Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy około 190 KM

46 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Luzak

Luzak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 18:52

Nowy około 190 KM Wybierz jd wiem ze jest najdrozszy z tej trójki ale nie watpliwie najlepszy prosty przyklad pojedz na zachod i zobacz ile spotkasz NH i MF gwarantuje ci ze malo w porownaniu z JD ja na twoim miejscu wybralbym 6930 ma cos okolo 150km nie pamietam doklanie te z seri 7 maja o wiele wieksze spalanie.tak pozatym szukaj ofert za granica np niemcy bo tam sa ciagniki z lepszym wyposazeniem za te same pieniadze co w polsce na slabym wypasie ostatnoi znajomy kupywal i sie przekonalismy te same traktory tzn6930jd kosztowaly tyle samo w polsce co w niemcz tyle ze ten w niemczech mial dodatkowo obciazniki na przodzie automatyczna klimatyzacje tempomat szersze ogumienie co w polsce sie wiaze z duza doplata.pozatym ja bym kupil ciagnik po pokazowy sa tansze praktycznie nie uzywane(przewaznie 100-200mtg)i maja zazwyczaj super wyposazenie
Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy około 190 KM Dzisiaj, 14:23
  •  

#22 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 19:04

Nowy około 190 KM Przejedz sie na polska wies i zobacz ile tam jest 30 i 60 :D A ile MF i NH :D

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#23 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 19:34

Nowy około 190 KM

ostatnio czytałem tylko nie pamiętam gdzie ale to była chyba niemiecka strona www poświęcona technice rolniczej. przeprowadzono pewien test jd i fendta okazało się że fendt spala mniej niż jd ale w czasie jakim zaorają pole jd prowadzi. Ta różnica nie jest wielka co do spalania ale i co do czsu pracy.

Widzisz, sam piszesz, że jd zaorze więcej pola w danym czasie od Fendta, więc jest to raczej logiczne ze spali wiecej, dodatkowo piszesz, ze roznice nie w spalaniu nie sa wielkie, wiec wcale nie wiadomo czy fendt pali mniej. Co innego gdyby bylo to przeliczone na ha

KS Falubaz

#24 Share Luzak

Luzak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:02

Nowy około 190 KM a co ma 30 badz 60 wspolnego z nh i mf nie jestes w temacie jak widze kolega mial wybor z trzech marek ciagnikow i prosty przyklad pozatym ursus nasz to wiadomo ze bedzie najwiecej

Nie pisz całego posta z właczonym CapsLockiem

Edytowany przez Matey, 16 grudzień 2008 - 20:18.

#25 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:26

Nowy około 190 KM Taki zart kolego. To ze jest ich malo nie znaczy wcale ze sa gorsze. Zobacz na przyklad ile osobowek Volvo jezdzi u nas. Niewiele a sa to bardzo dobre samochody tylko troche mniej popularne niz np VW czy Audi.A Fendty?Czy jest ich tak duzo? Nie sa tak bardzo popularne a jednak bardzo dobre. Takie zaptrywanie sie slepo w to ze co na Zachodzie to najlepsze i wogole to tez nie jest dobre. Mysle ze JD bedzie najleszym wyborem. Wnioskuje z opini uzytkowników AF bo sam nie miale z ta marka stycznosci.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#26 Share Luzak

Luzak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:49

Nowy około 190 KM To nie jest slepe zapatrywanie w zachod poprostu oni sa duzo do przodu jesli chodzi o technike i niestety wiele rzeczy ktore u nas sie dopiero wprowadza tam juz dawno bylo wiec przykro mi ale ich doswiadczenie w tych sprawach jest na bardzo wysokim poziomie bo uzytkuja ten sprzet lata a u nas sie dopiero wprowadza od jakiegos czasu wiec moim zdaniem powinismy zwracac uwage na to co na zachodzie uzytkuja ale to jest moje zdanie

