PrzemoO

Tur z Łobieżnicy

Polecane posty

PrzemoO    29

Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was ma takiego tura i jak one się spisują http://www.allegro.pl/item511390144_tur_la...4011_c_360.html

A może polecacie coś innego w rozsądnej cenie, dwu lub trzy sekcyjne do 360 3p.

Chodził by przy słomie i sianokiszonce więc lepiej trzy sekcje z możliwością założenia chwytaka do bel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To że z Łobieżnicy wcale nie oznacza że są jakieś tańsze nie wiem dokładnie jak te małe ale z tych dużych cena dokładnei taka sama a nawet minimalnie wyższa jak za pol mot 6 lub inne polskie ładowacze.

Co do tura na c 360 to pewnie należało by troche wzmocnić hydraulikę, ale czy ta 3cia sekcja się sprawdzi to nei wiem czy wolał bys powoli łapać chwytakiem czy szybko wbić widły i pojechać

ps. takie coś na 3 sekcje z chwytakiem i joystrickiem do 3p to 10-12 tys chyba kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

sianokiszonkę lepiej złapać bo nie będzie szczeliny z powietrzem słomę to wiadomo już bez różnicy

chyba żeby założyć dwa zęby tak żeby bela się na nich wsparła a nie była wbijana tylko czy dwa zęby wytrzymają ciężar takiej beli mam JD 550 i taka bela będzie dobrze zbita więc może trochę ważyć

joystick to na razie mi się nie marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

odpuśc sobie tego typu producentów ładowaczy czołowych, dają ci jakoś gwarancje na tego tura. trzecia sekcja jest zawsze lepsza i nie ma co tu głupot gadać że chwytak jest dobani w sianokiszonce to tylko chwytak widły to jedynie do bel słomy, chwytakiem sobie ustawisz ownietą bale na plac jak uważasz a tak to musisz mieć ludzi no jedynie że z ciebie taki herkules albo owijasz siano. co do tura to polecałbym ci z hydrametu 3B http://www.allegro.pl/item498965549_ladowa...b_promocja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no tego mtz to ja bym akurat nie kupił bo on po spaleniu jest i ogólnie ogladałem go jeszcze przed remontem to super nie wygladał i komfortu to raczej zero bo on nie ma tapicerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

A ja czekam na uzytkownika tego Tura aba sie konkretnie wypowiedzial czy to bedzie dobry zakup,bo narazie nikt sie odezwal ,jak sie sprawuje i czy nie peka bo wiadomo to nie fabryczny tylko prywatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Mtz-a to ja mam ale nie chcę do niego tura bo jest za wysoki żeby wjechać do obory to po pierwsze

po drugie 3p jest o wiele łatwiej odpalić zimą a z Mtz-em zaczynają się problemy a niech będzie z 10 stopni mrozu.

Fakt że wyżej podniesie i wydajniejsza hydraulika ale słaby skręt chyba że orbitrol ktoś ma założony to już lepiej.

W kwocie trochę powyżej tysiąca można założyć orbitrol do 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Gwarancja na 12 miechów

cena za trzy sekcyjny około 7500zł

wysokość podnoszenia jakieś 3,2m

Chyba przejadę się go zobaczyć jak to wygląda na żywo ale dopiero w styczniu jak będę miał trochę kasy bo dopłat na razie nie widać i z tego co słyszałem to chyba tak szybko nie przyjdą bo te osoby które przejmowały w tym roku płatności zwierzęce mają dostać później. Dobrze że chociaż nie wzywali mnie do żadnych wyjaśnień albo poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam tura z łobieżnicy i po dość intensywnym urzytkowaniu jest ok, szybko reaguje, wysoko podnosi, łatwo się go czepia i odpina ogulnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj