Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obciążniki do MF 6170

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PYTHON1978

PYTHON1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 14:52

Obciążniki do MF 6170 Witam, gdzie mogę dostać albo od czego innego pasują obciążniki na przód do MF bo wszędzie strasznie drogie?????
Czy do wszystkich MF są takie same obciążniki, czy jest kilka rodzajów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obciążniki do MF 6170 Dzisiaj, 01:57
  •  

#2 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 15:42

Obciążniki do MF 6170 http://www.allegro.p...let_450_kg.html

http://www.allegro.p...uson_zetor.html

nie wiem czy to są drogie dla Ciebie,dla mnie drogie ale nie aż tak tragicznie,myśle że dużo taniej nie znajdziesz jeśli chciałbyś orginalne,najlepiej zrobić samemu,obojętnie jakie obciązenie aby spełniało swoje zadanie :D

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 grudzień 2008 - 16:24

Obciążniki do MF 6170 Jeśli masz znajomości, z jakąś osobą która zajmuję się wylewaniem wszelkiego rodzaju materiału, to dogadaj się z nim aby zrobił ci formę do obciążników i zalał je. Ewentualnie jeszcze mógłbyś je zalać betonem. :D

#4 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 17:47

Obciążniki do MF 6170

http://www.allegro.p...let_450_kg.html

http://www.allegro.p...uson_zetor.html

nie wiem czy to są drogie dla Ciebie,dla mnie drogie ale nie aż tak tragicznie,myśle że dużo taniej nie znajdziesz jeśli chciałbyś orginalne,najlepiej zrobić samemu,obojętnie jakie obciązenie aby spełniało swoje zadanie :D

tanie są?? :D tam gdzie bralismy mf'a to chciał po 150zł od sztuki
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#5 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 17:58

Obciążniki do MF 6170 napisałem ze drogie,ale nie aż tak tragicznie :D wogóle do każdego ciągnika tak cenią,kawalek metalu i tyle kasy,ja bym robił sam w takim wypadku :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 18:42

Obciążniki do MF 6170 Cena jest nawet duża może lepiej pogadać z jakąś firmą która robi odlewy albo samemu coś wykombinować nie wiem co było by dobrym zamiennikiem,takie obciążniki to powinny być w cenie złomu :D ale niestety tak łatwo nie ma,ja bym radził dzwonić po składach z używanym sprzętem z zachodu i szukać można taniej trafić.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#7 Share DURAS

DURAS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 00:49

Obciążniki do MF 6170 Najprościej iść do agromy i kupić nowe od ursusa 1224 w góre są identyczne . Jakbyś chciał taniej to obciążniki do mf , new holland jd case produkują w Polsce!! Dokładnie odlewnia w Środzie Wielkopolskiej.

#8 Share MichalM1

MichalM1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 13:31

Obciążniki do MF 6170 Dziękuję za wypowiedź poprzednika. Ściślej mówiąc to dziś dzwoniłem do Agromy i 1 szt. kosztuje 178 zł. W odlewni chciał ode mnie 170, więc się nie opłaca. Obciążniki od 1224. Mierzyłem u sąsiada są identyczne, jedyna różnica to otwory z boku na belkę. Na środek można zamówić sobie z hakiem do sworznia. Jest 2-razy szerszy od normalnego (czyli 8 zwykłych + 1 z hakiem to komplet). Polecam dla dobrej przyczepności. Nie wiem jak u Was, ale mój MF ma strasznie lekki przód w porównaniu do tyłu. Więc balast i do roboty ;) Pomyślności Panowie!!

#9 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 17:53

Obciążniki do MF 6170 ja mam tuza to moge sobie oddlac beke z cementu i bedzie miodzio ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share prome

prome

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 17:39

Obciążniki do MF 6170 Ktoś wie czy odciążniki od new hollanda będa pasować do masseya fergusona z tych większych. Do new hollanda jest sporo ofert, a pozatym tym obciążniki mocuje się na bolec który teoretycznie też powinien pasować do masseya, ktoś miał już podobny problem?