#27 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:52

Nowy około 190 KM popieram luzaka

#28 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:58

Nowy około 190 KM zastanów się jeszcze nad nh t7500, case cvx, (bezstopniówka, silnik sisu) mysle że wyrwał bys je w podobnej cenie co jd z autoquad(4 biegi pod obciążeniem), deer z autopowr na pewno będzie droższy od cnh

#29 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:59

Nowy około 190 KM ja polecam CASE używamy 3 takie maszyny i pare innych
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#30 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 21:58

Nowy około 190 KM Autor powiedział, że Case nie chce wiec nie wiem czemu dalej tu piszecie o case

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 16 grudzień 2008 - 22:08

Nowy około 190 KM jak nie case to Pronar 1523 i masę kasy zostanie!!! . znajomy ma 1025 i 110 ha obrabia daje rade ale troche ciężko ma ale do przodu cały czas!! :D

#32 Share farmer25

farmer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 grudzień 2008 - 14:57

Nowy około 190 KM to nie jest głupi pomysł z tym pronarm.Ponoć bardzo dobra jest seria P mianowicie modele 6P i 9P a i chyba sa tańsze od jd ,a co wy o tym sadzicie??

#33 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 15:14

Nowy około 190 KM

jak nie case to Pronar 1523 i masę kasy zostanie!!! . znajomy ma 1025 i 110 ha obrabia daje rade ale troche ciężko ma ale do przodu cały czas!! :D

Radze czytać dokładnie posty, autor nie wspomniał o żadnym Pronarze, chce JD, MF-a lub NH. Nabijasz tylko posty a nic sensownego nie piszesz :D

#34 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:15

Nowy około 190 KM JD ma ceny w euro więc ostatnio troche podrożał więc możn się skupić na NH które jeszcze zalegają w polsce.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#35 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:31

Nowy około 190 KM no to co że nie wspominał , ale zaproponować można , jd to każy głupi może kupić :D

#36 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:42

Nowy około 190 KM Wiesz, Twoja wypowiedz sprowadza się do mieszkańca jakieś wiochy, głupi to może Ty jesteś, czuje że za długo nie zagościsz na tym forum, już ja Cie przypilnuje :D

No a może Pronara właśnie każdy może kupić. W JD masz mase wyposażenia dodatkowego, a tam niby co?

#37 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:57

Nowy około 190 KM może i jestem z wiochy i pracuje jd 7920 i co ,tam się dużo płaci za markę choć i jakoś też jest .a pronar jest tańszy sporo a bez skrzyni auto też da się pracować , wom i tuz na przód mają ehr jest dobre skrzynie więc o co chodzi?? i serwis tańszy

#38 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 17 grudzień 2008 - 18:24

Nowy około 190 KM Ja bym nie proponował tych pronarów bo sąsiad ma taka samą górkę jak i ja i jego Pronar ma ponoc 150km i nie mógł podjechac z 4 skibowym ibisem na resorach a mój NH (124KM)bez żadnego problemu podjeżdża z 5 skibowym tylko że bez resorów i tak samo jest z agregatem uprawowo siewnym. Moim zdaniem to nie jest ciągnik na tyle ha operator jak z niego wyjdzie to nie wiem czy będzie taki zrelaksowany niż jak by wysiadł z NH ; MF czy JD. Jedynie co w nim jest dobre (w pronarze) jest małe spalanie :D
Ja przy takiej ilości ha to bym brał tylko pod uwagę NH JD i MF i który z tych dilerów zaproponuję ci najlepszą ofertę tego bierz :D
Pijany balet: tyle wad co zalet....

#39 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 21:54

Nowy około 190 KM nie ma co porównywać jakichś górek. ja też jezdziłem NH m 100 6 garów i z przyczepą 9 ton w górę ze zbożem nie dał rady zakopał sie a mtz 1025 jak burza i co??? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 22:01

Nowy około 190 KM

Case to nie bo mam daleko do serwisu a ten 7430 to jakiej mocy?

sorki tak po za tematem gdzie mieszkasz ????

Dodaj odpowiedź