Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur z Łobieżnicy

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 17 grudzień 2008 - 12:48

Tur z Łobieżnicy Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was ma takiego tura i jak one się spisują http://www.allegro.p...4011_c_360.html
A może polecacie coś innego w rozsądnej cenie, dwu lub trzy sekcyjne do 360 3p.
Chodził by przy słomie i sianokiszonce więc lepiej trzy sekcje z możliwością założenia chwytaka do bel.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur z Łobieżnicy Dzisiaj, 11:32
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 13:45

Tur z Łobieżnicy To że z Łobieżnicy wcale nie oznacza że są jakieś tańsze nie wiem dokładnie jak te małe ale z tych dużych cena dokładnei taka sama a nawet minimalnie wyższa jak za pol mot 6 lub inne polskie ładowacze.
Co do tura na c 360 to pewnie należało by troche wzmocnić hydraulikę, ale czy ta 3cia sekcja się sprawdzi to nei wiem czy wolał bys powoli łapać chwytakiem czy szybko wbić widły i pojechać
ps. takie coś na 3 sekcje z chwytakiem i joystrickiem do 3p to 10-12 tys chyba kosztuje :D

#3 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 14:28

Tur z Łobieżnicy sianokiszonkę lepiej złapać bo nie będzie szczeliny z powietrzem słomę to wiadomo już bez różnicy
chyba żeby założyć dwa zęby tak żeby bela się na nich wsparła a nie była wbijana tylko czy dwa zęby wytrzymają ciężar takiej beli mam JD 550 i taka bela będzie dobrze zbita więc może trochę ważyć
joystick to na razie mi się nie marzy.

#4 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 14:38

Tur z Łobieżnicy a może najwyższy czas zmienić ciągnik po co inwestować w przestarzałą technologię jaką jest c 360 ja bym sie nie zastanawiał i brał coś takiego http://www.allegro.p..._bydgoszcz.html moc komfort niezawodność i spalanie porównywalne z c 360

#5 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 grudzień 2008 - 14:54

Tur z Łobieżnicy odpuśc sobie tego typu producentów ładowaczy czołowych, dają ci jakoś gwarancje na tego tura. trzecia sekcja jest zawsze lepsza i nie ma co tu głupot gadać że chwytak jest dobani w sianokiszonce to tylko chwytak widły to jedynie do bel słomy, chwytakiem sobie ustawisz ownietą bale na plac jak uważasz a tak to musisz mieć ludzi no jedynie że z ciebie taki herkules albo owijasz siano. co do tura to polecałbym ci z hydrametu 3B http://www.allegro.p...b_promocja.html

#6 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 17 grudzień 2008 - 14:54

Tur z Łobieżnicy no tego mtz to ja bym akurat nie kupił bo on po spaleniu jest i ogólnie ogladałem go jeszcze przed remontem to super nie wygladał i komfortu to raczej zero bo on nie ma tapicerki :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 15:31

Tur z Łobieżnicy A ja czekam na uzytkownika tego Tura aba sie konkretnie wypowiedzial czy to bedzie dobry zakup,bo narazie nikt sie odezwal ,jak sie sprawuje i czy nie peka bo wiadomo to nie fabryczny tylko prywatny:)

#8 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:48

Tur z Łobieżnicy Mtz-a to ja mam ale nie chcę do niego tura bo jest za wysoki żeby wjechać do obory to po pierwsze
po drugie 3p jest o wiele łatwiej odpalić zimą a z Mtz-em zaczynają się problemy a niech będzie z 10 stopni mrozu.
Fakt że wyżej podniesie i wydajniejsza hydraulika ale słaby skręt chyba że orbitrol ktoś ma założony to już lepiej.
W kwocie trochę powyżej tysiąca można założyć orbitrol do 360

#9 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 20:34

Tur z Łobieżnicy Gwarancja na 12 miechów
cena za trzy sekcyjny około 7500zł
wysokość podnoszenia jakieś 3,2m
Chyba przejadę się go zobaczyć jak to wygląda na żywo ale dopiero w styczniu jak będę miał trochę kasy bo dopłat na razie nie widać i z tego co słyszałem to chyba tak szybko nie przyjdą bo te osoby które przejmowały w tym roku płatności zwierzęce mają dostać później. Dobrze że chociaż nie wzywali mnie do żadnych wyjaśnień albo poprawek.

#10 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 13:30

Tur z Łobieżnicy A miał ktoś do czynienia z tą firmą http://www.allegro.p...kodyl_prod.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share krzysztofek501

krzysztofek501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 19:49

Tur z Łobieżnicy Jam mam tura z łobieżnicy i po dość intensywnym urzytkowaniu jest ok, szybko reaguje, wysoko podnosi, łatwo się go czepia i odpina ogulnie polecam