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ82    3

u mnie mówią że te niebieskie pronary bardzo się psuja i włogule są do kitu dlatego większość rolników je przekreśla ale wedłuk mnie pronar wprowadza do swoich ciągników coraz nowszą i lepszą technologię może rzeczywiście nie jest to fendt czy jd ale przynajmiej sie stara i donrzy do jakiegoś celu nie to co ursus takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

chce wam tylko przypomnieć ze jest coś takiego jak globalizm i dąrzy sie do tego iż np dla jelenia ta sama fabryka robić bedzie podzespoły co do pronara, dla mnie jd z serii ok 80km to taki sam wyrob jak nowa seria pronara ze coś jest zielone i ma zołte felgi to nie znaczy ze jest cudem świata. choć nie mowie ze pronary sa super ale w przedziale mocy ok 80-90km to jest chyba wieksza presja na cene niz na jakość bardzej tak mi sie wydaje.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRIT    0

Ten Kwartalnik ja już 50 razy zamawiam i nic. Nie wiem co się dzieje jednym słowem pewnie olewają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się działalność Pronara bardzo podoba widać że chce coś osiągnąć modernizuje się chce dorównywać innym markom produkującym maszyny nie spoczął na laurach może jeszcze brakuje mu dużo do Fendta itp: ale od czegoś trzeba zacząć jak tak dalej pójdzie to Pronarowi szykuje się wesoła przyszłość i nie krytykujmy go jak to mówią lepsze to niż nic!


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zryw2008    0

Mam pronara P 5 5135 juz 8 lat jak za to kasę luks ciągnik i pracuje na 70 ha z Turem i tylko cyka a najciekawsze jest to ze jak go kupiliśmy z ojcem to w Polsce byl 1 a nasz drugi który pracowa jako pierwszy w polu u nas .bylo by za***iscie zeby miał revers elektrohydrauliczny no ale niestety w tamtych latach to dopiero moze myśleli o wyglądzie a nie o wygodzie oczywiście wdg.pronara .Mtz tez mam kupowałem Nowy w 93 roku jeszcze u ruskich . I do dziś cyka zero awari .jedna zasada operator maszyn ma dbać o sprzęt którym pracuje i robić wszystko jak w książce pisze a nie na swój rozum w szczególności z dzisiejszo techniko w tedy jeździsz i sie smiejesz ;) i jak ktoś nie ma takiego sprzętu i nie miał z nim styczności to niech sie nie wypowiada oooo. Jak dbasz tak masz i tyle . A maszyna każda ma prawo sie zepsuć w 90% przypadek operatora . Tyle na temat tego ustrojstwa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj